Dodaj do ulubionych

Sen o Warszawie

25.02.21, 14:18
O Warszawie śnią rządzący. Śnią jak śpią i jak nie śpią. Akurat ten kawałek Polski jest im jakoś do szczęścia potrzebny i nienawidzą stolicy i jej mieszkańców za to, że tego kawałka nie mają.
Nienawiść przekazują w świat usłużne media. Z dużym zadowoleniem czytam co o mnie (Warszawiaku)piszą siostry Karnowskie, ich wielbiciele - w komentarzach. I jeszcze w jakim piekle żyję. Gdyby nie propaganda ni cholery bym nie wiedział jakie męki przechodzę przez Czaskoskiego.

Dziś czytam, choć nie po raz pierwszy, że Czaskoski chce mnie okraść podwyżką cen za śmieci.
Nie waaadza - przez zamrożenie kwoty wolnej od podatku, kolejne daniny i wywołaną przez nie inflację, bezmyślne zadłużanie kraju co rąbnie mnie między oczy wcześniej czy później, kretyńskie rozdawnictwo (nie chodzi o 500 choć to też głupie).

Nie - waadza o mnie dba drenując mi kieszeń bo to dla mojego dobra. Drenuje mnie Czaskoski śmieciami.

To o śmieciach.

Jak śmieci zostały przejete przez samorządy HGW podpisała umowy z paroma firmami - na sztywne stawki. Firmy się buntowały - bo paliwo drożało, płaca minimalna rosła, energia drożała a z nią opłaty za utylizację.
Zaraz po nastaniu Czaskoskiego skończyły się umowy. Firmy pokazały gest Kozakiewicza - dłużej nie będą dokładać - a Warszawa utonęła w śmieciach. Czaskoski zrobił co mógł - przymusił MPO (Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania). W końcu spółka będąca własnością samorządu nie mogła odmówić. Ale śmieci na jakiś czas zostały - z dnia na dzień nikt nie załatwi sprzętu, ludzi itd do obsługi znacznie większej części miasta. W końcu sytuacja dała się nieco opanować ale były skutki. MPO znalazło się na krawędzi bankructwa. I trzeba było mu płacić wiecej, podobnie jak innym, dokooptowanym firmom.

Waadza twierdzi, że Czaskoski źle rządzi. Ludzie nie będą więcej płacić, ceny rosną więc ma dokładać. Tylko z czego? Waadza nieco zmniejszyła PIT czego sama nie odczuła, ludzie też nie za bardzo, ale oberwał samorząd. Podobnie z CIT (choć spółkom faktycznie sie poprawiło). Waadza ma utrzymywać szkoły ale regularnie obcina dotacje dla Warszawy.

Fakt - Czaskoski wydaje pieniądze nie tylko na to co niezbędne do życia. Może to pijar a może nie chce, żeby stolica mającegonawszystko państwa wegetowała. Nie wiem ale ja bym wolał nie wegetować

Nawszystkomające państwo? Ot, proszę:

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/komisja-ds-pedofilii-i-luksusowe-auta/wghz5rg,79cfc278
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka