Dodaj do ulubionych

Nie musimy akceptowac Bidena jako prez.

20.01.21, 20:24
Nauczyli nas tego demokraci i lewica w roku 2016 kiedy Trump pokonal te diablice.
Zaczelo sie doslownie we srode po wyborach: " Not my president" i trwalo do wczoraj.....
Uczmy sie od demsow i lewych. My rowniez nie musimy tego starego, zalosnego glupca akceptowac jako naszego prezydenta.
Podobnie i Karmelki, gdy zajmie po tym durniu stolek w White House.
Obserwuj wątek
    • herr7 ojej, grozi ci reedukacja 20.01.21, 20:30
      pigeon_shit_dust napisał:

> Nauczyli nas tego demokraci i lewica w roku 2016 kiedy Trump pokonal te diablic
      > e.
      > Zaczelo sie doslownie we srode po wyborach: " Not my president" i trwalo do wcz
      > oraj.....
      > Uczmy sie od demsow i lewych. My rowniez nie musimy tego starego, zalosnego glu
      > pca akceptowac jako naszego prezydenta.
      > Podobnie i Karmelki, gdy zajmie po tym durniu stolek w White House.

w jakimś obozie. Na początek będziesz po 500 razy pisał "Kamala i Joe to moja wiceprezydentowa i mój ukochany prezydent". A gdy to nie pomoże to trzy razy dziennie lewatywa i zastrzyk w d...Będziesz cienko śpiewał, jak za przeproszeniem poznański słowiczek. No i pełna blokada na fejsbuku.
      • pigeon_shit_dust Re: ojej, grozi ci reedukacja 20.01.21, 20:49
        herr7 napisał:
        A gdy to nie pomoże to trzy razy dz
        > iennie lewatywa i zastrzyk w d...Będziesz cienko śpiewał, jak za przeproszeniem
        > poznański słowiczek. No i pełna blokada na fejsbuku.

Ja sie nie daje ruchac w odbyt jak poznanskie slowiczki wiec spiewal tez nie bede.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka