Dodaj do ulubionych

Zart Primaaprilisowy :)

30.03.21, 16:18
Usmialem sie , dobre smile
Troche wczesnie wprawdzie ale udalo sie kobicie.

next.gazeta.pl/next/7,151003,26932910,szefowa-zus-wzrost-smiertelnosci-w-czasie-epidemii-wplynal.html#do_w=48&do_v=60&do_a=417&e=PSzPopImg2
Obserwuj wątek
    • dorota_333 Re: Zart Primaaprilisowy :) 01.04.21, 09:41
      Nowa rejestracja na szczepienia to jest żart.

Wstaję rano - informacja w TV, że odblokowano rejestrację dla wszystkich chętnych 40+. No to już. Dzwonię do konkretnego punktu szczepień, informują tylko, że mają pełną skrzynkę kontaktową (tak się opędzają przed petentami). Dzwonie na infolinię 989, a tam informacja, ze prowadzą rejestrację roczników 52-61 w których jako żywo się nie mieszczę.

No więc rząd coś wymyślił w nocy, Dworczyk to ogłosił raniutko. Ministrowi zdrowia nic nie powiedzieli smile NFZ też nic nie wie, rejestracja leci starym torem.

Powiedziałabym, że to jest primaaprilis doskonały. W epidemii robią sobie jaja ze szczepień.
        • zimna-wodka Re: Zart Primaaprilisowy :) 01.04.21, 13:03
          Rozmawiałem ze znajomą. Gdzieś około 40-tki (raczej przed niż po). Dostała w nocy sms z pytaniem czy chce się zaszczepić i to Pfizerem. O ile jest 60+.
          No to dała mi znać bo może ja chcę. Po wbiciu numeru komunikat "skrzynka głosowa jest pełna - niestety..."
          • pigeon_shit_dust Sopoko, zadzwonia 01.04.21, 14:25
            zimna-wodka napisał:

> Rozmawiałem ze znajomą. Gdzieś około 40-tki (raczej przed niż po). Dostała w no
            > cy sms z pytaniem czy chce się zaszczepić i to Pfizerem.

Jak zadzwonia to musisz tylko im podac swoje numery kont bankowych (jak jeszcze cos tam masz ), przeslac kopie hipoteki na dom i ten numer, jak to tam, ksiegi wieczystej, plus kopie dowodu osobistego ( obie strony) przez okno podasz malolatowi na motocyklu reszte gotowki z materaca i wieczorem Cie zaszczepia.
            Chill out !
          • dorota_333 Re: Zart Primaaprilisowy :) 01.04.21, 14:26
            Do czterdziestolatki (lub nawet nie) przysłali sms, że może się zaszczepić, o ile jest 60+? To by wskazywało na bałagan, błąd.

Ale wszystko wygląda na zorganizowaną akcję wyszczepiania młodszego aktywu bez kolejki. Ludzie piszą, że rejestrowali się bardzo wcześnie rano po wiadomości od znajomych, a potem system padł. Teraz ogłoszą, że "błąd systemu", pomyłka i przepraszamy i odp... się.

PS. Mamy w moim miasteczku posła PiS, wyjątkowo szlachetny człowiek, a jego szlachetność i prawość budzi spore emocje. Podobno przechodzi ciężko covid. Chyba kupię jakąś zgrabną buteleczkę z tej okazji.
      • zimna-wodka Re: Zart Primaaprilisowy :) 01.04.21, 15:31
        dorota_333 napisała:

> Nowa rejestracja na szczepienia to jest żart.

Lepszym żartem jest to, że propagandyści widzą w tym burdelu sukces rządu. Niewiarygodne ale prawdziwe.

Mamy więc zdecydowany postęp i to raczej powód do radości niż wieszania psów na rządzie i twierdzenia, że właśnie upadło zaufanie do państwa. Toż to jakiś obłęd!

Przełam swoje opory i poczytaj:

wpolityce.pl/polityka/545472-dymisja-dworczyka-opozycja-potrzebuje-kubla-zimnej-wody
        • dorota_333 Re: Zart Primaaprilisowy :) 01.04.21, 15:46
          W jednym ma rację: doszło do pewnej konsternacji. Tylko tak dalej.
          Ciekawe, ile jeszcze ten naród zniesie, bo ja jestem już po dzisiejszym zmęczona.

Dlaczego tak mocno reaguję? Służba zdrowia się zatkała w okolicy, gdzie mieszkam. Kilka dni Lombardii będzie (mam nadzieję, że nie dłużej).
      • pigeon_shit_dust Codziennie dostaje e-mail 01.04.21, 15:37
        dorota_333 napisała:

> Tak mniej więcej to wygląda:
        >
        Ze mam sie umowic na szczepienie...jakos tak od tygodnia tego w ogole nie otwieram, bo trzeba potwierdzic odbior e-maila. Taki e-mail polecony. Od razu to kasuje, bo podejrzewam ze kreca nam afere z powrotem do pracy. A szczepionek jest tyle, ze sie marnuja. Tu tez jest problem z koordynacja, jak u nas sie nie chca za chiny sczepic, to powinni dawac to dla "ulicy" a nie wysylac po 100 emaili.
          • pigeon_shit_dust Gdybym zjechal do PL 02.04.21, 17:21
            I zobacze takie cos, to poszukam i zabije. To nie Prima Aprilis. Poczekam zeby nie pokojarzyli i zabije.

www.o2.pl/informacje/czarnym-bmw-rozjechal-malego-pieska-na-oczach-dzieci-nawrocil-i-wjechal-w-psa-6624364572514848a
            www.o2.pl/informacje/byly-senator-pis-zatrzymany-jechal-z-psem-przywiazanym-do-samochodu-6624396879104544a?fbclid=IwAR0eUBAaRySxhhAKzba6YQvj9OgULwu3kQ_xoU3uH7OGOUsmXGFJr2v57TU
            • dorota_333 Re: Gdybym zjechal do PL 02.04.21, 19:15
              Ten przykład z byłym senatorem PiS (zapewne dalej w PiS) - to jest właśnie oblicze polskiego katolicyzmu. Zwierząt miłosierdzie nie obejmuje.

Do tego PiS wzmacnia takie bydlackie postawy:
              bezprawnik.pl/prawa-zwierzat/
              PS. Pomogę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka