Dodaj do ulubionych

Jak jest silny wiatr, to śmieci idą w górę...

19.11.20, 17:56
W Łodzi mamy dwie pandemie - koronawirusa i głupoty. Z głupotą rządzących sobie nie poradzimy, bo zalecają z powodu epidemii przestrzegać czystości , myć ręce , po czym ustalają drakońskie opłaty za śmieci w zależności od ilości zużytej wody. Toż to kosmos, całkowity brak grawitacji, odmóżdżenie.
Czekam na pismo z kanalizacji o tym, że jak nie zapłacę za gaz, to mi odetną prąd….

Obserwuj wątek
    • leny20-4-7 Re: Jak jest silny wiatr, to śmieci idą w górę... 19.11.20, 18:36
      Piszę z Wawy, tożsamy pomysł naszego (ja na niego nie głosowałem) Włodarza, to się wypowiem.
      1. Mam dom, niedawno kupiłem.
      2. Oglądałem ze 20, 30 w okolicy zanim wybrałem. Do tego spaceruję po okolicy i widzę co się dzieje.
      3. Co się dzieje? Ano po 40-50 Ukraińców gnieździ się/koczuje wręcz w pewnych domach.
      4. Podczas odbierania śmieci widac ile worków odpadów generują te "hotele".
      5. Myśle, że większosc właścicieli płaci...tylko za siebie, tj. 2 osoby.
      6. Nie ma sposobu, bez inwigilacji na skalę chińską (a wiem o czym piszę), aby sprawdzic, ile osób tak naprawdę egzystuje pod danym adresem.
      7. Próba połączenia wody ze śmieciami jest
      a. zgodna z prawem,
      b. krzywdząca niektórych,
      c. bardziej sprawiedliwa dla większosci?
      d. i tutaj NAJWAZNIEJSZE - SKOKIEM NA NASZE PORTFELE - bo NIE MA TAKIEJ NIEGODZIWOSCI, której nie popełni władza, której ZABRAKNIE PIENIEDZY.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka