Dodaj do ulubionych

czy feministki rozniosą po Polsce coronavirusa?

28.10.20, 10:36
te demonstracje nienawiści brak zachowania przepisów sanitarnych fizyczne ataki na kościoły i ludzi starszych, to zaplanowania strategia eksterminacji najstarszej części narodu polskiego! bo jesteśmy tama dla bezbożnej rewolucji seksualnej która zachód owładnęła ponad pól wieku temu. W Hiszpanii feministki zorganizowały manife na której było ponad 100 tys osób kilka dni później nastąpił wzrost zachorowań i zgonów na coronavirusa.
To wojna o być albo nie być Polski. lewactwo wydało wyrok na katolicka Polskę.. manifestować w obronie mordowania dzieci poczętych.. jakim to trzeba być bezduszna istotą jeszcze takie coś wspierać! o tempora o mores! wygląda na to ze klub Bildeberg wydał wyrok na Polskę i kościół na ostateczne rozwiązanie kwestii polskości i katolickości kwestii chrześcijańskiej.. feministki to feminazistki.. o jak proroczy był film seksmisja... poczekajmy do roku 2044 -( będę dobiegał 70tki).. teraz już wiemd laczego ten film został swego czasu zakazany w USA.. jeśli staniemy się drugim Bergamo to wina za to spadnie na feministki na wszystkich tych którzy je popierają!
Obserwuj wątek
   • zimna-wodka I znów chuj bombki strzelił. 10.11.20, 14:09
    Miało być pięknie. Pinokio zapodał wzrost zakażeń o 5000 dziennie powołując się na opinię wybitnych naukowców. Nawet przedstawił śmiertelności rozłożone wg wieku chorych. Tyle a tyle w przedziale wiekowym takim, a tyle w innym.
    Nawet nikt nie zwrócił uwagi, że śmiertelności sumują się do 75%. 25% zostało zachowane na potem żeby je dopisać tam gdzie będą potrzebne.

    Nawet mało kto zauważył, że naukowcy, na których powoływał się Pinokio oświadczyli, że takiej opinii nie przedstawiali.

    W świat poszło a oszołomstwo zawyło ze zgrozy. A teraz te zachorowania spadają. Miały, kurwa, wzrosnąć, miały usankcjonować użycie gazu, armatek i pał. A tu spadły.

    OK, niby wiadomo, że spadły bo robi się coraz mniej testów. Wypróbowana metoda zadziałała. Ale to świadczy o rozterkach Pinokia. Czy jebać lockdown czy jebać protesty. Bo coś trzeba, w przeciwnym wypadku zostanie jebać pis.

    I jeszcze Trumpa odsyłają w pis-du. Zostajemy sami jako "Przedmurze", "Ostatni Bastion", "Niezdobyta Twierdza". Ostatni Obrońcy Ludzkości, ostatni Sprawiedliwi, ostatni wierni chroniący świat przed gniewem Boga.

    Bronimy ludzkości. Tyle, że ludzkość tej obrony nie chce, nie potrzebuje a nasze Wielkie Bohaterstwo i Oddanie Sprawie kwalifikuje do specjalistycznego leczenia. A my mamy wybór - albo psychiatryk albo wyjebać pis. I właśnie teraz wybieramy.
    • zimna-wodka Re: I znów chuj bombki strzelił II 10.11.20, 15:26
     kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,26497611,cztery-europejskie-kraje-chca-zmienic-prawo-by-polki-mialy.html#s=BoxOpImg1
     Trudno przesądzać czy coś z tego wyjdzie. Ale raczej tak.

     Z tego co wiem (a malo wiem) skrobanka w Polsce to 2000-4000 zł. Lot do Sztokholmu to 2x200 zł choć można dużo taniej. Za 1000 zł to się opędzi ze wszystkimi dojazdami; paszportu nie trzeba. I bez strachu, w przyzwoitych warunkach.

     A wnioski pozostawiam tzw. "obrońcom życia".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka