Dodaj do ulubionych

Wszędzie na świecie jest komunizm

27.09.20, 13:25
Siły rewolucji proletariackiej oglaszaja ostateczne zwyciestwo.

Mowili, ze gdyby na Saharze byl komunizm to by zabraklo piasku.

Oto stalo sie!

next.gazeta.pl/next/7,172392,26340627,piasek-bedacy-fundamentem-naszej-cywilizacji-zaczyna-sie-konczyc.html#do_w=52&do_v=66&do_a=292&s=BoxBizMT

Piasek zaczyna się kończyć. Rynek przejmują mafie

Piasek stanowi fundament naszej cywilizacji. Jest dosłownie wszędzie, a zapotrzebowanie nań jest ogromne. Niestety zasoby piasku wyczerpują się w zastraszającym tempie. Zapotrzebowanie jest tak duże, że za jego wydobycie biorą się organizacje przestępcze.Tylko komunizm potrafi opanowac sytuacje wprowadzajac kartki na piasek

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się !
Obserwuj wątek
  • dorota_333 ... w Polsce chyba już jest 27.09.20, 13:40
   Nie sypcie nam tu piasku w oczy, towarzyszu Sendi. Nie odwrócicie naszej uwagi od tego doniosłego wydarzenia: oto w Polsce przywrócono formalnie urząd pierwszego sekretarza. Objął on wicepremierostwo i nadzór nad czymś, co nazwano komitetem bezpieczeństwa (?). Jak w latach 50-tych.

   Ten ustrój obecny jest nawet jakby doskonalszy. Pierwszy sekretarz przed '89 musiał się władzy jednak dzielić (nie tylko z towarzyszami radzieckimi, także w kraju istniały konkurencyjne ośrodki decyzyjne walczące z sobą, jacyś puławianie, natolińczycy etc.).

   Teraz pierwszy sekretarz jest tylko jeden.
   • sendivigius Re: ... w Polsce chyba już jest 27.09.20, 20:30
    dorota_333 napisała:

    Pierwszy sekretarz przed '89 mu
    > siał się władzy jednak dzielić (nie tylko z towarzyszami radzieckimi, także w k
    > raju istniały konkurencyjne ośrodki decyzyjne walczące z sobą, jacyś puławianie
    > , natolińczycy etc.).
    >
    > Teraz pierwszy sekretarz jest tylko jeden.

    Teraz dzieli wladze z pewna pania ambasador. A moze sprobuje wystapic z NATO?

    • dorota_333 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 09:30
     Ruscy przynieśli swoja władzę na bagnetach (no, dokładniej na czołgach przyjechali). Mordując, gruntownie rabując i wygwałcając, co można. Amerykanie są opcją ucieczki z uścisku niedźwiedzia. Więc to całkiem inna miłość.
      • dorota_333 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 12:13
       Idiota.

       Ale za tym chamusiowatym idiotyzmem kryje się jednak parszywa treść: niektórzy kontestują fakty towarzyszące wyzwalaniu Polski spod okupacji niemieckiej (które było w istocie zaprowadzaniem kolejnej okupacji, mniej dotkliwej).

       PS. To jest specyfika internetu: za taką uwagę w realu dostałby po ryju, tu nie dostanie.
       • herr7 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 12:37
        Pisze pani bzdury, gdyż podczas wojny nie chodziło o to, jaki reżim będzie w Polsce rządził, ale o to czy Polacy przetrwają jako naród w sensie czysto biologicznym. W razie wygranej Niemiec, a było to w 41-42 r możliwe miał być wykonany tzw. Plan Wschodni, który oznaczał eksterminację większości (>80% Polaków). Podobny los dotyczyłyby również innych Słowian. Czy Niemcy by go zrealizowali? Jeżeli byli w stanie w czasie wojny w ciągu dwóch lat wymordować w sposób przemysłowy 6 mln Żydów to poradziliby sobie z 20 mln Polaków.
        Powtarza pani propagandowe brednie, jakie są obecnie normą. Zbrodnie wojenne, w tym gwałty mają na sumieniu wszystkie armie świata i to w każdej wojnie. II wojna światowa była prowadzona niezwykle brutalnie szczególnie na Froncie Wschodnim. Dla zwykłego radzieckiego żołnierza szansa jej przeżycia bez szwanku była naprawdę niewielka. Zwykli żołnierze poszukiwali najczęściej wódki. I to nie dlatego, że byli z natury pijakami, ale dlatego że chcieli jakoś odreagować stres. My sobie w istocie nie jesteśmy w stanie wyobrazić co ci ludzie przechodzili. A oceniamy ich z pozycji wygodnego fotelu.
        • dorota_333 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 13:07
         > miał być wykonany tzw. Plan Wschodni

         Polecam książkę Gotza:
         lubimyczytac.pl/ksiazka/21727/panstwo-hitlera
         > nie jesteśmy w stanie wyobrazić co ci ludzie przechodzili

         To jednak masowe rabunki i zgwałcenia tłumaczy średnio. Żołnierze pewnie cierpieli, ludność cywilna cierpiała w dwójnasób.
       • herr7 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 12:48
        dorota_333 napisała:


        >
        > PS. To jest specyfika internetu: za taką uwagę w realu dostałby po ryju, tu nie
        > dostanie.

        Od kogo miałbym dostać?
        Poza tym moje pytanie było logiczne, gdyż skoro Armia Czerwona zajmowała się jedynie rabunkami i gwałtami to przy okazji musiała się przyczynić do przysporzenia Polsce nowych obywateli. Da kogoś kto nie ma pojęcia o historii pani słowa oznaczają również to, że nie bardzo wiadomo dlaczego ta armia znalazła się w Polsce? Z pani słów wynika, że Rosjanie przyszli tu jedynie po to żeby rabować i gwałcić. I właściwie kto tych Niemców pokonał? Czyżby "żołnierze wyklęci"?
        Widzę, że Josef Goebbels może się obecnie śmiać zza grobu, gdyż nawet w najśmielszych swoich snach nie mógł oczekiwać, że jego propagandę przyjmą za swoją nawet kraje zamieszkane przez "podludzi".
         • herr7 Re: ... w Polsce chyba już jest 28.09.20, 13:24
          Jeżeli pisze pani, że ruscy gwałcili wszystko co się ruszało to pytanie o pani babcię jest zasadne. Jak ona się biedna uchowała niezgwałcona?
          Porównanie ruskich z Amerykanami? Ja bym sobie życzył, żeby Polska była suwerenne i od jednych i od drugich. Na razie wygląda to tak, że to pani Mossbacher daje polecenia i udziela "dobrych rad" polskiemu rządowi, który zresztą skacze przed nią z gałęzi na gałąź. Czegoś takiego nie miało miejsca w PRL, poczynając do czasów Gomułki. Jeżeli ambasador radziecki miał coś do powiedzenia polskim władzom to robił to dyskretnie.
     • sendivigius Re: ... w Polsce chyba już jest 04.10.20, 17:55
      dorota_333 napisała:

      > Ruscy przynieśli swoja władzę na bagnetach (no, dokładniej na czołgach przyjech
      > ali).

      Dorotko, nie mam zadnej watpliwosci ze jestes kobieta. Bo gadasz jak moja matka. Gdybym uratowal tonacego w przerebli ona by tylko zauwazyla że zmoczylem ubranie.
      • dorota_333 Z tym przeręblem (przereblą) to nie jest dobre por 05.10.20, 19:04
       ... porównanie. Bo to tak jakbyś uratował kogoś tonącego, po czym natychmiast go zgwałcił i na odchodnym zerwał z uszu kolczyki lub obrabował z zegarka. To właśnie zrobili Rosjanie z wyzwalanymi.

       Najlepiej sytuacje w Polsce po IIWW obrazuje historia rotmistrza Pileckiego. Niemcy go nie wykończyli, zrobiła to ubecka katownia zorganizowana i operowana pod nadzorem Rosjan (i w ich interesie).

       "Witamy ciebie, czerwona zarazo, byś wyzwoliła nas od czarnej śmierci...".
       • sendivigius Re: Z tym przeręblem (przereblą) to nie jest dobr 05.10.20, 20:37
        dorota_333 napisała:

        > ... porównanie. Bo to tak jakbyś uratował kogoś tonącego, po czym natychmiast g
        > o zgwałcił i na odchodnym zerwał z uszu kolczyki lub obrabował z zegarka. To wł
        > aśnie zrobili Rosjanie z wyzwalanymi.

        Gdybym byl tym tonacym to bym poszedl na taki deal. Dupa + zegarek za życie. A ty? Chcialabys za darmo? Ta suka historia nie miala takiej oferty.


        >
        > Najlepiej sytuacje w Polsce po IIWW obrazuje historia rotmistrza Pileckiego. Ni
        > emcy go nie wykończyli, zrobiła to ubecka katownia zorganizowana i operowana po
        > d nadzorem Rosjan (i w ich interesie).

        A w czyim interesie pracowal Pilecki ? Zostal skazany po zupelnie normalnym procesie, nie bylo watpliwosci że robil to co bylo zarzutem i otrzymal kare przewidziana w kodeksie. Dzis z perspektywy czasu wydaje sie ze zbyt surowa ale ludzie wowczas nie mieli przywileju takiej perspektywy. To jest wlasnie blad ahistoryzmu.

  • sendivigius Re: Wszędzie na świecie jest komunizm 27.09.20, 20:34
   sendivigius napisał:

   > Siły rewolucji proletariackiej oglaszaja ostateczne zwyciestwo.
   >

   Takze w Włoszech: gdzie jak wiadomo jest Zachód, wolność i demokracja:

   www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/wlochy-surowe-kontrole-grzybiarzy-i-konfiskata-zbiorow/px6qbhk,07640b54

   100 kilogramów borowików i innych grzybów odebrali grzybiarzom funkcjonariusze Straży Leśnej w rejonie Parmy na północy Włoch. W ten sposób ukarali ich za naruszenie precyzyjnych przepisów regulujących zbieranie grzybów w tym kraju.

   Zgoda na grzybobranie przez 7 dni kosztuje 40 euro.


   Ale protesty sa na temat Białorusi gdzie grzyby wolno zbierac ile sie chce i za darmo. Powinni miec na transparencie "Walczymy o wolność i kontrolę grzybiarzy!"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka