Dodaj do ulubionych

SOS. Wejsc na dluga ?

03.02.21, 13:51
Kopalnia zlota, pardon, krypto.
Kupili wlasnie koparki.
Obserwuj wątek
        • dorota_333 Re: SOS. Wejsc na dluga ? 03.02.21, 15:21
          Zapewne można, czytam, że ludzie tym handlują. Ale te platformy do handlowania BTC mają taką dziwną cechę, że znikają czasem (z pieniędzmi ludzi).

Ja pytam, czy ktoś coś pisze, co byłoby game changerem. Bo takiego wykresu to raczej bym się bała kupować:
          stooq.pl/q/?s=btc.v&c=mx&t=l&a=lg&b=0

PS. Powiedz, co u Ciebie w rodzinie słychać? smile (jak już zdecydowałeś się przyznać). Przynajmniej podobna?
          • pigeon_shit_dust Re: SOS. Wejsc na dluga ? 03.02.21, 19:54
            dorota_333 napisała:

> Zapewne można, czytam, że ludzie tym handlują. Ale te platformy do handlowania
            > BTC mają taką dziwną cechę, że znikają czasem (z pieniędzmi ludzi).

No nie wiem czy tak mozna na luzie w PL kupowac akcje na NYSE?
            Smieszne komicznie te waluacje, oceny, buahahahaha. Jakby to czy firma zarabia czy idzie w dupe mialo jakies znaczenie. Tu podaja "fair" value smile

> PS. Powiedz, co u Ciebie w rodzinie słychać? smile (jak już zdecydowałeś się przyz
            > nać). Przynajmniej podobna?

Staram sie nie myslec na codzien o zlodziejce spermy.
            • dorota_333 Re: SOS. Wejsc na dluga ? 03.02.21, 20:32
              > No nie wiem czy tak mozna na luzie w PL kupowac akcje na NYSE?

NYSE to już chyba wszystkie biura maklerskie mają w ofercie, duże rynki europejskie też, mniejsze - to nie wiem. Prowizje na poziomie GPW. Tak szczerze mówiąc, to wobec mizerii polskiego rynku to jest opcja na co najmniej część portfela.

> Staram sie nie myslec na codzien o zlodziejce spermy.

Daj spokój, dziecko nie jest winne.
          • pigeon_shit_dust Re: SOS. Wejsc na dluga ? 03.02.21, 19:55
            dorota_333 napisała:

> Zapewne można, czytam, że ludzie tym handlują. Ale te platformy do handlowania
            > BTC mają taką dziwną cechę, że znikają czasem (z pieniędzmi ludzi).
            >
            > Ja pytam, czy ktoś coś pisze, co byłoby game changerem. Bo takiego wykresu to r
            > aczej bym się bała kupować:
            > stooq.pl/q/?s=btc.v&c=mx&t=l&a=lg&b=0
            >
            > PS. Powiedz, co u Ciebie w rodzinie słychać? smile (jak już zdecydowałeś się przyz
            > nać). Przynajmniej podobna?
          • pigeon_shit_dust Sanki sobie kup 03.02.21, 20:08
            "Cóż, dla reszty idą ciężkie czasy, trzeba więc zrobić zapasy. Blisko połowa Polaków kupuje teraz więcej, niż jest w stanie zużyć na bieżąco. To najwyższy wynik w historii. W sklepach już brakuje rowerów, sanek, tabletów, konsol wideo... "

Jak pierdyknie to bez sanek nie ujedziesz, szczegolnie w lecie. Mantle na sanki i jazda z tym w strone NRD, nawet po suchym sie uciagnie jakos, jak w Powstanie Warszawkime byle dalej od awantury.
            Szkoda , pewnie nie pamietasz PRL. Wiesz co to kartki, zapisy, kolejka na Kopernika?
            Tu zreszta widac dokad wedruje wasz kesz. Bo pono wyplacacie na potege, glupi Glapa mowil ze Polacy lubia trzymac rezerwa keszu. A to wcale nie to, tylko kupujecie sanki. Przedtwm kupowaliscie mieszkania, potem dzialki i samochody teraz sanki irowery. Bida idzie, bida.
            • dorota_333 Re: Sanki sobie kup 03.02.21, 20:37
              Ludzie kupują, bo część wydatków im odeszła. Mniej na ciuchy, dużo mniej na dojazdy, wakacje, prawie nic na wyjścia (pisaliśmy kiedyś o tym chyba). No to kupują, co im sie wydaje, że sie przyda. Tablet lepszy to konieczność dla dziecka szkolnego, a nowa konsola właściwie też.

PRL oczywiście pamiętam. Jakbym miała uciekać, to samochód zawsze zatankowany na dotarcie do Ustronia, a tam do Czech przez góry smile

Właściwie to bardziej by mnie uspokoiło konto w Niemczech niż sanki.
              • pigeon_shit_dust Re: Sanki sobie kup 03.02.21, 20:52
                dorota_333 napisała:

> Ludzie kupują, bo część wydatków im odeszła. Mniej na ciuchy, dużo mniej na doj
                > azdy, wakacje, prawie nic na wyjścia (pisaliśmy kiedyś o tym chyba). No to kupu
                > ją, co im sie wydaje, że sie przyda. Tablet lepszy to konieczność dla dziecka s
                > zkolnego, a nowa konsola właściwie też.

Ja tego tak nie widze...tez wydaje moze mniej na te rzeczy ale nie zastepuje tego kupowaniem innego chlamu. Obraz Kadiego siedzacego w mieszkaniu z kotem , otaczanego coraz blizej i blizej konsolami i rolkami papieru toaletowego wydaje sie nie do zniesienia. Wrecz przeciwnie- poszukalem rzeczy ktore moge oddac, niektore sklpey daja nawet rok i pooddawalem co nieco.

> Właściwie to bardziej by mnie uspokoiło konto w Niemczech niż sanki.

Se zaloz. Co, problem? Macie tam tez Isle of Man. Sam se zaloze ale tu mi powiedzieli ze transfer z USA do takich miejsc zapala Jankesom czerwone swiatelko, to poczekam az zjade ew. do PL.
                • dorota_333 Re: Sanki sobie kup 03.02.21, 21:42
                  > Se zaloz. Co, problem?

To trzeba fizycznie tam pojechać, bo oferty banków internetowych nie wydają mi się bezpieczne. A lepsze banki przez internet owszem zakładają konta, ale trzeba mieć niemiecki adres. Samcik pisał o tym, jakby kogoś interesowało:

subiektywnieofinansach.pl/kupujesz-euro-tylko-gdzie-je-potem-trzymac-jak-otworzyc-niemieckie-konto-bankowe/

> Obraz Kadiego (...) otaczanego coraz blizej i blizej

Mam takie same odczucia smile Ale weź pod uwagę, że większości ludzi kupowanie daje poczucie bezpieczeństwa. To jest chyba coś prostszego niż ucieczka przed inflacją (i coś ponad rzeczywiste potrzeby). Chwilowe poczucie bezpieczeństwa wynikające z samego aktu kupowania. Dbam. zapewniam sobie.

Zrobiłam szybko rachunek sumienia: mam w tej chwili w domu 27 rolek papieru toaletowego i zapasy jedzenia na dwa tygodnie. Wszyscy troche ześwirujemy, niestety.

• ogu.opa Re: SOS. Wejsc na dluga ? 05.02.21, 06:22
      Nie radziłbym zadłużać się. To po prostu straszne. Poczujesz się przytłoczony tymi zobowiązaniami. Lepiej w jakiś sposób zaoszczędzić pieniądze. Na przykład możesz użyć www.freespins.pl/kasyna-online Kasyna online. To znacznie lepsze niż zaciągnięcie pożyczki. Dlaczego potrzebujesz dodatkowego stresu? Stres powoduje różne choroby.
    • pigeon_shit_dust Na razie zre :) 11.02.21, 16:47
      Byla mala zapasc, ja kupilem za 4 , spadlo do 3.20 mnostwo ludzi w panice zrzucilo to.
      Dobrze dla mnie smile. Trzeba bylo kupic wiecej
      Jak kto nie ma nerwow do crypto to niech sadzi kartofle. To samo z biotech, to jak Las Vegas smile
      • pigeon_shit_dust Bo pieniadze to dno 10.03.21, 14:18
        przycinek.usa napisał:

> caly watek to dno, a mnie sie juz nawet nie chce klikac. Rece opadaja. Leczcie
        > sie.
        W ogole kasuj wszystko na czym mozna kase zrobic . O srebrze bijesz piane od 15 lat smile Zarobiles na herbate z cukrem na tym ?
        Na SOS zrobilem w 14 dni 55K . Kupilem za 4 sprzedalem za 11.35 a we srode odbieram nowego Bronco w kolorze iconic silver. Na szczescie sa wolne miejsca w garazu w nowym budynku ....
        Jeszcze mi na lody zostanie, i podatek, buahahaha !
        Srebra bransoletke sobie kup RRL ma ladne po $499.00.
        • lastboyscout Re: Bo pieniadze to dno 10.03.21, 15:47
          Bajki opowiadasz, Kadi bo geniusz to ty na pewno nie jestes wiec wlasnie przyznales sie, ze dostales cynk, ze wiedziales, ze oni zrobili przekret na agregatach do kopania krypto wiec pewnie powiatasz wkrotce ciekawych, smutnych panow .. wink
          • pigeon_shit_dust Re: Bo pieniadze to dno 10.03.21, 16:53
            lastboyscout napisał:

> Bajki opowiadasz, Kadi bo geniusz to ty na pewno nie jestes wiec wlasnie przyzn
            > ales sie, ze dostales cynk, ze wiedziales, ze oni zrobili przekret na agregatac
            > h do kopania krypto wiec pewnie powiatasz wkrotce ciekawych, smutnych panow ..
            > wink

Geniuszu to potrzeba zeby pisac analizy jak P., z ktorych malo kto cos rozumie a z ktorych nie wynika nic jesli chodzi o $. Ostatnia rzecz potrzebna do zarabiania kasy to geniusz. Co widac po basenach za domami polskiego buractwa tak w USA jak i w PL.
            Nic nie przyznalem. Przyznac to moge ze kolor zmieniam, z silver na cynamon. I tyle.
            • lastboyscout Re: Bo pieniadze to dno 10.03.21, 17:22
              Geniuszu to potrzeba zeby pisac analizy jak P., z ktorych malo kto cos rozumie a z ktorych nie wynika nic jesli chodzi o $.
              ..
              Przycinek tez jest buc ale to gosc, ktory wie rzeczy o jakich my tylko mozemy pomarzy.
              A ty ze swoimi bajkami polskiej babuni mozesz mu tylko buty czyscic.

Bo widzisz, to, ze czegos nie rozumiesz to nie znaczy, ze to nie istnieje.

Ostatnia rzecz potrzebna do zarabiania kasy to geniusz. Co widac po basenach za domami polskiego buractwa tak w USA jak i w PL.

Gdzies ty sie wyprowadzil, ze ci tak zaszkodzilo ?!!!!! smile

Mowilem ci zmien srodowisko, zmienisz siebie a ty podazyles za swoimi .... wink

• pigeon_shit_dust Re: Bo pieniadze to dno 10.03.21, 19:23
                lastboyscout napisał:

> A ty ze swoimi bajkami polskiej babuni mozesz mu tylko buty czyscic.

Zrobilbym tu screenshot z transakcji, ale sie boje smile
                Zobaczysz, pierdykniesz na serce i nie nacieszysz sie wnukiem.
                Az taki to ja zly nie jestem.
                • lastboyscout Re: Bo pieniadze to dno 11.03.21, 12:38
                  Rownie dobrze moglbys mi pokazac kwitek z bingo bo o inwestycjach wiesz tyle co ja czyli nic.

O tym tez nie mogles nic wiedziec, poniewaz to naprawde gruba przewalka a wiec twoj czysty fuks a glupiemu radosc.

Pewnie nie uwierzysz ale ja naprawde sie ciesze kiedy dobrym znajomym sie wiedzie bo wtedy ogolnie robi sie sympatyczniej wink
                  Naprawde !

Moze dlatego mnie zupelnie zazdrosc nie rusza, bo jezeli ktos cos ma to widocznie jest taki madry albo taki fuksiarz albo dostal w spadku.

A ja ani madry, ani fuksiarz ani niczego od nikogo nigdy nie dostalem.

Ale ma to i dobre strony poniewaz bo czego mozna zazdroscic takiemu szaremu misiowi jak ja ?

Swietuj wiec i uderz tam w jakiegos dobrego puchara za moje zdrowie ! smile

• pigeon_shit_dust Re: Bo pieniadze to dno 11.03.21, 13:46
                    lastboyscout napisał:

>
                    > O tym tez nie mogles nic wiedziec, poniewaz to naprawde gruba przewalka a wiec
                    > twoj czysty fuks a glupiemu radosc.

Pare lat temu Dorota napisala idealnie to samo. Myslicie podobnie jak widac....
                    Wtedy przycialem niezla kase, fakt , ze mnie pozniej zlodzieje okradli z wiekszosci, ale to inna sprawa.
                    Kazda inwestycja to czysty fuks. No, chyba ze to przewalka, to wtedy nie . Ludzie patrza maslanym wzrokiem na "geniusza" bo zainwestowal i zarobil. Nikt nie patrzy na kilku innych ktorzy stracili wszystko i powiesili sie w piwnicy.

• lastboyscout Re: Bo pieniadze to dno 11.03.21, 15:14

Pare lat temu Dorota napisala idealnie to samo. Myslicie podobnie jak widac....

Nie. To Dorota probuje mnie nasladowac w mysleniu.He, he.

Zidiociale paskudne dewotki juz tak maja, ze pozostaje im juz tylko zlosliwie grac takie "HARD TO GET"
                      wobec tych, o ktorych moga tylko pomarzyc a ktorych tak naprawde podziwiaja, kochaja i ... nasladuja ! smile
                      (stad jej ostatnie anarchistyczne odchylenie swiatopogladowe) wink

Kazda inwestycja to czysty fuks.

Bezapelacyjnie !
                      Do samego konca ... "inwestujacych" na gieldzie kelnerow i fryzjerek wink

(ja za glupi na to jestem wiec nawet tego sie nie tykam i pozostawiam to zieciowi: Managing Director, Wealth Advisor)
        • przycinek.usa Re: Bo pieniadze to dno 11.03.21, 15:29
          gdyby nie to, ze teoretycznie jestem adminem na forum, to nie zwróciłbym uwagi na takie idiotyzmy jak to:

pigeon_shit_dust
          Otworzylem dluga na CCTL
          09.03.21, 22:20
          100 000 sztuk.
          Pojebalo mnie.

zastanawiam sie, czy dowcipy o Polakach nie biora sie wlasnie od tego typu wypowiedzi

pigeon_shit_dust napisał:

> przycinek.usa napisał:
          >
          > > caly watek to dno, a mnie sie juz nawet nie chce klikac. Rece opadaja. Le
          > czcie
          > > sie.
          > W ogole kasuj wszystko na czym mozna kase zrobic . O srebrze bijesz piane od 1
          > 5 lat smile Zarobiles na herbate z cukrem na tym ?
          > Na SOS zrobilem w 14 dni 55K . Kupilem za 4 sprzedalem za 11.35 a we srode odbi
          > eram nowego Bronco w kolorze iconic silver. Na szczescie sa wolne miejsca w gar
          > azu w nowym budynku ....
          > Jeszcze mi na lody zostanie, i podatek, buahahaha !
          > Srebra bransoletke sobie kup RRL ma ladne po $499.00.
            • pigeon_shit_dust Dorota 11.03.21, 16:01
              dorota_333 napisała:

> To może Ty mi powiesz, co to jest to CCTL, bo Kadi nie chce się przyznać.

Was chyba wszystkim popytolil na glowy Covid czy jak?

CCTL to symbol firmy Coin Citadel. Ten manewr plus kilka innych penny stocks sfinansuja mi dom w New Hampshire albo Panamie. Jak w Panamie to koniecznie z basenem.
              Jaikch to juz nie napisze bo pierdole zeby mi jakis przemadrzly zgred wylewal tu na glowe pomyje.
              SOS wystarczyl na nowego Forda Bronco. Mialem kiedys z 1976 roku i mam sentyment.Zostalo jeszcze 20K. No ale trzeba podatki zaplacic w '22 .
              Zgredzik zdaje sie jezdzi do dzis 20-letnia Civic czy Corola po Kalifornii....
              Wydawali mi sie ze podanie symbolu akcji ktorymi obraca sie na Nasdaq czy NYSE powinno wystarczyc ale widze ze nie. A moze o co innego chodzi, nie dociekam juz bo mam teraz naprawde zajebisty czas w zyciu a paskudy probuja mi to za kazda cene popsuc, nie tylko tu zreszta.
              • dorota_333 Re: Dorota 11.03.21, 19:17
                Ok, ok, nie sprawdziłam. Ale powiedz, jakie leszcze cudowności trzymasz, tak z ciekawości pytam. Nikt Ci niczego nie popsuje przecież.

Tak w ogóle: masz słabą głowę smile strasznie Cię podpaliły te zyski. Ale oczywiście gratuluję.
                • pigeon_shit_dust Re: Dorota 11.03.21, 19:41
                  dorota_333 napisała:

> Ok, ok, nie sprawdziłam. Ale powiedz, jakie leszcze cudowności trzymasz, tak z
                  > ciekawości pytam. Nikt Ci niczego nie popsuje przecież.
                  >

Pocztaj no sobie posty tego idioty ktory mnie chce wycinac i wyzywa od idiotow.i zrozumiesz dlaczego dobre rady wuja Kadiego dobiegly konca. BTW, jakby kto inwestowal w takt jego rad (srebro chocby) to od lat bylby bankrutem. A on sam jakby miast plodzic te wilostronnicowe poematy jezdzil wozkiem widlakowym w Wallmart za $7.35 na godzine , to zarobilby duzo wiecej pieniedzy niz na rynkach.

> Tak w ogóle: masz słabą głowę smile strasznie Cię podpaliły te zyski. Ale oczywiśc
                  > ie gratuluję.
                  • dorota_333 Re: Dorota 11.03.21, 20:44
                    Szkoda, ale przynajmniej pochwal się, jak zamkniesz pozycje.

Tak nawiasem mówiąc: to przecież nie ma większego znaczenia, co ludzie mówią (lub nawet żadnego znaczenia). Ale jako facet możesz to postrzegać inaczej.
                    Jedynym wyznacznikiem stan konta.
          • pigeon_shit_dust Nie rozumiem. 11.03.21, 15:47
            przycinek.usa napisał:

>
            >
            > zastanawiam sie, czy dowcipy o Polakach nie biora sie wlasnie od tego typu wypo
            > wiedzi

Widocznie stepialem na starosc.
            Musialbys to rozwinac...uwazasz ze kupienie akcji firmy z potencjalem do zarobienia pieniedzy jest niewlasciwe albo glupie? Zarekomendowalem poprzednio akcje na ktorych sam zarobilem 200% w 14 dni. Nikt nie skorzystal, ich sprawa.
            Jesli ludzie zarobili $ dzieki Twoim wyszukanym poradom, to chetnie poczytam.
            Wiec napisz mi dlaczego pie..ole albo sam sie zamknij i nie marudz jak stary dziad.

• pigeon_shit_dust SOS przedmiotem sledztwa 11.03.21, 14:33
      Na razie zlecialy sie sepy z firm adwokackich smile
      Skontaktuj sie jesli straciles, hehe.
      A ja cio, tez mam sie skontaktowac? Jeden stracil, inny nie.
      Ci co mnie okradli 3 latatemu do dzis kradna i pies z kulawa noga sie nie interesuje ta firma. Nawet nazwy nie zmienili smile
      finance.yahoo.com/quote/SOS?p=SOS

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka