Dodaj do ulubionych

Rutynowa niekompetencja

10.01.21, 16:10
To, co w swoim oświadczeniu napisała dr n. med. Ewa Trzepla, dowodzi, że była niekompetentna na zajmowanym stanowisku i dlatego słusznie a przede wszystkim za późno odwołano ją ze stanowiska prezesa Centrum Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z treści jej oświadczenia wynika, że nie ma ona żadnej wiedzy oraz zdolności w zakresie organizacji pracy w CM WUM, którym, jak to wynika z jej oświadczenia, kierowała aż przez 30 lat. Nie rozumiem, jak można było przystąpić do rozpoczęcia szczepień bez wcześniejszego zabezpieczenia odpowiedniej ilości priorytetowych pacjentów, którym szczepionka powinna być podana? Nawet jeżeli był to krótki termin, w którym szczepionka powinna być wykorzystana. Trzydzieści lat na tym samym stanowisku, to stanowczo za długu. Już po pięciu latach wpada się w rutynę. Przestaje się interesować, co się dzieje w kierowanej organizacji, bo wszystko kreci się normalnym trybem. Wpadka następuje wtedy, gdy niespodziewanie pojawiają się nowe pilne zadania. Właśnie przed taką sytuacją znalazła się p. Ewa Trzepla. Bezpodstawnie więc użala się nad sobą, że "uczyniono ze mnie tak zwanego kozła ofiarnego i doszło do zamachu na moje dobre imię". Za długo "gnuśniała" na zajmowanym stanowisku. Przez 30 lat, gdy ona trwała na stanowisku prezesa CM w WUM zmieniło się kilku rektorów. Przypadek p. Ewy Trzepla powinien być wystarczającym sygnałem, że nie należy zbyt długo siedzieć na kierowniczym krześle, bo wpada się w rutynę i traci kompetencje. LO
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka