Dodaj do ulubionych

Kto Nami rządzi...

09.11.20, 05:32
Kto nami rządzi?
Mówią, że jesteśmy poróżnieni, coś nas dręczy i niepokoi, a odpowiedzialnością za taki stan obarczamy J.K.(posądzanego za komunistyczne podejście do zarządzania finansami).
Nie tak dawno społeczeństwo zazdrościło rencistom, że mają kasę za samo to że istnieją. Teraz w obliczu pandemii my wszyscy doświadczymy życia jak na emeryturze – mówili że bajka, no to skoro bajka – każdy powinien się cieszyć. Kaczyński oferuje fundusze praktycznie za nic. Jeszcze rok temu wszyscy cieszyli się ‘dobrobytem’. Jednak poróżnienie społeczeństwa / kobiet narastało. To brak zrównoważonego jednolitego przestrzegania prawa, naginanie go i formowanie w sposób niejednoznaczny spowodował że prawo jest niczym innym jak krzywdą dla ofiar systemu. Myśl że marne dotacje za samo życie za samo to że się istnieje wynagrodzi złamania prawa / nadużycia systemu, przeczy naszej dumie, naszej historii.
Kiedyś kobietom chodziło o pokój na świecie, modelki były tego symbolem. Obecnie między kobietami szerzy się agresja i chęć władzy. Mają dość sponiewierania, prawo jest ale naginane.
Ciężko się doszukać w takowych traktowaniach sprawiedliwości, a taka ładna nazwa PiS….
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka