Dodaj do ulubionych

Błogosławione łono, które ssałeś (czy jakoś tak)

17.01.21, 19:50
... czyli kanonizacja medialna rodziny Kaczyńskich (a w przyszłości osobna kaplica na Wawelu).

No nie daje mi to spokoju. ta msza w Starachowicach. Transmitowana przez publiczną telewizję, uzupełniona przez specjalne materiały emitowane w czasie największej oglądalności.

Kim jest, do jasnej cholery, Jadwiga Kaczyńska? Czy ktoś słyszał o takiej świętej? Błogosławionej?

A skończy się tysiącem pomników obu braci w całym kraju (Warszawę i kilka miejsc już paskudzą) i może nawet onej błogosławionej.
W perspektywie zaś - Wawel godny królów i mężów (stanu). Nic mniej Jarosława nie zadowoli.

Mam wrażenie, że uczestniczę w skeczu Monty Pythona na żywo. Aż przyjemnie pomyśleć, co się jeszcze wydarzy.
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: Błogosławione łono, które ssałeś (czy jakoś t 17.01.21, 22:12
      Ssane były piersi. Przynajmniej oficjalnie. Co było ssane nieoficjalnie - nie wiadomo. Ponoć ssane były całkiem fajne rzeczy(?) należące do oficera pewnych służb. Tak przynajmniej twierdzi inny oficer służb, który gadał ze Stonogą.

P. Kaczyńska to taka współczesna wilczyca, co to dała possać komu należy i przez co powstało pewne imperium. Historia się powtarza - znów mamy imperium tylko nieco bardziej na północ. A na pewno mamy imperatora.

Z uczczeniem p. Jadwigi w Warszawie będzie problem. Chyba, że wojsko znów wyszuka jakiś godny teren militarnie ważny. A może nie wyszuka i będzie lament tak jak o ulicę Kaczyńskiego.

Z tą ulicą to nie rozumiem. Co ona komu przeszkadza. Niechby sobie była tak jak sobie życzy imperator. Zgodnie z życzeniem imperatora ulica (raczej Aleja) Kaczyńskiego płynnie przejdzie w ulicę Wawelską a zakończy się przy pomniku lotnika. Taki sympatyczny Trakt Smoleński.
      Ten trakt można jeszcze przedłużyć tylko trzeba doprowadzić reprezentacyjną drogę do uliczki o wdzięcznej nazwie Małej Brzozy.
    • lastboyscout Re: Błogosławione łono, które ssałeś (czy jakoś t 17.01.21, 23:20
      Błogosławione łono, które ssałeś (czy jakoś tak)
      ... czyli kanonizacja medialna rodziny Kaczyńskich

Lono ?!!! Ssales lono,? Blogoslawiona, ktora dala sie tak ssac synowi?

Jak musi byc zwyrodnialy twoj chory umysl aby tu artykulowac tak zboczone skojarzenia ?!!!

Takie sssanie lona o jakim mowisz, budzi we mnie najwieksza odraze, choc domyslam, ze ze jest rzecza normalna pomiedzy wami, liberalnymi babolami, nawet w waszej tzw. rodzinie

Ale w wydaniu rodzinnym z jakim to tylko kojarzysz to kazirodztwo i powaznie zaniepokoi wlasnie taki kierunek twojego myslenia !

Aż przyjemnie pomyśleć, co się jeszcze wydarzy.

I jeszcze przyznajesz, ze robi ci sie od tego ...przyjemnie !!!!! ($%?!!^@#$#!)
    • dorota_333 Oświadczam oficjalnie, że tematem wątku 18.01.21, 09:50
      ... jest powstający właśnie w kraju Kult Wybitnej Jednostki (i jej rodziny) oraz możliwość wydzielenia części Wawelu na sanktuarium rodziny Kaczyńskich. Co wobec postawy don Stanislao wydaje mi się opcją, której można przypisać (niestety) niezerowe prawdopodobieństwo.

Tytuł wątku to oczywiście obsceniczna prowokacja mająca zachęcić do zapoznania się z treścią. Tytuł nawiązuje też do niegdysiejszego, równie głupio obscenicznego, peanu na cześć niezłomnego Prezydenta.
      Taki mamy klimat, taką mamy poetykę. Nie wymyśliłabym tego, uczyniła to rozmodlona wyznawczyni PiS.

Mamy jeszcze pewną drogę do przebycia zanim zaczniemy budować pompatyczne mauzolea jakichś nursułtanów, ale pierwsze kroki już postawiono. Z udziałem publicznej telewizji.

Dodam na koniec, że mnie wystarczyłaby ulica Małej Brzozy.

• zimna-wodka Re: Oświadczam oficjalnie, że tematem wątku 18.01.21, 12:07
        "Ulica Kaczyńskiego, dawniej Małej Brzozy" brzmi dobrze. Ale "ulica Małej Brzozy, dawniej Kaczyńskiego" brzmi jeszcze lepiej ze względu na chronologię zdarzeń.

A w temacie wątku jeszcze masz bałwana. Bardzo wieloznacznego.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26696474,przed-pomnikiem-smolenskim-stanal-balwan-w-ksztalcie-kaczki.html#s=BoxOpImg10

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka