Dodaj do ulubionych

Kadilak, zaplacisz za buzka, rąsia, medal, gozdzik

22.09.20, 13:41

Zle wiadomosci !

Trzeba placic za przywilej powrotu pod opieke Najswietszej Panienki wink

www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-likwiduje-ulge-abolicyjna-Polscy-emigranci-zaplaca-wyzsze-podatki-7965494.html

I niech do ciebie dotrze straszny lotrze, ze nie bedzie zadnych wymykow poniewaz maja dwustronne umowy i wglad do bazy danych.
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Ty nie tylko jestes cham. 22.09.20, 15:59
      Ale tez wyraznie przyglup, ktory albo nie rozumie prostego tekstu, albo ma ADD i nie potrafi utrzymac uwagi do konca lektury:

Ulga abolicyjna (...) "Nie dotyczy ona zaś dochodów uzyskiwanych np. z najmu, emerytury, kapitałów pieniężnych czy sprzedaży nieruchomości."

Kraje, z których dochody za 2021 rok trzeba będzie rozliczyć na nowych zasadach:

Wielka Brytania
      Irlandia
      Finlandia
      Izrael
      Japonia
      Litwa
      Nowa Zelandia
      Słowacja
      Norwegia
      Belgia
      Kanada
      Dania
      Australia
      Austria
      Słowenia
      To przy okazji bo mnie to i tak nie dotyczy...
      Daj na luz bo zjada cie zazdrosc ze sie opierdalalales cale zycie i teraz zapezpieczeniem przed stanowym dodmem starcow jest tylko ta twoja nieruchomosc, ktorej za dwa lata nie kupi od ciebie nawet Murzyn z odstrzelonymi jajcam.
      • lastboyscout Re: Ty nie tylko jestes cham. 22.09.20, 16:17
        Wyluzuj !
        Kiedy do ciebie dotrze lotrze, ze twoje zycie, twoj biznes a nic mi do tego ?!
        Tak samo jak tobie do mnie.

Jarzysz tak oczywiste klimaty?

Ot zartobliwa dyskusja.

Uwierzysz czy musisz grac to polskie "Kazdy ponad Kazdym?"

Temat mnie nie zajmuje tak samo jak powrot do Polski a szczegolnie do Polakow ale z tego co wiem to JEST opodatkowanie zagranicznych emerytur dla powracajacych na hmm ... lono ... Najswietszej Panienki.

Pani Ela, ktora stracila przyjaciela [pisze zreszta o tym, daje wyklady w konsulacie PRL i na to wlasnie zniesiono abolicje.

Nie chce mi sie tego szukac wiec sam sobie szukaj bo to nie mnie a ciebie rusza ale trzeba byc naiwniakiem aby sadzic, ze Morawiecki nie ogoli wszystkich, ktorzy jeszcze cos maja a ostatni, ktorzy naprawde cos maja to emigranci.

www.bing.com/search?q=opdatkowanie+amerykanskich+emerytur+w+Polsce&cvid=684c56b0b54c437aa5b6ffccf25d71b4&pglt=547&FORM=ANNTA1&PC=U531

• pigeon_shit_dust Re: Ty nie tylko jestes cham. 22.09.20, 17:13
          lastboyscout napisał:

>
          > Pani Ela, ktora stracila przyjaciela [pisze zreszta o tym, daje wyklady w konsu
          > lacie PRL i na to wlasnie zniesiono abolicje.
          >
          >

Ja z pania Ela romawialem raz, za to dlugo i wlasnie o emeryturach. Pani Ela nie powiedziala mi nic czego ja juz nie wiedzialem w interesujacych mnie kwestiach. Pani Ela straszyla, ale mnie strachy pani Eli nie dotycza, pisze do i dordza burasom, ktorzy wprawdzie potrafili zarobic pieniadze ale pozniej sa juz zupelnie bezradni w przypadku zmierzenia sie z polska rzeczywistoscia. A to dlatego, ze wywozili uszarpana ciezko gotowke rozdzielajac ja po znajomych w samolocie do Rzeszowa a potem stawiali 1000 metrowy dom w samym srodku wsi i dziwili sie jak idioci, ze ktos ich podpierdolil do Urzedu Skarbowego. Buahahaha.
          Nic, nic z tego mnie nie dotyczy i nie bedzie, co pani Ela przekazuje niegramotnemu Polactwu bez podstawowego angielskiego rozliczajacemu podatki w agencji na Greenpoincie.
          • lastboyscout Re: Ty nie tylko jestes cham. 22.09.20, 21:44
            No, to milo, ze wyluzowales.

Wbij sobie w koncu do tej zakutej lepetyny, ze ja tylko wypowiadam swoje poglady wiec sie tak nimi tak agresywnie nie przejmuj.
            Twoje zycie, nie mnie to oceniac.
            Lyzki zupy sobie przeciez nie damy jak wpadniejmy w biede.
            Ja, jak ktos mnie wkurwi to mu po staroswiecku spuszczam wpierdol lub nowoczesnie zajezdzam kosztami prawniczymi.

Ale jezeli to co mowie zasugeruje ci cos tobie uzytecznego to bedzie mi tylko zwyczajnie milo.

Zdziwisz sie solidaruchuruchu ale ja czesto korzystam z twoich informacji za co ci dziekuje.
            Masz calkiem niezle wejscia, praktyczna wiedze a twoje odpaly a nawet zalosna wulgarnosc i bucowate szyderstwa ze wszystkiego i wszystkich mnie zupelnie nie ruszaja.

Zgadzam sie z twoim zdaniem co do pani Eli i pewnie ty jakos sobie poradzisz z tym co jest tematem watku.

Bedzie to jednak znowu trudniejsze w srodowisku lapanki na wszystkich, ktorzy jeszcze maja pieniadze. Zreszta ta cala covid-owska mistyfikacja ma wykonczyc, tych gojow ktorzy nie sa w stanie placic a zmusic do placenia tych, ktorzy jeszcze cos maja lub moga pracowac.
    • pigeon_shit_dust O, to jeszcze napisz 22.09.20, 16:18
      lastboyscout napisał:

> I niech do ciebie dotrze straszny lotrze, ze nie bedzie zadnych wymykow poniewa
      > z maja dwustronne umowy i wglad do bazy danych.
      >

Do jakiej bazy danych ? Polski Urzad Skarbowy ma wglad do bazy danych IRS? Czy odwrotnie, IRS ma wzglad do bazy danych polskiego US? Polski USA przeglada moje 1040? 8949 tez przegladaja ?
      Jak przestaniesz chlac od rana i otrzezwiejesz to zrob research i napisz konkretnie kto ma wglad w co i na jakiej podstawie. Jaka ustawa miedzynarodowa pozwala obu urzedowm skarbowym rutynowo przegladac podatkowe "bazy danych" swych obywateli.
      Ostatnio jak czytalem, to narod amerykanski do dzis nie dostal wgladu do rozliczen podatkowych swojego wlasnego prezydenta.........moze powinni zapytac polskiego US? Niech no dadza nam "wglad do bazy danych".

• pigeon_shit_dust PiS szuka pieniazkow 22.09.20, 17:48
      Bo UE sie ociaga. Kasa jest potrzebna dla Hiszpanii i Wloch, ktore ucierpialy bardziej niz rolnicza Polska na Covid-19.Obetna stale wydatki, pozwola umrzec emerytom z glodu.
      Zniesienie ulg dla szparagowcow i zmywakowcow spowoduje ze kolejne 2 000 000 ludzi spierdoli z Polski i tak sie doigraja.
      PiSie, wez kolko i pierdolnij sie w czolko. I oddaj moj krzyz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka