Dodaj do ulubionych

niecierpliwi

01.11.20, 13:12
Wszystko dzieje się tak, jak należy. Czerwoni wyprowadzili na ulicę wszystkich ludzi, których udało im się oszukać. Krzyk słowem "wyp.....lać" zastępuje wycie "władza, kasa, posady, oddajcie!"

Wiosną czerwoni sabotowali prace Sejmu nad zmianą trybu wyborów na korespondencyjny. W terminie wyborczym, w niemieckiej Bawarji władza i opozycycja przeprowadziły wtedy taką ustawę krajową wspólnie.
Wirus wiosną wydawał się być bardziej śmiercionośny.
Nasi czerwoni posłali ludzi na śmierć.

Władza. Kasa. Posady.

Po tych manifestacjach umrze wielu ludzi.
Rząd przygotowywał się do zwiększonej liczby zakażeń. Ale nie do setek tysięcy ludzi na ulicach, którzy rozniosą wirusa do domów.

Na 8 marca hiszpańscy czerwoni wyprowadzili tłumy na ulice. Po tym służba zdrowia w Hiszpanji padła. Wtedy starcy, według zaleceń rządowych, otrzymywali tam już tylko morfinę i środki uspokajające.

Czerwoni zabijają zawsze.
Dzisiejsze przypomnienie powinniśmy zapamiętać.
To są mordercy.

P. S.
Nienawiść do Kościoła - tą zaszczepiają tym, których okłamali. Słychać, widać, czuć. Znak rozpoznawczy czerwonych.

P. S. II
Swoją drogą, przesadnie niecierpliwi. PiS przegra wybory za 3 lata. Wtedy wrócą.

*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

Obserwuj wątek
    • dorota_333 Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 13:33
      Twój post jest co do zdania głęboko prawdziwy. Precyzyjnie wypunktowałeś o co chodzi czerwonym na ulicach (kasa, posady) i co może się przez nich stać. Sama prawda i tylko prawda.

Dziękuję.

PS. Tylko dlaczego z tę trafną diagnozą czekałeś kilka dni?
      • zimna-wodka Re: Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 14:02
        dorota_333 napisała:

> PS. Tylko dlaczego z tę trafną diagnozą czekałeś kilka dni?

Zapewne w pepe trwała walka pomiędzy chęcią przedstawienia trafnej diagnozy a logiką. Słowo logika pepe może sprawdzić gdziekolwiek.

Bo od strony logicznej wygląda to tak:
        - ludzie wyszli na ulice
        - ludzie żądają kasy i posad dla czerwonych
        - władza im tego odmawia

I tu pytanie dlaczego władza odmawia kasy i posad czerwonym? Czego władza tak zaciekle broni? Przecież mamy demokrację i wola ludu to rzecz święta. Czyżby władza broniła kasy i posad?

Jest jeszcze jedna możliwość. Władza wie lepiej czego ludzie potrzebują i im to da nie pytając nikogo czy chcą to wziąć. Gdyby się opierali to władza zastosuje "środki przymusu bezpośredniego". Dla dobra ludzi, rzecz jasna.

Już raz taką władzę mieliśmy. Dla dobra ludzi prawie ich zagłodziła, zrujnowała gospodarkę. A jak nie potrafili docenić tego szczęścia to wyprowadziła czołgi na ulice. Zobaczymy co dzisiejsza władza jeszcze zrobi dla ludzi, jak jest zdeterminowana do uszczęśliwienia społeczeństwa.
        • bagracz Re: Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 15:41
          Przyjemnie się ogląda wasze trwałe i sieroce oderwanie od rzeczywistości.
          Z góry wiadomo, że rzeczywistość wam jeszcze dostarczy sporo masochistycznej przyjemności przy kolejnych z nią zderzeniach.
          • dorota_333 Re: Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 15:47
            Rzeczywistość zaczyna dostarczać masochistycznej przyjemności elektoratowi PiS. Np. rolnikom i tym handlarzom spod cmentarzy, którzy głosowali na PiS i Dudę.

A najwięcej przyjemności czeka trzon elektoratu pisowskiego: starszych ludzi. Wobec braku respiratorów oni mają znikome szanse.

Ja się z rzeczywistością nie zderzam, bo mnie ona nie zaskakuje.
        • dorota_333 Re: Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 15:44
          Wymaganie logiki od Pepego to czyste okrucieństwo. Ja go cenię za to, że dzięki jego postom mam szybki przegląd głównych tez oficjalnej propagandy bez konieczności słuchania kanałów TVP (lub czytania wpolityce), czego bym nie zniesła.

• zimna-wodka Re: Pepe, jesteś wspaniały 01.11.20, 17:01
            dorota_333 napisała:

> Wymaganie logiki od Pepego to czyste okrucieństwo. Ja go cenię za to, że dzięki
            > jego postom mam szybki przegląd głównych tez oficjalnej propagandy bez koniecz
            > ności słuchania kanałów TVP (lub czytania wpolityce), czego bym nie zniesła.
            >
            Faktycznie pokręciłem. W zasadzie powinienem napisać tylko, że wskazuję na logiczne implikacje wywodu naszego ulubieńca.
            Z zachwytami nad działalnością pepego się zgadzam . Sam chciałem coś napisać tylko byłaś szybsza. Nie da się ukryć - pepe w krótkich słowach streszcza cały sposób myślenia waaadzy.
            Patrząc od tej strony pepe jest nieco przerażający. Podobnie postrzegała rzeczywistość waadza AD 56, 68, 70, 76 i początkowo 80. Może ikonki były trochę inne ale to pryszcz. A pamiętamy do czego taka diagnostyka doprowadziła. Wtedy, poza 80 rokiem, metodologia była prosta - 1. paru zabić, 2. paru pobić, 3. wielu zamknąć i spokojnie przeczekać. Na razie waadza działa delikatnie w obszarze nr 2 i straszy aktywnością w obszarze nr 3.
            Czyli - ma rezerwy i to spore.
          • pepe49 propaganda dla Pani Doroty 01.11.20, 18:28
            dorota_333 napisała:

> Wymaganie logiki od Pepego to czyste okrucieństwo. Ja go cenię za to, że dzięki
            > jego postom mam szybki przegląd głównych tez oficjalnej propagandy bez koniecz
            > ności słuchania kanałów TVP (lub czytania wpolityce), czego bym nie zniesła.
            >

Skoro mam robić za pisowską propagandę, proszę bardzo.
            Rząd musi wytrzymać.
            To wszystko.

Jest to rozsądny, jak dowiodły wydarzenia, nawet bardzo rozsądny rząd.
            Polska się rozwija, rośnie. Jedni rosną bardziej, inni jadą na gapę. Zyskują wszyscy.

Czerwonym udało się okłamać skutecznie dużo ludzi, którzy poszli teraz robić awanturę o możliwość bezkarnego zabijania kalekich dzieci.

Stare marzenie czerwonych; przy okazji dyskusji o eutanazji przytaczałem opinję dra Fenigsena, który wymyślił na to nazwę "cywilizacja tajgetejska". Spartanie zrzucali ze skały Tajgetu kalekie noworodki. Obywatel musi być zdrowy.
            W opozycji cywilizacja ateńska.
            Nasi czerwoni czerpią wzorce co najmniej z antyku.

Żeby uspokoić pana z-w przypomnę, że pan Fenigsen jest Żydem, w żadnym wypadku nie chrześcijaninem.
            Dobry czerwony musi zabić w sobie Żyda, to prawda.

Kontynuując propagandę dodam, że rząd PiS będzie rządził przez najbliższe 3 lata i ma duże szanse na wygranie następnych wyborów.
            Fanatyzm zraża. Ludzie zobaczyli na ulicach fanatyków.

Ponieważ Pani Dorota zna stronę wpolityce.pl, polecę jej tam artykuły pani Marzeny Nykiel. Na temat dzieci. Zaskoczyło mnie spostrzeżenie pani Nykiel, że matka, która zleci zabicie swojego dziecka,
            nawet takiego które na pewno umarłoby po porodzie przeżywa potem ból całe życie.
            Gdy umrze samo ból jest mniejszy.

Spokojnych świąt Wszystkich Świętych.

*

U. E. musi zostać zakończona.
            Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

• zimna-wodka Re: propaganda dla Pani Doroty 01.11.20, 18:54
              pepe49 napisał:

>
              > Kontynuując propagandę dodam, że rząd PiS będzie rządził przez najbliższe 3 lat
              > a i ma duże szanse na wygranie następnych wyborów.

> Ponieważ Pani Dorota zna stronę wpolityce.pl, polecę jej tam artykuły pani Marz
              > eny Nykiel. Na temat dzieci. Zaskoczyło mnie spostrzeżenie pani Nykiel, że matk
              > a, która zleci zabicie swojego dziecka,
              > nawet takiego które na pewno umarłoby po porodzie przeżywa potem ból całe życie
              > .
              > Gdy umrze samo ból jest mniejszy.

Jak rozumiem p. Nykiel wie co pisze a to oznacza, że przeżyła parę skrobanek i poronień.
            • dorota_333 Re: propaganda dla Pani Doroty 01.11.20, 19:07
              Tu jest takie bogactwo treści, że zaniemówiłam i nie wiem, jak skomentować. Niech błyszczy własną chwałą.

Że rząd bardzo rozsądny, że Polska się rozwija. I że PiS będzie jeszcze rządził. I o zabijaniu dzieci i o marzeniach czerwonych.

Ale fraza "Dobry czerwony musi zabić w sobie Żyda" bije wszystko, co do tej pory napisałeś. To taka głębia, że boję się pochylić i zajrzeć.
    • damkon Re: niecierpliwi 01.11.20, 18:45
      Twoje wpisy Pepe, ze względu na to, że z reguły są kalką pisowskiej propagandy i tzw. przekazów dnia z Nowogrodzkiej, stanowią dla mnie swego rodzaju barometr nastojów, które panują w pisowskim obozie.

i z tego co widzę, to tak źle chyba jeszcze nie było... smile

Dodam tylko od siebie, że tak znienawidzonej i zohydzonej władzy, to nie pamiętam od czasów komuny...
      • bagracz Re: niecierpliwi 01.11.20, 19:13
        To dziwne, że wygrywa wszystkie wybory, prawda?
        Macie tutaj wyraźne kłopoty z percepcją rzeczywistości. Nie potraficie odróżnić propagandy i rzeczywistości.
        A to nawet nie jest kwestia propagandy tylko interesów i możliwości jakie za nią stoją.
        Nie potraficie wyjść z bańki swoich emocji i zacząć myśleć, mimo kolejnych dowodów, że nie odbieracie poprawnie rzeczywistości.
        Spoko, nie moja sprawa. Chciałem tylko sprawdzić czy tu się coś zmieniło.
        Nie zmieniło się nic. I to jest dowód na to, że niczego nie dostrzegacie. Nie dostrzegacie ogromnych zmian jakie zachodzą. Nie potraficie mentalnie dorosnąć do XXI wieku, który właśnie się z przytupem zaczyna.
        I już nie dorośniecie. Pozostało poczucie wyższości, pogardy i zgorzknienie. Normalka przy takich zmianach jakie zachodzą smile
        • damkon Re: niecierpliwi 01.11.20, 19:32
          To dziwne, że wygrywa wszystkie wybory, prawda?

mam nadzieję, że były to ostatnie wygrane wybory...

Spoko, nie moja sprawa. Chciałem tylko sprawdzić czy tu się coś zmieniło.

u nas niewiele się zmieniło, natomiast co mnie zmartwiło, Ty się niestety zmieniłeś... sad

kiedyś Twoje wpisy czytało się naprawdę z wypiekami na twarzy, a teraz są one tylko i wyłącznie kalką pisowskiej propagandy.

szkoda...
          • bagracz Re: niecierpliwi 01.11.20, 19:55
            Nie widzisz rzeczywistości i jej już nie zobaczysz. Myślisz, że jest pisowską propagandą. Nawet w USA i innych krajach. Twój świat się skończył ale Ty nie możesz się z tym pogodzić i żadne argumenty ani fakty tego nie zmienią. Doskonale znam takie przypadki. Będzie ich coraz więcej. Wyleczyłem się już z prób pomocy.
            To niestety nieuleczalne
            • damkon Re: niecierpliwi 01.11.20, 20:09
              Wyleczyłem się już z prób pomocy.
              To niestety nieuleczalne

nie potrzebuje Twojej pomocy i żadnej propagandowej kuracji...

Zdecydowanie wolę zachować w pamięci dawnego Bagracza, tzn. tego, który nie był jeszcze "uleczony" przez pisowską propagandą. Zdecydowanie wolę...
              • lastboyscout Re: niecierpliwi 01.11.20, 21:37

Damkon, nie badz taka swinia ... he, he , na pewno wiesz o czym mowie ! wink

Robie dokladnie to co wy, lewacy: dowcipnie wulgaryzuje wink

Czyzby moglo was zabic to czy,m sami wojujecie, ze tak sie boisz palantow, ktorych coraz wiecej na tym forum ??? wink

Rozluznij poslady ! Wasza rewolucja, wasza prawda zwyciezy !

Chocby tchorzliwymi nozyczkami ! wink
            • damkon Re: niecierpliwi 02.11.20, 21:56
              nieco zasmucony Twoim wczorajszym komentarzem, odnalazłem jeszcze naszą dawną rozmowę z 2014 roku, kiedy sam uznałeś, że głównym powodem Twojego odejścia z tego forum był, jak to określiłeś wstręt do propagandy, której nadmiar rzekomo dostrzegłeś na naszym forum.

cała Twoja wypowiedź poniżej:

"Fajnie było ale chyba już straciłem przyjemność z przeglądania tego forum. Wraz z zaufaniem co do niezależności poglądów, niektórych tutaj piszących. Wiem, że to było naiwne, ale w końcu człowiek ma nadzieję na odrobinę kontaktu nieskażonego propagandą. Jak widać jest to prawie niemożliwe. Albo ktoś jest tą propagandą, zwykle kompletnie, ogłupiony, albo sam ją robi.
              Mnie się juz nie chce w tym babrać."

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,150008771,150008771,ostatnie_trzy_grosze.html#p150013004

Cóż więc się takiego wydarzyło, że w ciągu tych ostatnich sześciu lat, z zadeklarowanego przeciwnika kłamstwa i propagandy stałeś się nikim innym, jak zwykłym pisowskim propagandystą?

Doprawdy wielka szkoda... sad
      • pepe49 tryumf propagandy 10.11.20, 13:11
        damkon napisał:

> Twoje wpisy Pepe, ze względu na to, że z reguły są kalką pisowskiej propagandy
        > i tzw. przekazów dnia z Nowogrodzkiej,

Dowiaduję się od Pana, że jestem wyborcą tożsamościowym PiS. Przekonanym postępowaniem, na pewno. Pierwsze głosowanie na PiS w 2007 r. 🙂

stanowią dla mnie swego rodzaju barometr
        > nastojów, które panują w pisowskim obozie.
        >
        > i z tego co widzę, to tak źle chyba jeszcze nie było... smile
        >

Tak też myślę. Piątka pana Kaczyńskiego odrzuciła wieś od PiS. I pepego. Co pisałem.
        Bardzo źle, bo w polu wyboru stoją komuniści albo mafja.

> Dodam tylko od siebie, że tak znienawidzonej i zohydzonej władzy, to nie pamięt
        > am od czasów komuny...
        >

Pepe się zgadza. Tryumf propagandy. Czerwone medja mają moment tryumfu.
        Kłamstwo, szczucie, manipulacja; wszystko co w ofercie. Dużo ludzi w to wierzy.
        Za 3 lata mafijni wygrają wybory, za 8 lat następna fala polskiej młodzieży nienawidzącej PiSu wpłynie na rynki pracy Ojropy Zachodniej.
        Coś za coś, coś z czegoś.

*

U. E.
        .
        • lastboyscout Re: tryumf propagandy 10.11.20, 16:12
          Pepe, nie wolno sie nie zgadzac.

To tak jakbys nie lubil Zyda czy asfalta, ze zyja kosztem innych.

Masz na bolszewika pracowac a rozowych holubic albo jestes Pizdzielcem i masz wypierdalac z forum.
        • damkon Re: tryumf propagandy 11.11.20, 13:29
          Tak też myślę. Piątka pana Kaczyńskiego odrzuciła wieś od PiS. I pepego. Co pisałem.
          Bardzo źle, bo w polu wyboru stoją komuniści albo mafja.

a nie masz wrażenia Pepe, że Kaczyński, trochę sam się zakiwał w tych swoich parszywych i cynicznych partyjnych gierkach? smile
      • pepe49 Re: Podpowiedź dla Pepego 10.11.20, 12:59
        dorota_333 napisała:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26472300,macierewicz-zapleczem-strajku-kobiet-sa-ludzie-odpowiedzialni.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg1

Kochana Pani Doroto.
        Dziękuję za informację i za Pani starania. Doceniam.
        Tylko, jak kiedyś pisałem, traktuję GW jak mój dziadek mógłby traktować Völkischer Beobachter; nie chcą dla mnie niczego dobrego i bardzo często kłamią. Jeżeli piszą o p. Macierewiczu to znaczy, że kłamią.
        Zdrowia życzę.

Pepe.

*

U. E.
        .
        • mateusz572 Re: Podpowiedź dla Pepego 10.11.20, 15:03
          A czy Ty pepe49 i twoi mocodawcy uchylicie rąbka tajemnicy nt. zamachu smoleńskiego. Był że on czy go nie było? 5 lat już rządzicie i co ? Dożyjemy wyjaśnienia czy tą sprawę mamy juz wnukom przekazywać?
          A jak tam twoja walka z korupcją ? Sukcesy jakoweś są czy dopiero bedą? Kolega Damkon okropnie Cię chwalił, żeś ostro się do roboty zabrał. Nie krępuj się więc i wyłóż kawę na ławę.
          • pepe49 Re: Podpowiedź dla Pepego 10.11.20, 18:34
            mateusz572 napisał:

> A czy Ty pepe49 i twoi mocodawcy uchylicie rąbka tajemnicy nt. zamachu smoleńsk
            > iego. Był że on czy go nie było? 5 lat już rządzicie i co ? Dożyjemy wyjaśnieni
            > a czy tą sprawę mamy juz wnukom przekazywać?
            > A jak tam twoja walka z korupcją ? Sukcesy jakoweś są czy dopiero bedą? Kolega
            > Damkon okropnie Cię chwalił, żeś ostro się do roboty zabrał. Nie krępuj się wię
            > c i wyłóż kawę na ławę.
            >

Czekam cierpliwie na wyniki śledztwa. Jakieś wyniki?
            By artykuł pp Pyzy i Wikło w "Sieci" ale co z tego? Nic.
            Rzeczywiście, denerwujące.
            Mocodawcy. Ha.

Proszę założyć wątek i drążyć temat.
            Walka z korupcją? Czy ja jestem CBA?

Może kolega Damkon coś o tym wie, skoro pisał.

*

U. E.
            .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka