Dodaj do ulubionych

Utracona cześć księdza Tymoteusza Szydło

29.04.21, 15:45
... czyli wiem już, kto najbardziej nienawidzi rządów PiS. Satyrycy, ponieważ odbiera im chleb.

Kilka osób (no, może ciut więcej) napisało jakieś nierozważne zdanie na temat domniemanych perypetii sercowych księdza Tymoteusza Szydło. Niektórzy z nich zostali wezwani do złożenia wyjaśnień w ...konsulacie RP w Londynie (w ramach pomocy prawnej prokuraturze warszawskiej).

Przesłuchanie bije najlepsze fragmenty z filmów Barei:

"– Pokazano mi kilka zamazanych kserokopii. Nie jestem pewien, czy to moje wpisy, bo były zamazane. Żaden z tych wpisów nie odnosił się konkretnie do Tymoteusza Szydły – tłumaczy Surmaczyński. Przyznaje, że jeden z wpisów był gratulacjami dla byłej premier Beaty Szydło z okazji, że zostanie babcią.

Wicekonsul pytał, skąd świadek wie, że Tymoteusz Szydło ma dziecko z kobietą. W odpowiedzi usłyszał, że z wiedzy naukowej, gdyż wedle praw biologii jedynie kobieta jest w stanie zajść w ciążę. Surmaczyński dodał, że ma również własne doświadczenia w tej sprawie, bo jest ojcem.

Następnie wicekonsul dopytywał, skąd świadek dysponuje wiedzą o obcowaniu płciowym Tymoteusza Szydły z osobą poniżej 15. roku życia. Surmaczyński stwierdził, że nie ma żadnej wiedzy na temat obcowania płciowego księdza Szydły, a następnie oświadczył, że dyskusja w polskim konsulacie na temat życia płciowego Tymoteusza Szydły jest odrobinę perwersyjna".

Ale potem następuje coś jeszcze lepszego:

"W pewnym momencie dyplomata żartem stwierdził, że przesłuchiwanemu nie grozi los "Dżamala w ambasadzie saudyjskiej". Chodzi o opozycyjnego dziennikarza Dżamala Chaszukdżiego zamordowanego w ambasadzie Arabii Saudyjskiej w Stambule."

wyborcza.pl/7,75398,27030450,utracona-czesc-tymoteusza-szydlo-prokuratura-przesluchuje-swiadkow.html#s=BoxWyboImg2

Czyli najpierw głupio zapytał, a potem absolutnie idiotycznie pogroził big_grin I to wszystko wicekonsul RP. Aż strach pomyśleć, co w takim razie zrobi prokuratura w tej sprawie.

PS. Nie wiem, czy "Szydły" czy "Szydło" (w dopełniaczu). Mniejsza o to.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka