Dodaj do ulubionych

Biden upamietnil rzez Ormian. Teraz zaplacimy.

25.04.21, 15:29
W specjalnej wypowiedzi na ten temat.
Sprzed 106 lat zreszta.
Biden jest dobry i swiat jest dobry.

Ormianie gniewnie wypowiedzieli sie nt ze to jest gowno takie recognition. Reparacje kcom. Wiec USA im zaplaca, bo przeciez nie Turcja, ktora masakry dokonala. Turcja to militarna potega w regionie i USA sie z nimi obchdzia jak ze smierdzacym gownem, by ich czyms nie urazic czasami.

A ja wczoraj bylem w miejscowosci Nyack. Tam celebrowano z kolei skazanie bialego policjanta za zabicie Georga Floyda. Postawiono mu wielka statue w srodku miasta, morda tego bandyty straszy z 100 metrow. Po "pomnikiem ' darli mordy biali, starzy ludzie. Zadniego czarnucha tam nie bylo. Mam zdjecie na dowod jakby co.

Pojechalem tan na spacer piekna, widokowa sciezka przez most Tappan Zee. LBS pojedz se, warto.
Celebrowac zycie. Swoje i jakiegos pierdolonego czarnucha, uwierzycie? W piatek wyciagnal na mnie pistolet w subway'u. Na szczescie nie wycelowal we mnie , bo musialbym go zabic. A ja nie lubie zabijac ludzi , nawet w sytuacji wyzszej koniecznosci. Nawet pierdolonych lewakow, nie lubie.
Siedzialbym w areszczie a on w kostnicy by lezal. W NY dzis zabicie czarnucha nawet w obronie wlasnej to "rasizm".

New York celebruje od kilku dni zycie ( bo juz zdechl) rapera BMX. Czy DXN. Chuj go tam wie. Woza pusta czerwona trumne po pierdolonym miescie. Nie do wiary.
Swiat sie konczy pomalu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka