Dodaj do ulubionych

I want to break free

20.06.21, 14:57
... czyli jak Lotna Brygada Opozycji posprzątała pod pomnikiem smoleńskim.

Oj, sprzątanie w kraju będzie intensywne kiedyś, a na razie ogarnijmy przynajmniej ten monument:

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-TZxu-1WeK-cH57_skandal-przy-pomniku-smolenskim-664x442-nocrop.jpg

Więcej zdjęć tutaj. Policjanci jakby nie wiedzą, co robić:

www.se.pl/warszawa/skandal-w-miesiecznice-smolenska-jaroslaw-kaczynski-sie-zalamie-aa-QDdA-gbey-PQkL.html
Obserwuj wątek
      • zimna-wodka Re: I want to break free 20.06.21, 21:41
        A mnie się pomysł podoba. Jak już Warszawa musi mieć architektokoszmarek (pomnik), którego nie chce, ku czci człowieka, którego szczerze nienawidzi, postawiony w miejscu, które jej piSSpaństwo ukradło to niech przynajmniej wokół niego będzie czysto. Co za różnica kto sprząta. Nieheteronormatywnym nie wolno nawet posprzątać wokół Najjaśniejszego?

PS. Urzekło mnie, że policja zdurniała i wezwała na pomoc wojsko. Niby słusznie - w końcu to teren wojskowy, niezwykle ważny z przyczyn strategicznych. Tylko niechcący uwiarygodnia tym pewne rządowe maile.
        • lastboyscout Re: I want to break free 20.06.21, 23:42
          A mnie się pomysł podoba.

Bos prostacki cham jak to bydle, ktore szydzilo z tysiecy ludzi umierajacych w plomieniach.

I zalosny, anonimowy tchorz poniewaz tylko tacy tchorze smieja sie widza cos smiesznego w smierci, w martwych ludziach bo wiedza, ze zywi za takie cos by wam spuscili nalezny lomot.
          • zimna-wodka Re: I want to break free 21.06.21, 00:52
            lastboyscout napisał:

> A mnie się pomysł podoba.
            >
            > Bos prostacki cham jak to bydle, ktore szydzilo z tysiecy ludzi umierajacych w
            > plomieniach.
            >
            > I zalosny, anonimowy tchorz poniewaz tylko tacy tchorze smieja sie widza cos
            > smiesznego w smierci, w martwych ludziach bo wiedza, ze zywi za takie cos by wa
            > m spuscili nalezny lomot.

Nie, przyjacielu. Szyderstwo z katastrofy jest dziełem kaczystów. A oni postawili pomnik Bratu Najwspanialszego a nie wszystkim ofiarom. Pod tym pomnikiem odprawiają cykliczne gusła tylko po to żeby Najwspanialszy widział ich lojalność.

A moje miasto nie chciało mieć pomnika Brata Najwspanialszego więc najwspanialszy zabrał miastu teren i postawił tam to na co miał ochotę.

Najwspanialszy może sobie te schody-do-nikąd zabrać, postawić sobie w ogródku i sam sprzątać. A jak nie chce to sprzątają inni.

PS. Możesz wykazać żeś nie-prostak i nie-cham. Weź to szkaradztwo i postaw sobie tam gdzie chcesz byle daleko stąd.
        • pigeon_shit_dust Tak 21.06.21, 16:35
          Bo ja rozumiem znaczenie oryginalnego songu.
          A wy? Z jakiej opresji chcesie sie wyrwac, wiejskie kolki?
          500+, kasy dla firm plynacej szeroka struga, darmowych pozyczek, 13-14 emerytur i pensji?
          Wyrwijcie sie w koncu, to doczekam jak zajebiecie szerokimi mordami o bruk
          • dorota_333 Re: Tak 21.06.21, 19:11
            Pominę epitet "wiejskie kołki", bo nie chce mi się wchodzić w dyskurs w taki upał. Zresztą, w stosunku do wyborców PiS mam zdanie podobne. Reszta jest (najoględniej mówiąc) mało zadowolona.

Ale zasłużyłeś na wzajemną złośliwość, więc Ci coś pokażę:

tvn24.pl/swiat/usa-strzaly-na-bronksie-dwojka-dzieci-znalazla-sie-na-linii-ognia-nagranie-5126170

... to gdzieś u Ciebie? jak jest "kołek" po angielsku? Bardziej pin czy peg (w sensie: czop)?
            • pigeon_shit_dust Wlacz klime i nie marudz. 21.06.21, 19:54
              dorota_333 napisała:

> Pominę epitet "wiejskie kołki", bo nie chce mi się wchodzić w dyskurs w taki up
              > ał. Zresztą, w stosunku do wyborców PiS mam zdanie podobne. Reszta jest (najogl
              > ędniej mówiąc) mało zadowolona.
              >
              > Ale zasłużyłeś na wzajemną złośliwość, więc Ci coś pokażę:
              >
              > tvn24.pl/swiat/usa-strzaly-na-bronksie-dwojka-dzieci-znalazla-sie-na-linii-ognia-nagranie-5126170
              >
              > ... to gdzieś u Ciebie? jak jest "kołek" po angielsku? Bardziej pin czy peg (w
              > sensie: czop)?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka