Dodaj do ulubionych

Spierdolil wam. I dobrze, wy rude sieroty.

22.09.20, 20:32
businessinsider.com.pl/wiadomosci/prokuratura-chce-aresztowac-leszka-czarneckiego-ws-getback-gdzie-jest-miliarder/pshk3v1
"I dodaje, że według nieoficjalnych informacji Czarnecki przebywa w Stanach Zjednoczonych. Ma też starać się o amerykańskie obywatelstwo.

Starac sie moze o prawo jezdy , tymczasowe. Na pewno nie o amwrykanskie obywatelstwo.

"Jeśli je otrzyma, polska prokuratura praktycznie nie ma szans na ekstradycję, bo USA nie wydaje swoich obywateli" - podaje "Rzeczpospolita".

Gdyby otrzymal, ale nie otrzyma. To nie bulki z piekarni. Faktem jest ze jakby mial amerykanskie obywatelstwo to mozecie go ucalowac w dupe, bo slusznie, USA to nie polska pizdokla i swych obywateli nie wydaje. Nigdy i nikomu. A juz w szczegolnosci polskiej dziadowiznie.
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Spierdolil wam. I dobrze, wy rude sieroty. 22.09.20, 20:49
      Właśnie o tym czytam; ma chłop trochę rozumu, że nie czekał na wejście służb o szóstej rano. No, jak ktoś nagrywa - a potem upublicznia - gadkę mafii do niego, to wyjazd jest logiczną konsekwencją.

Ja myślę, że obywatelstwo amerykańskie jest jak najbardziej w zasięgu człowieka, który może być znaczącym inwestorem. Był kiedyś taki program EB-5, zdaje się. Ale i tak go nie wydadzą, więc obywatelstwo mu niepotrzebne.

Nie wydadzą z takich powodów jak ostatnio Irlandczycy, wcześniej chyba Brytyjczycy czy Holendrzy. Nie ma w Polsce gwarancji uczciwego procesu, tralala.

PS. Pozostawił po sobie najzabawniejszy, obsceniczny krajobraz miasta, jaki można w Polsce zobaczyć:

https://v.wpimg.pl/NTcwNDMzYTUCFTh3YgFsIEFNbC0kWGJ2FlV0ZmI1YWJRQjZwfE1hPU0APmo9FmE1TBFhLj0fKXtQQ3l0flU5JgwUIiU6JT0_Gig6KzofPAsFFRFyf09gPhMSKWYw
      • pigeon_shit_dust To mity 22.09.20, 20:57
        dorota_333 napisała:

> Ja myślę, że obywatelstwo amerykańskie jest jak najbardziej w zasięgu człowieka
        > , który może być znaczącym inwestorem. Był kiedyś taki program EB-5, zdaje się.
        > Ale i tak go nie wydadzą, więc obywatelstwo mu niepotrzebne.

To daje wize na staly pobyt, inwestorska....ale jak smrodu narobia, ze ukradl to watpie czy zainwestuje i pojdzie po taka wize. A jak dostanie, to jeszcze 5 lat na obywatelstwo.
        Ciekawe bedzie popatrzec jak sie lamagi beda zmagac z nim. Wg mnie lepeij dac takiemu uciec, bo tylko wstyd podjac slamazarne dzialania albo sciagnac goscia i dac mu 3 miechy w zawiasach. A zreszta PiS tez bedzie kiedys wial, sami beda korzystali z "kanalow" smile
        EB-5 and E2 are not a citizenship by investment program, However; after getting a Green Card via the EB-5 visa route, investors can apply for USA citizenship after five years of Permanent Residency. This process is known as Naturalization.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka