Dodaj do ulubionych

Polska- USA po wygranej Bidena.

28.08.20, 15:18
Sam to pisze wam kursanty od dawna. Bedziecie miec przeyebane, gdyby wygral Bider.
Widzicie to juz sami, ja jako wieloletni mieszkaniec USA mam jeszcze dodatkowe insights i zapewniem Was mocno, ze bedziecie mieli TRAGICZNIE przeyebane.
Tu prosze wasz polski punkt widzenia:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26248464,holownia-wygrana-bidena-oznacza-spora-katastrofe-dla-polski.html#s=BoxOpImg8
Wy: "Z polskiego punktu widzenia wygrana Joe Bidena oznacza sporą katastrofę dla naszych relacji międzynarodowych. Polski rząd od dawna, konsekwentnie, nie utrzymuje w USA żadnych stosunków z nikim poza administracją Trumpa"

Kadi: USA nie lubia lizusostwa. Donosiciele i wlazidupcy nazywani sa tu rats (szczury). Amerykanin oczywiscie wezmie to co oferuje szczur, w wiekszosci przypadkow, ale tylko jesli mu za to nie da w zamian nic lub ochlapy. A nie daje mu nic, bo nim gardzi. Przyklad: Wam sie wydaje, ze jednostronne stosowanie umowy o ekstradycji, daje wam jakies punkty. A daje wam dokladnie gowno a wrecz wiecej tracicie niz wygrywacie.

Ciekawe , jak Duda bedzie probowal sie wcisnac na audiencje zlozyc listy lenne Bidenowi a Biden mu kaze wypierdalac smile
Modlcie sie tam o Trumpa jak o deszcz na wiosne....

Moze ze strachu polski konsulat odda mi moj Krzyz Wolnosci i Solidarnosci ?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka