Dodaj do ulubionych

To ja juz nie chce tego KWiS.

16.09.20, 16:41
Dziekuje panu prez. Dudzie Andrzejowi i pozdrawiam.
Niech pan da to LBS owi albo Dorocie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26305960,bieszczady-odnaleziono-ludzkie-szczatki-i-australijskie-prawo.html#do_w=46&do_v=58&do_a=288&s=BoxNewsImg2
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: To ja juz nie chce tego KWiS. 16.09.20, 19:48
      No tak to bywa, 79 lat to już można z przyczyn naturalnych zejść, niestety.

Facet pojechał w Bieszczady, żeby przypomnieć sobie lata w internacie. Może chciał to na koniec życia jeszcze raz zobaczyć, te połoniny. No i pech. Skoro nie ma śladów "udziału osób trzecich", to nie ma się czego bać.

Nie wiem, dlaczego nie chcesz już Krzyża. Ta władza kiedyś odejdzie, a przecież należy Ci się. No i nie mam pojęcia, dlaczego chcesz komuś oddawać smile

Jedyny sensowny wniosek z tej historii: nie jeździć samotnie, przynajmniej nie w takim wieku.
      • pigeon_shit_dust Re: To ja juz nie chce tego KWiS. 16.09.20, 19:54
        dorota_333 napisała:

> Nie wiem, dlaczego nie chcesz już Krzyża. Ta władza kiedyś odejdzie, a przecież
        > należy Ci się. No i nie mam pojęcia, dlaczego chcesz komuś oddawać smile
        >
        >

Moze mnie tez zabijo. W smierci Popieluszki na przyklad tez na poczatku nie bylo "udzialu osob trzecich" . sam sobie rece zwiazal drutem z tylu i pobil sie na smierc.
        • dorota_333 Re: W sumie to ten "bieszczadzki" 16.09.20, 20:59
          W Bieszczadach tylko nuda zabija. No, zgoda, w okolicach osiemdziesiątki to nuda plus zbyt długi spacer.

Ale jak się zastanowić, to jego rodzina się nie popisała. Nie szukali go? Nie miał kontaktu z nikim (żeby ktokolwiek zgłosił jego zaginięcie)? Szkoda gościa. Aktywne życie, koniec trochę smutny.
          • pigeon_shit_dust Re: W sumie to ten "bieszczadzki" 16.09.20, 23:07
            dorota_333 napisała:

> W Bieszczadach tylko nuda zabija. No, zgoda, w okolicach osiemdziesiątki to nud
            > a plus zbyt długi spacer.
            >

E, ja tam sie nigdy nie nudze we wlasnym towarzystwie. Im mniej holoty naokolo tym ciekawiej smile

> Ale jak się zastanowić, to jego rodzina się nie popisała. Nie szukali go? Nie m
            > iał kontaktu z nikim (żeby ktokolwiek zgłosił jego zaginięcie)? Szkoda gościa.
            > Aktywne życie, koniec trochę smutny.

Pewnie nie mial rodziny. Tez sie pewnie sam nie nudzil.....
            Po roku konsumpcji polskie kulsony zdeterminowaly, ze nikt mu "nie pomogl" Mimo ze nie potrafili rozpoznacz poczatkowo, czy to kobieta czy facet .
            • dorota_333 Re: W sumie to ten "bieszczadzki" 17.09.20, 11:14
              Tak, faktycznie, nigdy się nie nudzę w swoim towarzystwie, a z ludźmi bywa różnie smile

Zwracasz uwagę, że po takim czasie (i zniszczeniu zwłok) trudno orzec z pewnością o braku przyczynienia się osób trzecich. Racja. Po prostu takie wytłumaczenie jest dla policji wygodniejsze.
              • pigeon_shit_dust Zlozyc? 07.10.20, 14:52
                Jak myslisz? Waham sie bo nie lubie donosic ( jak nie ma potrzeby, hehe).
                O dziwo odezwali sie na kolejny moj monit i poprosili o ...numet telefonu. Ktory zostawialem im 10 razy juz.
                Jak nie zadzwonia do konca tygodnia to pewnie rusze z tym koksem :

Szanowny Panie,

W związku z korespondencją elektroniczną skierowaną do Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie wyjaśniam, iż w przypadku podjęcia decyzji o wniesieniu oficjalnej skargi, należy podać swoje pełne dane adresowe (adres do korespondencji powinien zawierać: kod pocztowy, miejscowość, ulicę numery domu i/lub mieszkania), informację o placówce zagranicznej lub komórce MSZ, na której funkcjonowanie składamy skargę (ambasada, konsulat generalny, instytut polski, biuro lub departament MSZ), wyjaśnienie, jakie przepisy, procedury lub zasady zostały naruszone oraz informację nt. danych osobowych oraz stanowiska pracownika, który naruszył obowiązujące przepisy, procedury i zasady.

Zgodnie z § 8 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. Nr 5, poz. 46), skargi i wnioski niezawierające adresu wnoszącego skargę pozostawia się bez rozpoznania.

Kolezanka nie poleciala do Polski, nie przez korone, ale przez brak paszporu dla jednego z dzieciakow. ROK czasu, zero paszportu, zero odpowiedzi na skargi i chamskie pyskowanie przez odbierajacych telefon po 3 godzinach czekania.....Wy tak reprezentujecie za granica wolny, aspirujacy do europejskosci kraj ?
                Traktujacy nas jak BYDLO powinni wrocic na pastwisko pod Bialystok i tam robic to co umieja, pasc bydlo.
                • dorota_333 Re: Zlozyc? 07.10.20, 16:02
                  Tak, nie odpuszczałabym tej sprawy. Dla zasady i żeby nie myśleli, że im ujdzie płazem.

Mnie nie musisz przekonywać, że ta władza to jest czyste g...no. Od najwyższych funkcji w państwie aż po sam dół. Twój KWIS to nie jest najgorsze ich przewinienie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka