Dodaj do ulubionych

Co cie nie zabije to cie wzmocni Kadi ;)

15.01.21, 23:10
.... ale nie chce cie miec na sumieniu wiec policz sobie do pieciu przed przeczytaniem kazdego nastepnego zdania, ktore tylko cytuje za nasza (??!*&@^%@#$^!??!!!**&) prezyDentke wink

Nasluchuj dzisiaj odglosow miasta a na pewno uslyszysz po takiej wiadomosci takie wielkie "F A A A K !"
i od nedzarzy i bezrobotnych liberalow, ktorzy ja sobie wybrali na prezyDentke? wink

Dla twojego uspokojenia przypomnij sobie co ci wiele razy mowilem co oni w praktyce zrobia
wiec co oni tym NAPRAWDE kreca.

Kamala Harris ujawnia agresywny plan imigracyjny Bidena.
Prezydent elekt Joe Biden wkrótce poprosi Kongres o pomoc w stworzeniu ścieżki do obywatelstwa dla nielegalnych imigrantów w Ameryce, powiedziała we wtorek wiceprezydent elekt Kamala Harris.
Harris skomentowała to w wywiadzie dla hiszpańskojęzycznego magazynu Univision.
Harris powiedziała, że ustawa natychmiast wyda zielone karty imigrantom, którzy są objęci programem Tymczasowego Statusu Chronionego lub Odroczonego Działania dla Przyjazdów Dzieci.
Nowa administracja chce również skrócić czas potrzebny do uzyskania obywatelstwa do ośmiu lat. W tej chwili proces ten trwa 13 lat.
„To mądrzejszy i znacznie bardziej humanitarny sposób podejścia do kwestii imigracji” - powiedziała Harris.
Proponowane ustawodawstwo „stwarza ścieżkę dla większości z 11 milionów nielegalnych imigrantów mieszkających w kraju” do uzyskania obywatelstwa, powiedziała Univision.
Ścieżka będzie przebiegać etapami, „najpierw czyniąc ich legalnymi stałymi mieszkańcami, do statusu, do którego będą mogli uzyskać dostęp w ciągu ośmiu lat” - powiedziała.
Na swojej stronie internetowej kampanii Biden powiedział, że będzie „współpracował z Kongresem, aby uchwalić ustawodawstwo, które: tworzy mapę drogową do obywatelstwa dla prawie 11 milionów ludzi, którzy żyją w naszym kraju i wzmacniają go od lat.
„To są nasze matki, ojcowie, bracia i siostry. To nasi sąsiedzi, współpracownicy i członkowie naszych kongregacji oraz drużyn Małej Ligi ”- napisano na stronie.
„Biden będzie agresywnie opowiadał się za ustawodawstwem, które stworzy jasny plan działania na rzecz statusu prawnego i obywatelstwa dla nieupoważnionych imigrantów, którzy rejestrują się, są na bieżąco z podatkami i przeszli weryfikację”.
Harris powiedziała, że Biden „rozszerzy ochronę” dla odbiorców DACA i powiedział, że nowe zasady „zapewnią, że ludzie otrzymają szczepionki niezależnie od ich statusu imigracyjnego”.
Jeśli chodzi o południową granicę, powiedziała, że więcej sędziów imigracyjnych zostanie zatrudnionych, aby zająć się ogromnymi zaległościami w sprawach azylowych.
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust To bardzo dobry krok 16.01.21, 05:48
      Naprawde doskonaly wrecz.
      Z mojego punktu widzenia.
      Bo za 2 lata i 3 miesiace (najpozniej) mnie juz nie bedzei w USA , wiec co oni beda tu wyrabiac, gowno mnie obchodzi. Nawet jak zmienia z 5 do 3 lat oczekiwanie na obywatelstwo, to ja zdaze spierdolic przez fala nowych "obywateli" smile
    • pigeon_shit_dust Na razie ucz sie zycia od Szwabow 16.01.21, 05:56
      Tam jest raj dopiero....
      W 2 miechy obejrzalem 80 mieszkan i nic nie moge wybrac. A od agentow R/E sie trudno opedzic, bo dzwonia jak pojeby, jak im raz dasz # smile
      weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26654430,jak-mieszkaja-niemcy-mam-kolejny-kredyt-do-splacenia-moze.html
    • pigeon_shit_dust Co bedzie za 8 lat ? 16.01.21, 06:29
      lastboyscout napisał:

> Nowa administracja chce również skrócić czas potrzebny do uzyskania obywatelstw
      > a do ośmiu lat.

Aaaaaa, ha !!! 2X4= ?

> „To są nasze matki, ojcowie, bracia i siostry. To nasi sąsiedzi, współpracownic
      > y i członkowie naszych kongregacji oraz drużyn Małej Ligi ”-

Nie. To sa wyborcy ktorzy w 100% beda glosowac na partie demokratow. Bez tych 11 mln glosow wladza na 100 % wroci w rece Rebublikanow ....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka