Dodaj do ulubionych

Szczepienia w Rzeszowie przed wyborami

05.04.21, 11:46
... bo jeśli może być wyborcza kiełbasa i rozdawanie pieniędzy "swoim" samorządom, to czemu nie wyborcza szczepionka?

"Szczepienia w Rzeszowie idą jak burza! Po pierwszej dawce jest już ponad 45% mieszkańców stolicy Podkarpacia. Miasta, w którym w maju mają odbyć się wybory prezydenckie i na które ogromną chrapkę ma obóz rządzący. Czy rzeszowski boom na szczepionki to przypadek? Żadne inne duże miasto nie przekroczyło bariery 27% zaszczepionych, a średnia dla Polski to… 11,9%."

bezprawnik.pl/szczepienia-w-rzeszowie/

Mamy tu pokazane, że:
1. W kampanii przed następnymi wyborami ogólnopolskimi - niezależnie czy wybory do Sejmu odbędą się w terminie czy przed nim - władza zrobi dosłownie wszystko, żeby wygrać.
2. Tak podzieli się Polska: na "pisowską", gdzie nie ma problemu z dostępnością czegokolwiek, i na "resztę", gdzie gorszy sort spodziewać się może co najwyżej zainteresowania skarbówki. Bo na dolce vitae Polski pisowskiej ktoś będzie musiał zapracować.

Zepsuli już wszystko, zaufanie społeczne poszło do kibla. Ich też warto jak najszybciej spłukać.

Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: Szczepienia w Rzeszowie przed wyborami 05.04.21, 13:30
      O pozakolejkowym szczepieniu w Rzeszowie słyszałem wcześniej. Mam tam rodzinę. Nie dawałem wiary bo to i starsi ludzie i żyjący w strachu, że przyjdzie peło i im zabierze. Wiec grzecznie odmawiałem jak ciągnęli mnie żebym tam się udał na szczepienie.
      Morał: słuchać starszych!
          • dorota_333 Re: Szczepienia w Rzeszowie przed wyborami 06.04.21, 13:52
            Aż tak ciągnie Cię za miasto? Rozumiem to, ale decyzji o przełożeniu szczepienia nie rozumiem - skoro mogłeś mieć je TERAZ. Przede wszystkim trzeba przeżyć, przyjemności będą później (jak przeżyjesz, prawda?).

Kiedy mi potwierdzili sms-em termin i że dostanę Pfizera (nawet o to nie zapytałam przy rejestracji), to aż skoczyłam z radości. Trzeba dotrwać.
            • zimna-wodka Re: Szczepienia w Rzeszowie przed wyborami 06.04.21, 14:14
              dorota_333 napisała:

> Aż tak ciągnie Cię za miasto? Rozumiem to, ale decyzji o przełożeniu szczepieni
              > a nie rozumiem - skoro mogłeś mieć je TERAZ. Przede wszystkim trzeba przeżyć, p
              > rzyjemności będą później (jak przeżyjesz, prawda?).

Bo to daleko. Z moim kręgosłupem to wyprawa na koniec świata. Na dwa tygodnie mi się nie kalkuluje. A złapać to gówno można wszędzie i zawsze.
              W moim wieku decyzja czy zwiększać szanse na przeżycie kosztem wyrzeczeń czy nie zwiększać ale i nie rezygnować wcale nie jest taka oczywista. Ja nie mam podstaw kombinować, że fajne rzeczy przełożę na później.
      • melikles Re: Szczepienia w Rzeszowie przed wyborami 06.04.21, 09:10
        PO nie wygra, bo PO nie ma swojego kandydata. Wspólnym kandydatem jest gość z rządzącego komitetu wyborczego byłego prezydenta, długoletni radny, dobrze znany w mieście. I on ma największe szanse Namaszczony przez Ferenca w chwili zaćmienia spadochroniarz z SP ma niewielkie szanse na wygraną. Rzeszów w przeciwieństwie do reszty Podkarpacia nie głosuje masowo na PiS i przystawki.
      • dorota_333 Będą woleli Sasina-bis? 06.04.21, 09:30
        Rzuć okiem na tabelę, którą dałam na zdjęciu powyżej. To jest szczytowe osiągnięcie tej władzy, ale od kilku tygodni utrzymujemy się w światowej czołówce zgonów na COVID. Obok krajów kilka razy ludniejszych jak Meksyk (130 mln), Indie czy USA.

Ta władza jest po prostu katastrofą. Może w bieszczadzkim przysiółku ksiądz o tym nie powiedział, ale Rzeszów to duże miasto. Jest szansa, że nie wybierze jakiegoś prawicowego po..ba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka