Dodaj do ulubionych

Wizja cz ywidzenie ? Polski mi szwankuje.

24.12.20, 13:59
Sorry kursanty.
To te lata za granica. Wizja to jak ktos sie nachleje i ma omamy a widzenie to jak kresli switlany obraz przyszlosci?
E, chyba odwrotnie. To juz teraz nie wiem, wyjasnijcie prosze .

next.gazeta.pl/next/7,151003,26637394,morawiecki-znow-sklada-obietnice-trzecia-dekada-xxi-wieku-moze.html#s=BoxOpImg5
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Kurwizja i przywidzenie 25.12.20, 12:55
      ... a najśmieszniejsze jest to, że nieudolna, skorumpowana władza sprawowana w imieniu psychopatycznego dziada snuje takie prognozy. Niechby sobie pampersa zmienił na początek.

"PiS się rozpada także dlatego, że tam konie ciągną w różnych kierunkach. Ich nie trzyma myślenie perspektywiczne. Kaczor zajmuje się tylko pilnowaniem posłuszeństwa partii.
      Najbardziej ich łączą pieniądze – ale to nie jest jutro, pieniądze to jest dzisiaj. A pieniędzy już nie ma. Dlatego Kaczyńskiemu wszystko leci z rąk.

Do tej pory ratowały nas subwencje zachodnie, ale za chwilę cofnięcie Polski będzie widoczne. Największe dotacje Unii dla Polski przypadają na okres budżetowy 2015-21, czyli Kaczyński bierze znacznie więcej pieniędzy z UE niż Tusk, który w dodatku miał kryzys i ten budżet wynegocjował. PiS wydał pieniądze na własne kampanie. Rozdawali je też swoim ludziom w spółkach skarbu państwa, za co powinni odpowiedzieć przed sądem. Za chwilę ogłoszą, że nie da się przywrócić stanu sprzed koronawirusa, ale to jest stan sprzed wyrzucania pieniędzy w błoto."

wyborcza.pl/alehistoria/7,121681,26628958,leszek-moczulski-snila-mi-sie-wielka-polska.html

Moczulski ma 90 lat, ale widzi jasno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka