Dodaj do ulubionych

Kupilem sobie trampki

29.03.21, 14:39
W Polsce. W 2019 roku. Po prostu mi sie podobaly....firmy Bershka. Bershka otworzyla jakos tak wtedy sklep w NY. Zamknela go po miesiacu bodajze. Teraz wiem dlaczego.
Piekny poltrmapek oszczedzalem, bo taki ladny byl. Ubralem raz i ludzie komplementowali w ogrodku piwnym , pytali skad te "sneakers". Ubralem butki 3 w sumie razy. Czyli jedno zalozenie butka wyszlo mi 40 zlotych bo produkt kosztowal 120 PiEleN.
Wczoraj piekny pol-trampek pekl na pol. Czwarte zalozene okazalo sie juz niemozliwe.
20lat temu mniej wiecej na przesiadce w Monachium kupilem inne poltrampki. Paskudne w sumie ale uznalem ze zabralme tylko jedne buty i przyda sie mi to paskudztwo. Nosilem to niezliczona ilosc razy, wierzch sie juz podarl ale tramp jest niesamowicie wygodny wiec dalej to nosze czasami. Pralem w pralce z 10 razy i suszylem w suszarce. Nic.
But dale "sie nosi". NIe widac juz marki bo sie starla dawno temu.
A wy frajerzy myslicie ze jestescie nogami i dupa nawet w UE. Buhahahha. Strach pomyslec, jakiej jakosci zarci czy kosmetyki wam opierdalaja ci junici. Hehe. Na sama mysl skora na ryju pali.
PS.
Pono was blokuja na tym forum jakos? Dobrych, godnych ludzi nie blokuja , co ?

Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Kupilem sobie trampki 29.03.21, 16:00
      Bershka to firma amerykańska, więc na pewno nie kupię, nie musisz zachwalać.

Ale ostatnie zdjęcie mnie rozbawiło. Po kilkudziesięciu latach pracy w NY chodzisz w czymś TAKIM?? Wpuszczają Cię do budynków publicznych?
      No, nie jest dobrze, Kadi.
      • pigeon_shit_dust Re: Kupilem sobie trampki 29.03.21, 16:22
        dorota_333 napisała:

> Bershka to firma amerykańska, więc na pewno nie kupię, nie musisz zachwalać.

Bershka to firma hiszpanska.Albo jak wolisz unijnoeuropejska. To jej trampki wytrzymaly 3 spacery.

> Ale ostatnie zdjęcie mnie rozbawiło. Po kilkudziesięciu latach pracy w NY chodz
        > isz w czymś TAKIM?? Wpuszczają Cię do budynków publicznych?
        > No, nie jest dobrze, Kadi.

Chodze w tym co lubie. Te trampki zakladalem nawet do granatowego garnituru. Nie zrozumiesz tego, nie wysilaj sie nawet.
        No, mam jedna slabosc , bo nosze ubrania i buty wylacznie szyte i robione w USA, Japonii, Francji i UK. Niczego innego na grzbiet nie zakladam. Te trampki takze kupilem bo zrobione byly w Japonii. Tyle pamietam.

Jesli chcesz chodzic w tym w czym "trzeba" chodzic, to skonsultuj sie z zona Zenka Martyniuka, Danusia.
        jastrzabpost.pl/moda/danuta-martyniuk-ma-torebke-louis-vuitton_850687.html?fbclid=IwAR3aMLlOFktO17_Hzuneadh0o5ZdnfAt3myhd_6EAzQ04Ki42x-Qxb3NdR4
        Przyjrzyj sie tej Danusi. To wasz obraz, tej Polski co sie materialnie wybila ponad szarosc smile
        BTW, markowe ciuchow czy inne produktow typu Channel czy LV za $5000 sztuka uzywaja w USA tylko imigranci z krajow arabskich, bylego ZSRS, czarni handlarze narkotykow i Chinczycy, ale tylko ci z Chin. No i Danusia M........Buahahaha.

• dorota_333 Re: Kupilem sobie trampki 29.03.21, 19:35
          Poszarpane trampki do garnituru? Faktycznie to jest taki poziom sublimacji, że go nie rozumiem smile

Między abnegacją a beztroskim kiczem p. M. jest ogromna skala możliwych zachowań. Da się coś wybrać.
          • pigeon_shit_dust Re: Kupilem sobie trampki 29.03.21, 20:48
            dorota_333 napisała:

> Poszarpane trampki do garnituru? Faktycznie to jest taki poziom sublimacji, że
            > go nie rozumiem smile

Nakladli wam do waszych biednych glow regul i przepisow, ktorcyh nie rozumiecie. Ci co wam je narzucaja tez zreszta niewiele z tego lapia i potem macie takie filipki jak spiker w TV w rimlessach albo Danusia z LV jakby niosla z 5 kilo ziemniakow z zakupow na targu.

www.menshealth.com/style/a26343928/suit-with-sneakers/
            • dorota_333 O gustach się nie dyskutuje, ale skoro sam zacząłe 30.03.21, 12:36
              > Nakladli wam do waszych biednych glow regul i przepisow, ktorcyh nie rozumiecie

Tej opinii dałoby się bronić, ale ilustrowanie jej zdjęciami celebrytów i aktorów jest kulą w płot. Beckham wygląda jak pajac - doskonały przykład "przebrania" (plus absolutnie dziadowska dziara wystająca spod mankietu garnituru). Na drugim zdjęciu pan próbuje maskować całkowicie nieproporcjonalną budowę ciała (wygląda jak karzeł, bardzo krótkie nogi) butami w kontrastowym kolorze. No, można i tak.
              Trzecie zdjęcie się broni: sneakersy do letniego jasnego garnituru (len w mieszance) są dobre.

Natomiast co do poszarpanych trampek: jeśli już mówimy o regułach, to sugerowałabym pewną zasadę. Że z biegiem czasu nosimy coraz lepsze gatunkowo rzeczy. Na przykładzie kobiet: nastolatka w poszarpanych dżinsach jest bardzo apetyczna. Dojrzała pani wygląda w nich strasznie, jakby spała na dworcu.

To zdjęcie już zamieszczałam, jest moim ulubionym smile Popatrz, jak dojrzały facet (bogaty i z klasą) może się ośmieszyć zbyt "modną" czapką. Menele w mojej okolicy wyglądają lepiej:

https://v.wpimg.pl/MjAyMTAzYgsgGztnbgFvHmNDbz0oWGFINFt3dm5NdV45Vj0hJR8hDypXOiQiHiNEMRViMSAedQlxSiswc0h7UyNOeDckH3lfdkF6YiBILFxySik1JUIoUiNJf3orCipIPA

Tak sie rozpisałam jakoś.
          • melikles Re: Kupilem sobie trampki 30.03.21, 08:02
            Jest w USA taka firma obuwnicza LA Gear. Dwie pary butów po pół roku nadawały się na śmietnik.

Pamiętam też jeansy Arizona sprzedawane w JC Penney, ciuchowa chińszczyzna z targu bije to na głowę.
            • pigeon_shit_dust No dokladnie 30.03.21, 15:45
              melikles napisał(a):

> Jest w USA taka firma obuwnicza LA Gear. Dwie pary butów po pół roku nadawały s
              > ię na śmietnik.

Tak. ZGadza sie. Cena dokladnie taka sama jak trampek z Bershki. Tyle ze kupujac w hiszpanskiej sieciowce oczekiwalem troszke wiecej.
              >
              > Pamiętam też jeansy Arizona sprzedawane w JC Penney, ciuchowa chińszczyzna z ta
              > rgu bije to na głowę.
              To samo. Portki za 20 dolarow i oczekujesz jakosci ?

Tu sie kupuje w USA trampki:
              www.reebok.com/us/maison-margiela-club-c-shoes/H02407.html
              Tu buty:
              www.aldenshoe.com

A tu jeans'y:
              www.selfedge.com/jeans?product_id=2714&filter=512
              Nie kupuj jak polski dziad to ci portki nie spadna z doopy.

• pigeon_shit_dust ;) 31.03.21, 14:35
          dorota_333 napisała:

> Zaraz ktoś ogłosi zbiórkę na trampki dla Jankesa. Dalibyście spokój człowiekowi
          > , próbował tylko być złośliwy smile (jak zwykle).

No przeciez taki byl celsmile

Jakbym moje "ladne" tramki chcial porownywac to dalbym to filetowe najkasy albo co.

Nawet ten od tasiemcowych a kompletnie bezuzytecznych analiz prszyszedl. Jakby czytali mnie a nie jego to by w tydzien nowymi Bronkami- bonusami smigali surprised) albo przeniesli sie do nowych domow i condominiums ze swoich papierowych ruder.
          BTW- idzie kolejny wiielki "strzal". Moze kupie domek w New Hampshire. Koles wlasnie kupil i iest bardzo zadowolony.
          Do NY by sie przeprowadzil, hehe. NY by go wciagnal nosem i wypierdzial dupa.
          A tak? Dupa zbita wlasnie Tylko wydaje im sie ze madrzejsi sa.
          No, i udzie w Polska oraz ciemna Polonia w ogole nie rozumieja co to znaczy byc dumnym posiadaczem kolekcji pieknych trampek, buahahaha ! Porownaj twarz usmiechnietego Desusa i ponure zaciete polskie mordy na ulicach zakowidowanej Polski. O Polonii nie wspominam przez wrodzona kurtuazje.

• dorota_333 Re: ;) 31.03.21, 15:24
            No faktycznie nie rozumieją (mówię za siebie), "co to znaczy byc dumnym posiadaczem kolekcji pieknych trampek, buahahaha".

Szczególnie że ten facet na zdjęciu może być autorytetem dla... no właśnie, dla kogo? Jakiegoś niepiśmiennego czarnego? TO jest wzorzec, do którego aspirujesz??

> O Polonii nie wspominam przez wrodzona kurtuazje

Twoja "wrodzona kurtuazja" i "dumne posiadanie etc." rozbawiły mnie. Dzięki.

PS. Temat zbiórki jest cały czas na stole, jak rozumiem?

• pigeon_shit_dust To nie byl post tylko o trampkach 31.03.21, 16:38
              przycinek.usa napisał:

> no moze to i jest jakas mysl, zeby pisac o trampkach, faktycznie nie pomyslalem
              > o tym, a szyderstwo znakomite, gratuluje

Tak naprawde.
              Tylko o jakosci produktow, jakze roznej jesli chodzi i rynki na ktore dany towar trafia.
              Tak np. Bershka czy Zara produkuje zupelnie innej jakosci towar na wlasny rynek. Koszule Zaraz kupiona w Barcelonie mam do dzis, 15 lat i ma sie swietnie.
              Podobnie jest zreszta i tu...Chinczyk przyjezdzal z Chin kupowac chinskiego Coach czy Zegna w USA, bo chlam zrobiony na chinski rynek rozpierdalal sie po miesiacu.
              Wot i sprawiedliwosc ....
    • magda-sikol Re: Kupilem sobie trampki 01.04.21, 15:41
      Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke.
      Ponad milion ofert z całego świata!

Www.e-sponsorka.pl
      __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
      Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość,
      Setki osób z całego świata.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka