Dodaj do ulubionych

Debile mysla, ze Biden wygral i jest prezydentem.

08.11.20, 17:14
Bo debile sa niemadrzy w glowach.
Wczoraj ucieklem z Manhattanu, bo debile zaczeli "swietowac" Biden for president.

Tymczasem szanse na to kto bedzie prezydentem USA dnia 21 stycznia 2021 sie mniej wiecej 55:45 dla dziadka, ale nie wiecej.
Przekupny Al prowadzil z Bushem przez 37 dni i przegral ( Floryda).
Oczywiscie wy tego nie rozumiecie, bo wasza znajomosc procesu opiera sie o informacje z pierdolonych zydomedniow, tak w USA jak i w Polsce.
BTW, margines przewago dziadoki w Pensylwanii maleje, co media przyznaja bardzo niechetnie.
Zydowizna i lewactwo pragnie, by Trump sie juz poddal i dal Staremu wygrana, co na pewno nie nastapi.
Tak wiec na razie USA przewodzi Trump, od nowego roku bedzie nami rzadzil Mitch McConnell.
Lewo-media juz wyskakuja przed siebie nazywajac dziadka president-elect, buahahahaha !
Obserwuj wątek
  • dorota_333 Co dalej, Kadi? 08.11.20, 20:48
   ... nie będę już żartowała, że czyścisz giwerę pociągając z butelki, ale ciekawa jestem, jak daleko posuną się zwolennicy obecnego prezydenta. Bo nawet telewizja FOX przyznaje, że Biden wygrał. Przeczą w tej chwili Rosjanie i TVP smile
  • lastboyscout Re: Debile mysla, ze Biden wygral i jest prezyde 08.11.20, 23:34

   Mialbys racje, gdyby bylo tak jak w to wierzysz: sprawiedliwosc, niezaleznosc sadow, mediow, madrosc narodu itp. fantasmagorie.

   Nie jest wazne gdzie jest racja ale co ta racja by oznaczala.

   A w tym swiecie klamliwie interpretowanych definicji, zmanipulowanych pojec, wszechobecnego fake'u wazne jest, ze obnazenie liberalnego klamstwa, zaprzanstwa tych kanalii wytworzyloby tak szybka i nieobliczalna katastrofe, ze ludzie nie wiedzieliby jak bez tego zyc.
   • pigeon_shit_dust Re: Jako to piękny kraj, że Trumpowi nie pozwolon 09.11.20, 16:52
    dorota_333 napisała:

    > ... wykorzystanie informacji o szczepionce Pfizera. Taki news w końcówce kampan
    > ii zmieniłby losy świata.
    > God bless America.

    Losy swiata juz sa przesadzone......w pierwszym dniu wojny bedziece sie modlic o powrot Trumpa smile
    Stary glupek z Pensylvanii mysli , ze jak taki Pfizer mu sfinansowal kampanie, to on im teraz podatkow nie podniesie, buahahaha. Swoje skosza na szczepionce pewnie, zanim pierwsi zaszczepieni wyciagna kopyta....

  • pepe49 konsekwencje oszustw 10.11.20, 12:31
   Działacz S z lat 80tych; obywatel USA od ok. 30 lat i działacz Partji Republikańskiej Zygmunt Staszewski mówi o fałszerstwach podczas wyborów prezydenckich w USA. Odnotowano je prawie we wszystkich stanach.

   Prokurator generalny USA nakazał wszcząć śledztwa nt. nadużyć w tych stanach, gdzie różnica między kandydatami była niewielka.

   Zdarzały się przypadki wydawania kart tylko z nazwiskiem kandydata Demokratów. Poza tym, program do zliczania głosów źle zczytywał rejestrowane karty.

   Współwłaścicielką programu działaczka PDem.
   Program przerzucał głosy z rep na dem.

   Trump dostał najwyższe poparcie w historii jako kandydat republikański.

   w wielu okręgach odnotowano frekwencję wyższą niż 100%. Zygmunt Staszewski krytykuje również decyzję o tym, że komisje odbierały głosy korespondencyjne już po dniu głosowania. Na pocztach fałszowano datę.

   Sprawa prawdopodobnie otrze się o Sąd Najwyższy.

   Rozmówca Magdaleny Uchaniuk podkreśla, że Joe Bidenowi nie należą się w tej chwili żadne gratulacje:

   Wciąż jest możliwe, że żaden z kandydatów nie otrzyma 270 głosów elektorskich. W takim wypadku prezydenta wybierze Izba Reprezentantów, a nastąpi to 7 stycznia.

   W niższej izbie Kongresu przewagą dysponuje Partia Republikańska.

   W USA prawdopodobnie poważniej podchodzą ludzie do prawa niż w Ojropie.   wnet.fm/2020/11/10/staszewski-wciaz-jest-mozliwe-ze-zaden-z-kandydatow-nie-uzyska-27o-glosow-elektorskich-a-prezydenta-wybierze-kongres/

   *

   U. E.
   Exit.
    • herr7 Re: konsekwencje oszustw 10.11.20, 14:16
     Dorotka na czym niby ma polegać ta "rosyjska nuta"? Rozumiem, że nie zgadzasz się z tym co pisze Pepe. Rosja raczej słynie z dobrej muzyki i rosyjska nuta powinna się kojarzyć z czymś innym niż chcesz to wyrazić. Dawniej, jak ktoś mówił bez sensu to zarzucało mu się "austriackie gadanie". Zwykle oznaczało ono obietnice bez pokrycia.
     • dorota_333 Re: konsekwencje oszustw 10.11.20, 14:25
      Mówię o tym, że rządowe polskie media - razem z Rosjanami - ratują demokrację w Stanach:

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26490332,tvp-info-cytuje-rosyjskie-media-usa-falszuja-wybory-w-tvp.html

      ... i są nawet w tym bardziej gorliwi od swoich mocodawców rosyjskich.
      • pepe49 Ostrożnie z cytatami z GW. Kłamią. 10.11.20, 18:24
       dorota_333 napisała:

       > Mówię o tym, że rządowe polskie media - razem z Rosjanami - ratują demokrację w
       > Stanach:
       >
       > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26490332,tvp-info-cytuje-rosyjskie-media-usa-falszuja-wybory-w-tvp.html
       >
       > ... i są nawet w tym bardziej gorliwi od swoich mocodawców rosyjskich.
       „TVP Info tropi fałszerstwa, powołując się na źródła w Rosji”, „rosyjskie media są dla TVP wiarygodne” – te i szereg innych nieprawdziwych tez mogą przeczytać czytelnicy portalu wyborcza.pl w artykule Agnieszki Kublik „TVP wraz z rosyjskimi mediami walczy o Trumpa. W telewizji Kurskiego Biden wciąż nie wygrał”. Tekst Kublik oparty jest na wyrwanym z kontekstu zdjęciu z programu „Studio Wschód”.

       W artykule portalu wyborcza.pl czytamy między innymi: „W sobotę w TVP Info, chwilę po ogłoszeniu w CNN, że Biden zebrał już 270 głosów elektorskich, w trakcie programu »Studio Wschód« pojawił się pasek: »Rosyjskie media: W USA fałszują wybory«.

       Nie jestem pewien dlaczego ale po światowym ogłoszeniu zwycięstwa Bidena TVP info tropi fałszerstwa. Powołując się na źródła w Rosji. Serio, o co tu chodzi? pic.twitter.com/Yf3qdHw9XR
       — Łukasz Olejnik (@prywatnik) November 7, 2020

       Dlaczego »rosyjskie media« są dla TVP wiarygodne? Pewnie dlatego, że im też nie w smak jest wygrana Bidena”.


       Zacytowany tweet stanowi część treści artykułu i argument, wokół którego Kublik kreuje swoją tezę o współpracy TVP z propagandą Kremla. Czytelnik portalu wyborcza.pl nie jest w stanie dowiedzieć się, że pasek odnosi się do informacji przekazywanych w programie poświęconemu, m.in. ocenie właśnie prokremlowskich mediów i ich narracji wokół wyborów w USA.

       W programie wskazano, że pojawiające się kontrowersje wokół amerykańskich wyborów służą rosyjskim mediom, odbieranym nie tylko w Rosji, ale i np. na Białorusi, do uwiarygodnienia tezy, że fałszerstwa wyborcze stanowią powszechne zjawisko. Stąd napis na pasku.

       ...

       Oglądając wideo do końca można również zweryfikować sugestię, jakoby napis na pasku: „rosyjskie media: w USA fałszują wybory” był formą uwiarygodnienia prokremlowskich mediów. Jak zwrócił uwagę szef portalu tvp.info, Samuel Pereira, w podważanie wiarygodności „Studia Wschód” zaangażowały się, oprócz dziennikarzy kolejnych komercyjnych mediów, także osoby związane z Fundacją Otwarty Dialog: Marcin Mycielski i Bartosz Kramek.

       Znamienne, że w manipulowaniu treścią programu @mariaprzeomiec, którego ruska propaganda nienawidzi wziął udział również... @mycielski i @bartek_kramek pic.twitter.com/SNBVnJ4z52
       — Samuel Pereira (@SamPereira_) November 8, 2020

       Do sprawy odniosła się również sama prowadząca „Studio Wschód”, red. Maria Przełomiec.

       cały program Studio Wschód z 7.11, przerwanie go wczoraj w połowie, wywołało falę oskarżeń o rozpowszechnianie przeze mnie rosyjskiej propagandy. Program dotyczy min właśnie rosyjskiego trollingu t.co/HtjeyXocyq
       — maria.przełomiec (@mariaprzeomiec) November 8, 2020

       Główni darczyńcy tej fundacji po aneksji Krymu przez Rosję otrzymali rosyjskie paszporty. – Ciężko uwierzyć, że opanowany przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa system paszportowy mógłby wydać takie dokumenty ludziom, którzy są wrogami Władimira Putina – oceniał tę sprawę, ujawnioną w 2018 r., dziennikarz Wojciech Biedroń.

       Prezentowane nagranie dowodzi również nieprawdziwości sugestii, jakoby TVP nierzetelnie informowała o wyborach w USA. Jak widzimy, w pewnym momencie nadawanie „Studio Wschód” zostaje przerwane, by ustąpić miejsca specjalnemu wydaniu serwisu informacyjnego, w którym przekazano widzom na antenie informację o ogłoszeniu przez amerykańskie media – również konserwatywny Fox News – wygranej kandydata demokratów.

       W swym artykule Agnieszka Kublik wielokrotnie zarzuca TVP „nieuznawanie faktów”, „rozjechanie się z faktami”, przy czym jak wynika z jej tekstu, przykładowymi „faktami” są jej opinie, np. o tym, że „zwycięstwo Bidena to bardzo dobra wiadomość dla Polski”


       tvp.info/50711726/wybory-w-usa-gazeta-wyborcza-studio-wschod-i-kremlowska-propaganda


       *

       Ostrożnie z GW Pani Doroto.


       *

       Rubryka tvpinfo do sprawdzenia przed publikacją dowolnej sensacji GW:

       tvp.info/47112603/demaskujemy-fake-newsy

       *

       U.E.
       .

   • pigeon_shit_dust Re: Telewizja Fox News przerwała wystąpienie rzec 11.11.20, 15:01
    dorota_333 napisała:

    > ... rzeczniczki Trumpa. Widać nawet w FOX nie można kłamać swobodnie.

    >
    >
    > Ameryka zaczyna mi się naprawdę podobać.

    "Myślę, że musimy jasno powiedzieć, że ona oskarża drugą stronę o oszustwo i nielegalne głosowanie. By to robić, trzeba mieć mocne dowody. Nie mogę nadal spokojnie tego pokazywać – stwierdził dziennikarz. – Jeśli zostaną zaprezentowane dowody tych tez, oczywiście wrócimy do relacji – dodał."

    No to teraz sobie wyobraz co sie bedzie wyprawiac, jak ona albo ktorys z prawnikow Trumpa przedstawi te dowody....i to wcale nie bedzie musialo by tego tyle, zeby przewazyc szale wyborow. Wystarczy kilkanascie balotow do glosowania i bedzie heca, ze ja pierdole. Specjalnie podkrecaja atmosfere a media robia doskonala robote, domagaja sie tych "dowodow".
  • pepe49 P. Cejrowski o cudach nad urną 12.11.20, 15:49
   Trump wygrał zdecydowanie - dowiedzieliśmy się we wtorek nocą. Ameryka poszła spać. W środę rano Ameryka dowiedziała się, że wygrał Biden.
   ...
   W Wisconsin oddano o 110 000 głosów więcej niż liczba zarejestrowanych wyborców. To jeden z tych stanów, gdzie Biden w nocy stracił szansę, a rano cudem odzyskał.

   W Michigan "odnaleziono" 138 339 dodatkowych głosów na Bidena i ZERO na Trumpa.

   W Pensylwanii podobnie...

   W wielu miejscach głosowali ludzie nieżyjący. Żaden zmarły nie głosował na Trumpa....

   Odnaleziono też tysiące głosów na Bidena oddanych przez tę samą osobę wielokrotnie.

   W Arizonie w okręgach konserwatywnych komisje dawały ludziom flamastry. Wiele osób wiedziało, że flamaster powoduje unieważnienie głosu, ale gdy dopytywali o to, członkowie komisji upewniali, że tym razem flamaster jest OK. W okręgach, gdzie zawsze przeważają głosy demokratów podano zgodnie z prawem długopisy.

   Jest tego więcej. WSZYSTKIE przypadki na korzyść Bidena.

   Najpierw sądy. Trzeba zakładać procesy na poziomie stanowym.
   W stanowych sadach rządzą demokraci. Dba o to Soros.
   ...
   Założył sieć fundacji rozdających stypendia dla studentów prawa, fundacje te wspierały potem swoich liberalnych absolwentów w wyborach, popychały ich na stołki sędziów, prokuratorów i ... na stanowiska w komisjach nadzorujących wybory.
   ....

   Za:
   Wojciech Cejrowski "Wygrał!!!" w "DoRzeczy" 9-15 XI 2020, nr 46/399.


   *

   U. E. musi zostać zakończona.
   Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
   • deluc Re: P. Cejrowski o cudach nad urną 14.11.20, 22:56
    Wg mnie partia Republikańska postawiła na złego konia, a właściwie o wiele gorzej ... postawiła na złego kandydata na prezydenta, co źle świadczy o republikańskich elitach ... ten człowiek nigdy nie powinien być desygnowany jako kandydat na prezydenta USA!

    - Osobowość narcystyczna, całkowity brak samokrytycyzmu
    - Spłaszczanie lub ignorowanie zagadnień, podejmowanie decyzji po wpływem impulsu
    - Opinie urojeniowe, alogiczne
    - Brak etyki i moralności, brak zasad
    - Nepotyzm
    - Miesza interesy USA i swoje prywatne, oczywiście swoje prywatne stawia wyżej
    - Antydemokrata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka