Dodaj do ulubionych

Stop bandytom - dobra wiadomość z Polski

27.09.20, 15:53
m.fronda.pl/a/kolejny-atak-na-furgonetke-stop-pedofilii-pasazer-uzyl-gazu-lzawiacego,150683.html
Po ataku znanego warszawskiego bandyty, p. Michała Szutowskiego, który najpierw przebił nożem opony a potem bił kierowcę, czerwona bandytka zaatakowała furgonetkę z napisem "Stop pedofilii".
Zaczęła mazać sprejem po lakierze. Pasażer psiknął na nią gazem pieprzowym.
"- Wyłam z bólu.."

Fantastyczne!
Bardzo dobra wiadomość.
Nie chciałbym, żeby jakiś bandyta niszczył mój samochód, ale wycie bandyty z bólu w takim wypadku jest dobrym zakończeniem.

*

E. U.
Zu Ende.
Obserwuj wątek
    • mateusz572 Re: Stop bandytom - dobra wiadomość z Polski 27.09.20, 17:56
      Czyli krótko mówiąc Ty Pepe zajmujesz się genderem, 5G i Wi-fi. Słusznie więc Dorota sprawiła. A rybkę na Boże Narodzenie zjadłbyś?
      A kolega Damkon twierdził, że jesteś w terenie i tępisz korupcję, kolesiostwo, nepotyzm i wiele innych przypadłości obecnej władzy. Widać z tego, że zajmujesz się zupełnie niepotrzebnym głupotami. Wielka, ogromna szkoda. Zadbaj choć o rybkę na święta.
      • damkon Re: Stop bandytom - dobra wiadomość z Polski 27.09.20, 21:51
        A kolega Damkon twierdził, że jesteś w terenie i tępisz korupcję, kolesiostwo, nepotyzm i wiele innych przypadłości obecnej władzy. Widać z tego, że zajmujesz się zupełnie niepotrzebnym głupotami.

też trochę zawiedziony jestem...

widzę, że Pepe zajmuje się głupotami, czyli przysłowiowym ratowaniem róż, gdy obok płoną lasy... smile
    • zimna-wodka Re: Stop bandytom - dobra wiadomość z Polski 29.09.20, 11:06
      pepe49 napisał:

> Po ataku znanego warszawskiego bandyty, p. Michała Szutowskiego, który najpierw
      > przebił nożem opony a potem bił kierowcę, czerwona bandytka zaatakowała furgon
      > etkę z napisem "Stop pedofilii".
      > Zaczęła mazać sprejem po lakierze. Pasażer psiknął na nią gazem pieprzowym.
      > "- Wyłam z bólu.."
      >
      > Fantastyczne!
      > Bardzo dobra wiadomość.
      > Nie chciałbym, żeby jakiś bandyta niszczył mój samochód, ale wycie bandyty z bó
      > lu w takim wypadku jest dobrym zakończeniem.

Jest i zła wiadomość dla Polski. Nie każdy działa tak zdecydowanie i tak szlachetnie jak antyaborcyjny osiłek walący dziewczynę gazem po oczach.
      Są bandyci, którzy wzorem tej dziewczyny mażą po własności prywatnej i nikt im nawet mord nie obija. A powinni. Bo cóż to jest furgonetka, choćby najbardziej aborcyjna, w porównaniu z promem. Duda - promem.

Bandyta z PIS jest w mazaniu bezkarny. Hańba i dla prokuratury i dla obecnych przy zajściu. Nie ruszyli palcem, nie obili mordy, nawet gazem po oczach nie polecieli. Nikt nie stanął w obronie Du*y i promu Jego imienia:

blob:<a href="szczecin.wyborcza.pl/4cc37634-15ab-4085-bbf1-373050baaab8[/video]" target="_blank" rel="nofollow">szczecin.wyborcza.pl/4cc37634-15ab-4085-bbf1-373050baaab8
    • pepe49 Nowy atak - bandyta zidentyfikowany 30.09.20, 22:01
      kresy.pl/wydarzenia/gdansk-atak-na-furgonetke-stop-pedofilii-video/

"Zniszczone lusterka boczne, oderwana tablica rejestracyjna, zbita przednia szyba – to wynik ataku na furgonetkę „Stop Pedofilii” Fundacji Pro-Prawo do Życia w Gdańsku-Oliwie. Policja zidentyfikowała sprawcę i twierdzi, że zatrzymanie go to kwestia czasu."

Ten bandyta nie będzie wył z bólu, ale jego karjera życiowa się skończy.
      Tak musi być.

*

E. U.
      Zu Ende.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka