Dodaj do ulubionych

Lichocka czyli folwark (zwierzęcy)

14.11.20, 19:48
Właściwie to, co poniżej piszę nadaje sie do wątku "PiS jako stan umysłu", ale rzecz jest tak wkurzająca, że nowy wątek zrobiłam.

Pamiętacie Lichocką? Tak, tego babsztyla ze środkowym palcem. Podała receptę na pomoc w opanowaniu epidemii, której mogliby udzielić nam Niemcy. Mają "odesłać" ("oddelegować") Polsce lekarzy, którzy wyemigrowali od nas do Niemiec.

next.gazeta.pl/next/7,173953,26509585,joanna-lichocka-chce-by-polscy-lekarze-wrocili-z-niemiec-byloby.html#do_w=52&do_v=66&do_a=292&s=BoxBizMT

Ładnie się odsłoniła cała pisowska mentalność: prymitywny babiszon myśli kategoriami folwarku. Oto chłopi uciekli od swojego jaśnie pana i teraz pan, u którego się schronili ma ich odesłać właścicielowi. Proste? Proste.

Tak, to folwark (zwierzęcy w dodatku). Rządzą nami świnie postrzegające siebie jako jaśnie panów nad chłopami.
Obserwuj wątek
    • bieda_inwestor Re: Lichocka czyli folwark (zwierzęcy) 18.11.20, 14:26
      fajna chronologia, nie ma co:
      PiS 2017: "Niech Jada"
      PiS 2020 poczatek roku: 2 mld na telewizje a dla was srodkowy palec
      PiS 2020 koniec roku: 2mln na golec orkiestre, pieniadze na maszty do flag a lekarze niech wracaja i pracuja za darmo na swoich urlopach...

co bedzie nastepne? Ja obstawiam przykuwanie lekarzy do kaloryferow i wsparcie dla lesnikow i grzybiarzy...
      • dorota_333 Re: Lichocka czyli folwark (zwierzęcy) 18.11.20, 15:28
        Te dwa miliardy były właściwie wydane: na kogoś trzeba będzie zwalić winę za 600 zgonów dziennie (na razie 600). I jednymi z winnych (choć niejedynymi) będą lekarze. Roszczeniowe, niedouczone konowały, łowcy skór.

Widzisz, przykuwanie do kaloryfera oznaczałoby, że władza chce zapewnić personel medyczny dla narodu. A tak dobrze nie ma. Naród juz nie dostaje sie do szpitala.

Najfajniejsze jednak jest to, że wszystkie imprezy z udziałem Kaczyńskiego obstawione sa zawsze przez karetkę czekająca na jego skinienie. No i oczywiście czeka luksusowa izolatka w szpitalu MSWiA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka