Dodaj do ulubionych

Covid zabija tez inaczej...

23.02.21, 00:09
Bol w klatcie piersiowej, ucisk. Juz, juz lapalem za telefon.
A wszystko przez yebany internet.
Za tydzien sie przeprowadzam, ale ze z domu robie to mysle, zaloze sobie net z wyprzedzeniem.
Maja teraz self installation kit-sam se wszystko robisz w 15 minut. Nie trzeba tolerowac goscia w domu z wiertarka, wiercacego sciany przez pol dnia.
Dobsz. Dzwonie. Zamowilem. Gra. Musze tylko isc do punktu Spectrum podjac router i to drugie gowno i tyle. Rep mowi , ze maja w tym sklepie te routery, sprawdzil inventory. Ale, uwaga, nie powiedzial "idz do sklepu po to ". Tylko, ze tak, maja to w tym sklepie. WAZNE !
W sobote pojde, mysle, teraz co innego na glowie. Tyle ze dzis wracam do domu a na drzwiach kartka z UPS ze byli z routerem ,dostawa, ale mnie nie bylo. Mam jechac teraz na drugi koniec miasta i to gowno odebrac. A mialem odebrac ze sklepu. 5 minut od domu. Dzwonie do debili . A tam mi tlumacza, ze moj equipmnent jest w SKLEPIE rowniez i moge go odebrac, tylko rep nie moze mi przez telefon powiedzic ze mam isc do sklepu . Bo jakbym zlpala Kowida, to moge im kurwom, afere wykrecic !!!!! Bo Kowida se zlapalem u nich....
Wiec, rep mowi routery SA W SKLEPIE i jednoczesnie zamawia dostawe tego routera przez UPS.
Qurwa, to co oni nam tu kreca w zyciu wykonczy nas szybciej niz zaraza, pandemia, cholera, syfilis i czarna ospa do kupy. Kretynstwo ktore niszczy kazda forme zycia.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka