Dodaj do ulubionych

Propaganda LGBT tutaj

25.01.21, 10:29
Dzien dobry
Ja czytalem czesc tego artykulu (wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26718304,ustawa-stop-lgbt-fundacja-kai-godek-bedzie-zbierac-podpisy.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink) i zanim skonczylem to jusz zauwazylem jak Ursula Ziemska (co napisala artykul) manipulowala informacja aby reklamowac pozytywnie ideologie LGBT.

Pierwszy dowod: Nad filmem widacz tytul gdzie pisze ze niby politycy krzywdza mniejszosci (cytat: "PiS kontra LGBT. Wypowiedzi polityków krzywdzą mniejszości". To nie jest prawda a figuruje jak napisana grubymi literami jakasz wielka prawda.

Drugi dowod: W filmie ( 1:34 ) to zaczyna starsza kobieta mowic o swojej probie ratowania zycia homosexualistow ale najgorsze ze ona ma problem z wszelka krytyka ideologi LGBT. I to jest koniec filmu i ostatnie slowo dala Urzula Ziemska dla LGBT ideologi w tym filmie.

Wiecej nie czytalem ale jak widacz jusz 2 dowody ze Ursula Ziemska probuje reklamowac LGBT ruch.

Co wy uwazacze o mojich dowodach na ta manipulacje w tworzeniu tego artykulu ("Ustawa "Stop LGBT". Fundacja Kai Godek będzie zbierać podpisy po raz drugi"), aby dodawac lepszy status dla ideologi LGBT?

P.s. Myszlalem troche wiecej i tak czy inaczej moje 2 dowody sa jednak dowodami i mozna by zmienic znaczenie w tych miejscach aby poprawic moral tego artykulu i dalsze wplywy.
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: Propaganda LGBT tutaj 25.01.21, 11:45
      michael.nowik napisał:

> Dzien dobry

> Co wy uwazacze o mojich dowodach na ta manipulacje w tworzeniu tego artykulu ([
      > b]"Ustawa "Stop LGBT".

Albo do szkoły miałeś bardzo pod górkę albo jesteś niedorobionym botem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka