Dodaj do ulubionych

Msciwosc demokratow

25.01.21, 14:04
Zdawalo sie, ze odpszcza second impeachment ale widze ze nie .
Zemsta zaa 4 lata odsuniecia od rzadzenia krajem jest to za duza gratka dla tych wyjatkowo parszywie msciwych ludzi, przy ktorych wyimaginowana prywata Trumpa to mala pestka
www.nbc4i.com/news/u-s-world/schumer-house-to-send-trump-impeachment-article-monday/
Trump w kampanii obiecywal Clinton wiezienie i do wiezienia prawdopodobnie moglby ja wtracic gdyby mu na tym zalezalo, ale po wyborach zajal sie USA a nie tego typu rozgrywkami.
Pelosi i Schumer jednak nie pdpuszcza bo to ludzie najmniejszego, najgorszego w swym parszystwie sortu.
Obserwuj wątek
    • lastboyscout Re: Msciwosc demokratow 25.01.21, 15:07

Msciwi to oni sa jak nasi rozowi na forum ale to tylko teatrzyk dla gawiedzi, ktory wlasnie sie konczy:

www.yahoo.com/news/growing-number-gop-senators-oppose-195847375.html

Nastepne cztery lata sa po to aby osmieszyc ostatnich sterczalych zboczonych staruszkow i czarno bezowa rasistke i bedzie pora na mlodosc !

OdNowa czyli Ted albo Marco !
    • dorota_333 Re: Msciwosc demokratow 25.01.21, 15:51
      > Trump w kampanii obiecywal Clinton wiezienie i do wiezienia prawdopodobnie mogl
      > by ja wtracic gdyby mu na tym zalezalo, ale po wyborach zajal sie USA a nie teg
      > o typu rozgrywkami.

Naprawdę w to wierzysz?
      • pigeon_shit_dust Re: Msciwosc demokratow 25.01.21, 17:31
        dorota_333 napisała:

> > Trump w kampanii obiecywal Clinton wiezienie i do wiezienia prawdopodobni
        > e mogl
        > > by ja wtracic gdyby mu na tym zalezalo, ale po wyborach zajal sie USA a n
        > ie teg
        > > o typu rozgrywkami.
        >
        > Naprawdę w to wierzysz?

W kazde jedno slowo. Trump zrobil przez te 4 lata bardzo duzo. A stary, glupi Joe juz sie wypstrykal z pomyslow. Po odkreceniu tego co zrobil Trump, biednym glupi lewakom pozostalo tylko kontynuowac wysmiewanie prawicy i nazywanie ich idiotami. Na tym konczy sie praktycznie ten caly ambitny plan demsow.
        U was nawiasem mowia bedzie jeszcze gorzej po PiS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka