Dodaj do ulubionych

dla pepego o ewakuacji

14.06.21, 18:26
Tym razem odpuszczam piSSkura (wyjątkowo). Bo świętych męczenników się traktuje z szacunkiem.
Myślałem, że prognozy pepego w.s. krwawego pogromu to majaki ale skoro do pepego dołącza waaadza i to w osobie Wąsika z MSWiA...

Plan zemsty na PiS? Wąsik zdecydowanie o ustaleniach "Sieci": Krwawa wendeta to jedyny program opozycjiListy proskrypcyjne, akty oskarżenia, procesy pokazowe i nowa Berezę Kartuska, to rzeczywistość w Polsce, którą planuje urządzić opozycja, jeżeli uda jej się przejąć władzę - pisze na łamach tygodnika „Sieci” Stanisław Janecki. „Taka krwawa wendeta to jedyny program opozycji” - komentuje dla portalu wPolityce.pl wiceszef MSWiA Maciej Wąsik. „Platforma uważa, że tą nienawiścią scementuje swoje szeregi” - dodaje.


wpolityce.pl/polityka/554819-nasz-wywiad-wasik-wendeta-to-jedyny-program-opozycji
Budka w roli Robespierre'a. Miodzio.

Chyba pierwszy przypadek kiedy podobają mi się prognozy tego towarzystwa. Życzę im żeby się sprawdziło.
Obserwuj wątek
  • zimna-wodka Re: dla pepego o ewakuacji 14.06.21, 19:10
   zimna-wodka napisał:

   Niniejszym oświadczam, że wszystkie cytaty pochodzą z linkowanego artykułu. Tyle, że sam artykuł przesunięto w kąt, zmodyfikowano i słowo "krew" już się w nim nie pojawia.
   Pewnie ktoś przytomniejsze zakumał, że w takim przypadku piSSkury mogą faktycznie dać dyla i elektorat mocno stopnieje.

   Ale humorek mi podtrzymał piSSkur komentujący artykuł. Zacytuję zanim zdejmą:

   Jeszcze banda Shetyny nie jest gotowa do zemsty, nie uzgodnili z resortowymi dziecmi banderowców czy ich pomoc to za udział w przyszłych zyskach czy stawka godzinowa. Gołymi piesciami przed Nitrasem obstawionego paroma arabskimi gorylami sie nie obronie ani rodziny ani skromnego dobytku. Ale butelke z benzyna moge ofiarować .Jak braknie Shetyny wrogów potraktuje jak kaczki. Nie boje sie a tanio skory nie oddam.


   Tak trzymać towarzysze piSSkury!!! Tylko uwaga - butelki z benzyną to na czołgi. Skąd Budka weźmie czołgi?
  • dorota_333 Rozkoszne, brak słów 14.06.21, 20:39
   "Taka krwawa wendeta to jedyny program opozycji, którą rozpatrują i budują na tym niskie emocje."

   Więc krew się pojawia, a emocje niszczą gramatykę. Mniód.

   Wśród funkcjonariuszy PiS zapewne dominuje (trafne) przekonanie "albo będziemy rządzić, etc.". Więc tak przewidują przyszłość smile

   Dla Pepego propozycja: w razie czego lasami przedzieraj się na Śląsk. Mam wolną piwnicę, dam Ci schronienie na czas krwawej jatki, a potem przerzucę do Czech znaną sobie trasą. Buty weź dobre.

   PS. Budka Jako Robespierre? A pamiętasz rolę Pszoniaka w "Sprawie Dantona"? Drobny nerwowy pedancik. Wykapany Budka.

   Przy okazji z innej beczki - tymczasem noblistka czeka na odsyłane książki (na razie żadnej):
   wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27187280,prawicowi-internauci-chcieli-masowo-odsylac-ksiazki-olgi-tokarczuk.html

   ... tak myślałam, że to nie wypali raczej. Nie w PiS.
   • zimna-wodka Re: Rozkoszne, brak słów 14.06.21, 23:34
    Jeśli już przy okazji to został odkryty trop do przyczyn dzisiejszego lania na Euro 2020:

    Budka chwali się spotkaniem z Tuskiem. Politycy razem oglądali porażkę Polaków.

    A ja nie wiem czy nasze orły zaliczyły wpierdol dlatego, że ich oglądał Tusk czy Tusk oglądał nasze orły dlatego że zaliczyły wpierdol. Tylko mam pytanie - gdzie był nasz rząd i służby, czemu dopuszczono do tego, że meczu nie oglądał Prezes? Jakby przekonać Prezesa, że piłka kopana to prawie rodeo to Prezes zapewne by oglądał a wtedy zostalibyśmy mistrzami świata. Nie przeszkodziłoby nam nawet, że to mistrzostwa Europy.
  • dorota_333 Ziemkiewicz o słabościach PiS 25.06.21, 22:39
   ... cos dla Schłodzonego, który tak chętnie czyta prasę prawicową; ja wolę omówienia. Ziemkiewicz zaskakująco precyzyjnie punktuje, co się dzieje na prawicy:

   wyborcza.pl/7,75968,27252947,pis-owski-dzban-juz-bez-ucha.html#S.main_topic_2-K.C-B.3-L.1.glowka:undefined


   Czyli mają, skubane, świadomość że to już koniec. Oczywiście mogą jeszcze dognić do końca kadencji, ale to już nie jest pewnik.
   • zimna-wodka Re: Ziemkiewicz o słabościach PiS 29.06.21, 12:03
    Czytałem parę razy bo nie wiedziałem co odpowiedzieć. Zachwytów nad Ziemkiewiczem nie podzielam. Diagnoza niby trafna choć bardzo powierzchowna i niekompletna. Zajmijmy się "nowym wspaniałym światem" (Huxley)
    1. Obietnice. Tyle już było, z mizernym skutkiem, więc nikogo nie podniecają. Tym bardziej, że waaadza nie widzi potrzeby niczego tłumaczyć i nie ustaje w samozachwycie. Pozostaje jej tylko narracja typu "przez łostatnie łosiem lat" czego nikt nie kupuje bo z "łostatnich łośmiu" na tą waaadzę przypada sześć . Ale próbują - pamiętna wypowiedź Jojo "nie odbudowaliśmy przemysłu stoczniowego zniszczonego przez peło bo peło go zniszczyło". Fakt, odbudowanie czegoś co nie zostało zniszczone jest łatwiejsze.
    2. Dziwna reakcja społeczeństwa na model pogłębionego rozdawnictwa. Miał być zachwyt. Tych co dostaną - tym co dostaną (zachwyt umiarkowany). I tych co nie stracą - tym, że innym zabiorą (orgazm kompletny). I tu stał się cud. Polak katolik nie dostał orgazmu jak się dowiedział, że po dupie dostanie inny Polak katolik. Niesamowite.
    3. Kompletne oderwanie od rzeczywistości. Przypomnijmy tylko zegar, który odliczał czas dzielący Polaków od niesłychanego dobrobytu. Zniknięcie tego zegara już nie wróżyło dobrze.

    A p. Ziemkiewicz nie zauważył najważniejszego. Władza totalna za wszystko totalnie odpowiada. I gdzieś ta prosta myśl obija się po mózgownicach piSSkurów. A nie wypracowano żadnych przekazów dnia na tą okoliczność. I pozostaje tylko agresja typu "nie będę się tłumaczył popaprańcom". A nie poszerzy to elektoratu.

    W sumie ciekawsze są wypociny p. Lisickiego. Ucieczka w homofobiczną narrację oznacza, że lepszych pomysłów nie ma. Straszenie dżenderem sprawdziło się przy Du*ie to może i teraz. Tonący się chwyta tego co pod ręką.

    PS. Strasznie długo zajęło p. Ziemkiewiczowi zdiagnozowanie poziomu piSSkurskiej propagandy. Nie świadczy to diobrze o intelekcie p. Ziemkiewicza.
    • zimna-wodka Chcesz - masz 29.06.21, 12:22
     zimna-wodka napisał:


     > W sumie ciekawsze są wypociny p. Lisickiego. Ucieczka w homofobiczną narrację o
     > znacza, że lepszych pomysłów nie ma. Straszenie dżenderem sprawdziło się przy D
     > u*ie to może i teraz. Tonący się chwyta tego co pod ręką.

     Jak na zamówienie.

     wpolityce.pl/polityka/556694-podrobka-teczy-ile-moze-stracic-trzaskowski
     Warto poczytać choćby ze względu na styl wypowiedzi.
     • dorota_333 Re: Chcesz - masz 29.06.21, 13:19
      Usiłowałam się domyśleć, o czym jest artykuł p. Janeckiego, ale przez upał nie zdołałam (a moze o niczym). Takie pytanie poboczne przychodzi do głowy o dalszy rozwój kariery tych wszystkich żurnalistów, jak im ryjki od koryta odpiłują.

      Masz rację, że niespieszność diagnozy Ziemkiewicza chwały mu nie przynosi. No, ale że napisał coś takiego, to już jest sygnał, że może wiatr zmian wieje i Ziemkiewicz chce poudawać normalnego (że widzi, co się dzieje i że mu się nie podoba).

      Ale może być naprawdę fajnie, jak kiedyś to pierdyknie. Nie żebym już otwierała szampana, ale można juz kupić i schłodzić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka