Dodaj do ulubionych

Przeraza mnie tempo

28.06.21, 17:31
W jakim glupieje wasz aktualny rzad.
Ja rozumiem ze tam nie ma ludzi wybitnych jesli chodzi o finanse , ekonomie czy budzet, ale wypryski tego typu to juz nawet mnie przerazaja. Naprawde, ja mam w Polsce jeszcze rodzine a sam mam zamiar kraj co jakis czas odwiedzac.
Opanujcie sie kurwa mac. Tez rzad traktuje z pewna sympatia, bo zrobil w ma strone mily gest, ale ten kredyt sie naprade juz niedlugo wyczerpie.
"Jak przekonuje resort finansów, jest to rozwiązanie skonstruowane na wzór włoski, mające skłonić naszego rodaka, któremu powiodło się za granicą, do zamieszkania w kraju i przeniesienia tutaj swojej rezydencji podatkowej. "
Nic tu nie klapi, ale to, k..a mac, nic.
Po co ktos komu sie wiedzie za granica, mialby wracac nagle do Polski? Dla kilku uludnych ulg podatkowych? Dlaczego PiS probuje teraz, w czasie rozbuchanej"hossny" i wzrostu cen + dochodow ( w tym i cen mieszkan ) wskazujacych na niesamowicie blyskawiczne bogacenie sie narodu, zwracac sie do wyjechanych ??
Jaki to ma w ogole sens?
next.gazeta.pl/next/7,151003,27262010,podatek-maksymalny-nizszy-dochodowy-i-skladki-zus-rzad-oglasza.html
PS.
LBS, wracasz smile ??? Buhahaha.

Pomijam litosciwie fakt ze te brednie o 20 mln Polakow powtarzaja sie od 1990 roku.
W tym "10 mln Polakow w USA".
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust A przy tej okazji 28.06.21, 17:49
      next.gazeta.pl/next/7,151003,27249242,nigdy-nie-przyjmiemy-euro-glapinski-polska-walute-trzeba-utrzymac.html#e=RelArtLink(1)
      To czy Polska dzis spelnia minimum niezbedne do wejscia do strefy euro czy ten gosc jeszcze bardziej ochujal ?
    • lastboyscout Re: Przeraza mnie tempo 28.06.21, 18:56
      Wracać?

Właśnie wróciłem, z Montauk.
      Przepięknie, przyjaźnie i drogo.
      Dlaczego miałbym jechać tam gdzie brzydko, nieprzyjaznej i jeszcze drożej ?!

Nie wiem czy tez tak masz ale ja mam dosłownie zalew nagłej miłości z Polski.
      Często nie znam nawet ludzi, głównie niedawnych biznesmenów, obszarników, founderow i pownerow a oni poczuli ten zdumiewający nagły przypływ uczuć do mnie ... sprzątaczki !
      Ale nie aby nawet zapytali o życie Krzysia, mówią tylko o sobie i o swoich potrzebach i czy pytają:

POMOZECIE ?

To ja im mowie:

POMOZEMY !

A przecież wiem, ze naprostszy Latynos potrafi co Polacy nie potrafią, dodatku dużo taniej, bez nadęcia, rzetelnie.

Z tym, ze ci z Polski pytają o PIENIADZE.
      Chca abym dal im pieniadze aby oni je "zainwestowali" (domyślam się, ze sadze, ze ja nie potrafię) , zalegalizował ich w Stanach aby oni dostali zasiłek a potem emeryturę albo abym obdarzył ich jeszcze bardziej pomylone płody wiktem i opierunkiem na czas rozglądania się tutaj czy im się tu ... spodoba wink Itp.

I ty się dziwisz, ze DOKLADNIE TAK SAMO chce nas zerżnąć czarno różowy rząd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej ?

(ty, bucu, nie słuchasz przyjaznego ci Harcerzyka ale oni za te: "Buźka, rąsia, klapa, goździk"
      już cię okradli z dużej części twojej pension bo dałeś im wsadzić cię w ich system a oni automatycznie łączą emerytury i opodatkowują je kosmicznie po polsku!)

Pewnie pamiętasz, ze ja tu wiele razy pisałem, ze JEDYNA siłą zdolna (bo jedyni mamy prawdziwy, ogromny kapitał, doświadczenie rozumienie rzeczywistości a więc zdolność do postawienia się tym samym, z którymi potrafiliśmy postawić się na emigracji)
      jest Polonia.

Ale problem jest W NICH co opisałem tutaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,117856546,117856546,Socjologia_po_Lodzi_.html#p117971465

Oczywiscie, ze w ten rys znakomicie wpisuje sie Polonia, zwlaszcza amerykanska ale my w to nie wejdziemy bo w Polsce jest demokracja a wiec 30 milionow bedzie glosowac przeciw w najlepszym razie 10 milionom.
      Z czystej zawisci.

Zglebia, okradna, wygonią cala swoją elitę jak to robili przez cale wieki ze wszystkimi największymi Polakami.

Oni chca DOSTAC a nie pracować/zarobic bo potrafią tylko dostawać.

Bo oni nie potrafią pracować, myśleć co najlepiej udowodnili w ciagu owych 30 lat "wolności" ....

www.tekstowo.pl/piosenka,przemyslaw_gintrowski,wyspianski.html
      • pigeon_shit_dust Re: Przeraza mnie tempo 28.06.21, 19:39
        lastboyscout napisał:

>
        > (ty, bucu, nie słuchasz przyjaznego ci Harcerzyka ale oni za te: "Buźka, rąsia,
        > klapa, goździk"
        > już cię okradli z dużej części twojej pension bo dałeś im wsadzić cię w ich sys
        > tem a oni automatycznie łączą emerytury i opodatkowują je kosmicznie po polsku!
        > )
        Moje emerytury beda splywac na konto w Citbank USA i JP Morgan Chase. Stad zostana wypalcone przeze mnie za pomoca darmowego przelewu na konto w Polsce, jesli akurat bylaby taka potrzeba.
        Ale najprawdopodobniej nie bedzie, gdyz uywal bede crypto lub transakcji za pomoca kart kredytowych, ktore pozniej splace prosto z moich kont w USA. Dwie karty premium ktore mam nie maja oplat za transakcje zagraniczne .
        PiS jest o wiele poziomow za glupi zeby sie Kadiemu do dupy dobrac.
        • lastboyscout Re: Przeraza mnie tempo 28.06.21, 20:31
          Glupi cook, zadufany w sobie cwok jesteś !

Pewne w życiu masz tylko:

Więc zapłacisz te podatki jeżeli zechce tego rząd Stanów Zjednoczonych.

Na ten moment chce wysłać wszystkich emerytów do diabła czy przy pomocy covidu czy emigranckich chorych sentymentów ponieważ Amerykanów drożej kosztuje utrzymywanie a zwłaszcza leczenie dziadów niż te ich kilka tysięcy emerytury, które wydadzą w Ameryce.

Ale Polska jest pazerna na te ochłapy i nic zagranicznym dziadom dać nie musi bo nawet nic nie warte ubezpieczenie muszą sobie od Polski kupić.

Po twoje stronie są tez Żydzi bo jak Polska im z kolei odda Polski to wtedy oni zapłacą Amerykanom aby olać wszelkie umowy z Polakami aby tak ich do reszty zgnoic aby sami się poprosili o Polin.
      • lastboyscout Re: Przeraza mnie tempo 01.07.21, 16:32
        LastBoyScolut napisal:

Z tym, ze ci z Polski pytają o PIENIADZE.
        Chca abym dal im pieniadze aby oni je "zainwestowali" (domyślam się, ze sadze, ze ja nie potrafię) , zalegalizował ich w Stanach aby oni dostali zasiłek a potem emeryturę albo abym obdarzył ich jeszcze bardziej pomylone płody wiktem i opierunkiem na czas rozglądania się tutaj czy im się tu ... spodoba wink Itp.

I ty się dziwisz, ze DOKLADNIE TAK SAMO chce nas zerżnąć czarno różowy rząd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej ?

forsal.pl/gospodarka/inwestycje/artykuly/7824503,rzad-strategia-przyciagania-kapitalu-polska-centrum-gospodarczym-europy.html

No wlasnie.

Polacy pytaja o PIENIADZE a nie o utracona elite Polakow, elite poniewaz TYLKO ELITA moze posiadac KAPITAL, w kazdej jego postaci.

Czyli dokladnie tak jak napisalem kilka dni tyemu i wiele razy wczesniej.

polacy zwyczajnie obawiaja sie POLAKOW !

Zawisc to nasza glowna cecha narodowa wraz z glupia duma narodowa i kompleksami od stuleci.

I jezeli przyjrzec temu dokladnie to prywatnie czy rzdowo ZAWSZE weszy sie za CUDZYM kapitalem kiedy zabraklo (utopijnego) swojego.

Tak bylo za Gierka, Balcerowicza, Tuska czy teraz Morawieckiego.

ZAWSZE przed zwlka zlotego i nieruchomosci byly żebry.
        Teraz bankrut chce za nasze pieniadze nawet nazwac nas VIP-ami !

NO WAY ! wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka