Dodaj do ulubionych

PiS = etap przejściowy

29.10.20, 06:58
Jest dla mnie całkowicie jasne, ze PiS odchodzi. Skończył się tak jak PO. Wprawdzie powody są inne, ale efekty będą takie same. Kto w Polsce posprząta po PiSie?

Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: PiS = etap przejściowy 29.10.20, 10:30
      Ten, kto w Polsce podejmie się sprzątania po obecnej władzy wyda na siebie wyrok. PiS to wie i opozycja to wie.

PiS - przynajmniej aktyw - chciałby się kolejny raz zadekować. Zostawić zrujnowane państwo ale zachować pieniądze, struktury, media, przynajmniej część stanowisk. Tak, żeby po wykrwawieniu opozycji tryumfalnie powrócić do władzy i fruktów. I tym razem powrócić na kilka kadencji, jak Orban.

Czego chce Kaczyński to nie wie już nawet jego kot. Psychopata wpada w szal, kiedy rzeczywistość nie chce się dostosować do jego wymagań*. Kaczyński ma - w tej chwili - takie podejście, że "po mnie choćby potop". Ale prawdopodobnie aktyw wymusi na nim stonowanie działań, z powodów, które wskazałam wyżej.

* jakoś tak skojarzył mi się bunkier pod Kancelarią Rzeszy i ostatnie dni chwały Adolfa.
    • pigeon_shit_dust Zrobia Okragly Stol 2 29.10.20, 13:42
      przycinek.usa napisał:
      i. Skończył się tak jak PO. Wpraw
      > dzie powody są inne, ale efekty będą takie same. Kto w Polsce posprząta po PiSi
      > e?

Najwieksza zadrada polska od Targowicy....Polacy to slaby narod, rozpieszczony wzglednym powodzeniem podsycanym kasa i pieszczotami Unii. "Rewolucje" 1980 robili jakies 30 000 ludzi, dzis nie ma nawet tylu. Na ulicach dra morde potatuowane lesbijki i podpici gowniarze w kurteczkach Canada Goose za 10 000 zlotych.
      Wczoraj darli ryje ze do pracy nie pojda, jakby to PiS zmartwienie mialo nie byc. Nie pojdziesz to won na bruk i pozamiatane.
      Mialki, falszywy, slaby , krzykliwyi tchorzliwyw narodek, przekupny i sprzedajny.
      Ja dostalem krzyz Solidarnosci a gnojek, ktory mnie sprzedal SB Order Odrodznia Polski. Sprawdz sobie ktory wyzej w hierarchi stoi.Polska nas nagrodzila za wle walki o lepsze.
      • dorota_333 Re: Zrobia Okragly Stol 2 29.10.20, 14:46
        > "Rewolucje" 1980 robili jakies 30 000 ludzi, dzis nie ma nawet tylu.

Wczoraj we wszystkich demonstracjach około 500 tys. ludzi. Także małe miasteczka, a tam cena protestowania jest wyższa.

> Na ulicach dra morde potatuowane lesbijki i podpici gowniarze w kurteczkach
        > Canada Goose za 10 000 zlotych.

Co Ty chrzanisz? smile Przeczytaj to sobie jeszcze raz i sam się roześmiejesz.
        • pigeon_shit_dust Re: Zrobia Okragly Stol 2 29.10.20, 16:39
          dorota_333 napisała:

> > Canada Goose za 10 000 zlotych.
          >
          > Co Ty chrzanisz? smile Przeczytaj to sobie jeszcze raz i sam się roześmiejesz.
          Pierwsze z brzegu miasto
          www.youtube.com/watch?v=0SNOYXe6Jto
          Wyzwiska, obelgi, jezyk za jaki kasuje tu posty.
          Sprawa aborcji rozwiaze sie za niedlugo sama, bo nikt juz nie bedzie tych wkurwionych cyborgow ruchac niedlugo.Uzywam jezyka lewacko-rozowej ulicy. Nie pasuje to wypierdalac.
          • dorota_333 Re: Zrobia Okragly Stol 2 29.10.20, 20:25
            Co do mocnego języka protestów: Rusinek to ostatnio fajnie podsumował, gdzieś tu linkowałam. pomyśleć jednak, że właśnie Ty, ze swoim nieokiełznanym językiem to skrytykujesz smile

Nie rozumiem jednak dlaczego powielasz pisowską propagandę w kwestii dyskredytowania protestujących. Popatrz na to:

https://pbs.twimg.com/media/ElexxRFX0AU4aoq?format=jpg&name=large

PS. Potem pani posłanka napisała coś takiego: "Szanowni Państwo! Przypadkowo opublikowałam ten komentarz. To miało być w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam serdecznie". A jeszcze potem stwierdziła, że jej konto zhakowano.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,26457341,poslanka-pis-wyjasnia-wulgarny-wpis-na-twitterze-ktos.html#s=BoxMMtImg3
        • pigeon_shit_dust Przy okazji 29.10.20, 17:20
          Dacie rade tak tam porobic sprawy, zeby dolce do kwietnia '21 byly jakos tak po 8 PLN?
          Please do. Nie wiem czy cos tam kupie ale jakby to pomozecie ?
          Jakby lewe wybochly i odsunely PiS, to momentalnie trzeba bedzei sie podzielic dobrobytem ze Wschodem, ruszy Bialorus, Ukry, Soviety i diabli wiedza kto jeszcze .
      • herr7 I na co Ci to było Hans? 29.10.20, 18:14
        pigeon_shit_dust napisał:

> Ja dostalem krzyz Solidarnosci a gnojek, ktory mnie sprzedal SB Order Odrodznia
        > Polski. Sprawdz sobie ktory wyzej w hierarchi stoi.Polska nas nagrodzila za wl
        > e walki o lepsze.

I na co Ci to było Hans? He, he. Dawno się tak nie ubawiłem.....
      • przycinek.usa Re: Zrobia Okragly Stol 2 30.10.20, 04:48
        To dosyc przykre co mowisz, ale tego nie doceni nikt, kto w tych czasach nie zyl. Ja na szczescie nie mialem za duzo do czynienia z UB. Ale np. moj kolega tak. Popisywal sie, zapisal sie do KPNu i nosil w torbie 2 granaty. Nie pamietam dokladnie w ktorym to bylo roku. Chyba w 1986.... Ktoregos dnia go zgarneli i wsadzili. Ale tak naprawde, to nie wiem za co. Cos musial im za skore zalesc. Moze za te granaty? Potem w kolejnym tygodniu dwoch smutnych panow z UB zatrzymalo mnie na przystanku autobusu i zrobili mi rewizje na stajaco. Kazali mi sie rozbierac i wywalac wszystkie rzeczy z torby na ulice. Zastanawiam sie czasem, czy to byl przypadek. Moze przypadek. A moze nie. Ja granatow w torbie nie nosilem. To mnie puscili. Ale sie zdenerwowalem. I po tym przypadku zaczalem palic papierosy CARO. Po prostu obok byl kiosk i byly gazety i papierosy. I z tymi papierosami poszedlem do kasyna. I poznalem jednego ciekawego faceta, ktory siedzial w handlu. I to wydarzenie chyba zmienilo moje zycie. To byly w sumie strasznie dziwne czasy.

I tak teraz mysle, ze sa w zyciu wydarzenia dobre i zle. I one sie czasem przeplataja. Zle wydarzenia powoduja dobre wydarzenia. I potem trudno jest jednoznacznie powiedziec, czy cos, co bylo zlego tak naprawde bylo calkowicie jednoznacznie zle, czy tez moze byla w tym jakas forma zmiany i nadziei?

Przestan o tym wszystkim myslec, bo ci to zrzera dusze i trzeba to zapomniec i zajac sie innymi rzeczami. Nawet boks, jesli masz warunki, a podobno mozna zaczynac w kazdym wieku. Jak mam czasem napad nostalgii, to ide na keje, biore lodke i plyne wzdluz wybrzeza tam i z powrotem caly dzien. Nie warto sie patrzyc w przeszlosc. Kup worek, rekawice i boksuj. I nie mysl o nich, bo oni maja gorzej.

• herr7 Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 07:03
      Na gwałt tworzona jest partia Hołowni. Także Trzaskowski chce coś stworzyć, rywalizując przy tym nie z PIS, a z PO i Ruchem Hołowni. Pięć lat temu wyciągnięto z kapelusza Kukiza, ale ten okazał się niewypałem nie mającym pojęcia o robieniu polityki. Stare partie jak PSL i SLD obumierają. Z PO zresztą też nie jest lepiej. Mamy więc kryzys partii politycznych, ale tak jest wszędzie. Politykę tworzą zawodowi politycy którzy nie kierują się względami ideowymi. Takich jest łatwo kupić, i co za tym idzie manipulować.

Naczelnik jest jednym z nielicznych polityków w Polsce nie kierujących się względami materialnymi. Jego ostatnie działania trudno jest objaśnić. Szeregowi posłowie i działacze PIS muszą być przerażeni. Ale Jarosław już raz doprowadził do kryzysu rządowego skutkiem czego były przegrane przez PIS wybory. Być może zachowuje się jak stary cesarz Tyberiusz wiedząc, że jego wrogowie jeszcze za nim zatęsknią, gdy będzie po nim rządzić Kaligula. Nie wykluczam też, że Naczelnik chce oddać władzę w kraju uciekając przed gospodarczym i politycznym tsunami, które nadciąga.
      • oka_blysk Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 16:59
        Drobne firmy są już zombi utrzymanymi przy życiu tylko dzięki tarczy rządowej. Perspektyw żadnych, każdy z nich trzyma firmy, bo ma nadzieję ... bez żadnej racjonalnej podstawy - ma tylko nadzieję.
        Jeszcze chwilę wytrzymają, ale to jest kwestia najbliższych paru miesięcy. A to się przekłada na przychody podatkowe rządu, samorządu. My wszyscy "nie wyjdziemy z tego żywi".
    • kophalski Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 11:28
      przycinek.usa napisał:

> Jest dla mnie całkowicie jasne, ze PiS odchodzi. Skończył się tak jak PO. Wpraw
      > dzie powody są inne, ale efekty będą takie same. Kto w Polsce posprząta po PiSi
      > e?
      >
      No właśnie tak się zastanawiam czy spłacić hipoteki czy przytrzymać gotówkę, może coś fajnie będzie można kupić
      • lastboyscout Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 12:36
        Zawsze dupa z tylu.

Jezeli masz zmienna stope lub w walutach to trzeba to splacic, chyba, ze ufasz NBP bardziej niz innym bankom na swiecie.
        Z tym, ze to co splacisz jutro zwali sie na realnej wartosci (nominalnie i realnie/inflacyjnie).
        Do tego wciaz rosnace wszechopodatkowanie , eksploatacja i podatek katastrofalny oraz eksodus tych, ktorych Morawiecki wlasnie trafil zniesieniem abolicji (rowniez z nieruchomosci (!!! ) w Polsce bo wtedy stala rezydentura to sznur na szyje ! - prawda Kadilak ? wink )
        Inwestowac? Spojrz za okno: widzisz te hordy zdemoralizowanych rozowych bolszewikow - oni przyszli po twoje ...
              • lastboyscout Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 16:10

Ja tez sie nie znam, nikt sie nie zna, skoro nawet banki centralne sie nie znaja !

Zreszta jak sie mozna znac, skoro jak by sie nie obrocil dupa zawsze z tylu?

Wygra ten, kto najmniej straci a najmniej straci, ten ktory ostatni BEDZIE MUSIAL podniesc stopy bo opcja dryfu jak widac sie konczy.
                • kophalski Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 16:29
                  Nie śmiej się ze mnie, bo na tym się nie znam. Ale czasem obserwując ludzi wokół mnie mam wrażenie że nie ma żadnych pieniędzy i kapitału tym bardziej dryfu.

Ważna jest tylko siła która przyjmuje formę pieniężną
                  i to jak jesteś użyteczny.
                  Cała reszta to emanacje. Żonglerka nominałami
                  • lastboyscout Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 17:02
                    Przepraszam ale nie zrozumialem. Moze dlatego, ze to bardzo pojemny temat.

W tym, ze NIE MA pieniedzy i na tej bazie realna wartosc kapitalu sie wydaje coraz bardziej wirtualna to w pelni sie zgadzam.
                    To fundament mojej roznicy zdan z Przycinkiem a przebieg wydarzen jak najbardziej to potwierdza (oczywisci przyjmujac zalozenie, ze pieniadzem nie jest papier czy zapisy komputerowe).

Z druga czescia, rowniez bym sie zgodzil poniewaz w mysl powyzszego, pieniadz juz dawno stal sie tylko przedmiotem zonglerki a wiec podlega dryfowi wsrod wszelkich zawirowan przed owym wodospadem, resetem, nowym ladem czy jak to sobie Deep State kiedys nazwie.

Moze wiec w gruncie rzeczy zgadzamy sie a rzecz tkwi tylko w nazewnictwie, jedynie odmiennie zachowujemy sie w tej absurdalnej rzeczywistosci.

Moze to wynika z faktu, ze ja zupelnie nie rozumiem/niechce/nie potrafie funkcjonowac w obecnej rzeczywistosci.
                    Wlasnie zbudowalem sobie domowa elektrownie, sadze coraz wiecej warzyw, bawie sie glownie w domu, jezdze na tradycyjne wakacje, uprawiam siatkowke w naturze, ogladamslucham glownie stare filmy/muze itp. poniewaz to co oferuje mi teraz swiat, wiekszosc ludzi i pieniadze jest
                    nieakceptowywalnie zdeprecjonowane
                    liczac wszelkieklimaty zycia ich realna wartoscia.
    • bagracz Re: PiS = etap przejściowy 30.10.20, 18:30
      A gdzie Twoje słynne uzasadnienia?
      Dla mnie jest całkowicie jasne, że lewactwo w dobie deglobalizacji nie ma żadnej przyszłości oprócz bycia nawozem historii. Tak w USA jak i w Polsce. Ten proces widać i widać jego nieuchronność.
      Twoje wizje, bez żadnego uzasadnienia, możesz wydrukować i zawiesić nad łózkiem.
      Żeby przypominały, że chęci trzeba dostosować do procesów jakie zachodzą. Odwrotnie nie może się udać i nikomu się nie udało i nie uda. Nawet jeśli zostanie prezydentem
      • herr7 Re: PiS = etap przejściowy 01.11.20, 08:45
        bagracz napisał:

> Dla mnie jest całkowicie jasne, że lewactwo w dobie deglobalizacji nie ma żadne
        > j przyszłości oprócz bycia nawozem historii. Tak w USA jak i w Polsce.

Jeżeli wybory w Stanach wygrają demokraci to policja szybko pozamiata tamtejszą "antifę". Część zastrzeli, resztę aresztuje. Nikt się o nich nie upomni, gdyż po 3 listopada przestaną być potrzebni. Jeżeli wybory wygra jednak Trump to spuszczą ją jeszcze bardziej ze smyczy.
        W Polsce przebiega praktycznie identyczna linia podziału co może oznaczać, że staliśmy się niepostrzeżenie.....pięćdziesiątym pierwszym stanem USA. Najwyraźniej, elicie znudziła się suwerenność, gdyż to oznacza także odpowiedzialność za kraj.
        • bagracz Re: PiS = etap przejściowy 01.11.20, 15:04
          Wolę rozważania na poziomie interesów, procesów, sił, środków itp.
          Problem jaki mają globaliści jest taki, że nie reprezentują już niczyich interesów oprócz własnych.
          Teraz mają chwilowo wspólny interes z Chinami w postaci pokonania i neutralizacji potęgi USA czyli eliminacji administracji Trumpa. Jeśli tego dokonają popełnią samobójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Jeśli nie, zostaną pozbawieni władzy w szybkim tempie.
          Antifa i BLM to zostaną użyte do wywołania chaosu i wojny domowej po wygranej Trumpa.
          Poleje się krew. Ja nie mam wątpliwości, że globaliści przegrają bo nie ma dla nich miejsca w XXI w.
          Pytanie tylko, jak długo to będzie trwało, ile przyniesie szkód i ilu głupców zapłaci głową za interesy tych socjopatów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka