Dodaj do ulubionych

Aktualności

17.02.21, 12:30
https://i.redd.it/j2qcv5xegpg61.png
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Będą niespodzianki. 17.02.21, 16:34
      Rząd miał nie podnosić podatków? Właśnie szuka człowieka, który będzie wymyślał nowe daniny

next.gazeta.pl/next/7,151003,26800624,rzad-mial-nie-podnosic-podatkow-wlasnie-szuka-czlowieka-ktory.html#s=BoxOpImg1
      • zimna-wodka Re: Mamy króla Polski 17.02.21, 21:06
        dorota_333 napisała:

Cudo. Może się zgłoszę bo prawie wszystkie warunki spełniam. Tylko nie jestem panną do 35 lat ale reszta pasuje. I jeszcze władca nie wymaga wiary katolickiej.
        A zachęcił mnie stan posiadania króla; w szczególności sztywne kolano.
        Tylko czemu kurduple rządzą? Ten de nomine to 160, de facto to 150 albo i mniej...
        • dorota_333 Re: Mamy króla Polski 17.02.21, 21:36
          Celem jest ewidentnie założenie dynastii, więc jeśli nie zamierzasz rodzić, to sorry... Aha, pan jest pokłócony z rodzinami Spustków i Stefaniuków, więc to też byłaby przeszkoda.

Zastanawiam się co oznacza "niemającą pochodzenia od zwierząt", może chodzi o element animalny.

Przepraszam, że Ci wątek zamuliłam, ale wiesz, jeśli w Polsce ma się odrestaurować monarchia (a jak pan znajdzie właściwą kobietę, to odrestauruje), to nasze rozważania polityczne są nieważne. I niski wzrost mu nie przeszkodzi (generalnie nie przeszkadza w ambicjach politycznych, nieprawdaż).
    • dorota_333 Obajtek szarżuje pod Somosierrą 18.02.21, 13:00
      ... czyli niech mnie ktoś uszczypnie, żebym się obudziła. Daniel Obajtek jako gwiazda i nadzieja Kaczyńskiego:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26803116,moda-na-obajtka-jak-prezes-orlenu-stal-sie-nowym-morawieckim.html#s=BoxOpMT

To wstrząsająco komiczne, ale również pocieszające. Jeśli chwycili się kogoś takiego jak O., to koniec bliski.
      • zimna-wodka Re: Obajtek szarżuje pod Somosierrą 18.02.21, 14:28
        dorota_333 napisała:

> ... czyli niech mnie ktoś uszczypnie, żebym się obudziła. Daniel Obajtek jako g
        > wiazda i nadzieja Kaczyńskiego:
        >
        > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26803116,moda-na-obajtka-jak-prezes-orlenu-stal-sie-nowym-morawieckim.html#s=BoxOpMT
        >
        >
        > To wstrząsająco komiczne, ale również pocieszające. Jeśli chwycili się kogoś ta
        > kiego jak O., to koniec bliski.

Nie przesadzaj. Pinokio szarżował pod Grunwaldem , Wielki Wódz pod Radzyminem i nic się nie stało. Co prawda żaden nie był wzorcem dla Napoleona. Uchwycenie (się) Obajtka może zwiastować koniec ale na pewno nie będzie to koniec bezbolesny.

A teraz bonus:

https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis8c5075.jpg
        • zimna-wodka Kraków dla PIS 18.02.21, 16:17
          Krakowscy radni podjęli decyzję o nadaniu nazwy placowi przed lokalną siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Skwer Praw Kobiet, który był inicjatywą Małgorzaty Jantos z Nowoczesnej, został przegłosowany przez większość radnych.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26804549,skwer-przed-siedziba-pis-w-krakowie-ze-zmieniona-nazwa-moze.html#s=BoxOpImg4

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka