Dodaj do ulubionych

spełnione marzonko pepego

30.06.21, 15:43
Latami pepe marzył, żeby Polska miała rządy, które przeprowadzą nas z biedy i podległości do bogactwa i pewności siebie. Coś takiego jak niemieckie rządy, które wyprowadziły to państwo ze stanu zniszczenia materjalnego i moralnego po wojnie.
Zrobiły to okazując pokorę wobec silniejszych, podporządkowując się i pracując nad zwiększeniem siły państwa.
Coś takiego zrobiły rządy Japonji i Korei Południowej. Podporządkowały się USA. Całkowicie lojalnie. Urosły. Nigdy nie zapomnały po co to robią. Teraz tamte państwa są bogate i pewne siebie. Nadal lojalne wobec USA. Przynajmniej Japonja i Korea Południowa.

Teraz Polska ma taki rząd. Niesamowite.
A pepe nie może tego wytrzymać. Podporządkowanie oznacza, że Polska zamyka swoje gónictwo węglowe. Wyrzuca pieniądze na budowę wiatraków. Nie pozwala swoim lekarzom leczyć pacjentów na Kowid. Różne inne rzeczy.
A rezultatem jest silniejsza Polska.

Wytrzymać ten proces jest pepemu trudno.

No to się wyżalił i jest mu lżej.

*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

P. S.

Oczywiście nowa "pandemja" czy inne zaćmienia mogą się pojawić. A my nadal będziemy prymusami.
Obserwuj wątek
    • lastboyscout Re: spełnione marzonko pepego 30.06.21, 18:04

Nic personalnego Pepe ale twoje "spelnione" marzonka sa absolutnym spelnieniem konkretnego planu twoich wlascicieli.

Czyz calkowicie nie jest nie wypelniasz definicji niewolnika idealnego?

Szczesliwy, ze jest niewolnikiem !

99%, takich jak ty ludzi na swiecie nie ma nic myslac, ze cos posiada poniewaz wmówiono im, ze "ich" utopijne panstwa "sa bogate".

Odwrotnie: 1% ludzi na swiecie posiada nie tylko wszystko na swiecie ale rowniez 99% ludzi na swiecie.

W dodatku te 99% ludzi na swiecie mysli o czymkolwiek decyduje w ramach tzw. liberalnej demokracji.

Jakże durne musi być owe 99% "wykształcone", nieświadome, zmanipulowane, już całkowicie bezbronne, skoro glosuje na oddanie tym z 1%, WSZYSTKIEGO.

Włącznie z oddaniem się pod terror dyktatury, nazywa to ... wolnością i jeszcze tym chwali ... sad
      • pepe49 Re: spełnione marzonko pepego 01.07.21, 23:32
        Lastboyscoucie. Coś Ci mówię, więc niech to tyci oznacza, że próbuję nie być niewolnikiem.

Widzę co mi pokazujesz, chociaż pewnie nie rozumiem, bo mam inne doświadczenia.
        Obiecuję próbować. Chociaż to trochę.

*

Czy to ma związek, czy nie z tym gadaniem

U. E. musi zostać zakończona.
        Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
        • lastboyscout Re: spełnione marzonko pepego 01.07.21, 23:46
          Przepraszam, jezeli cie urazilem ale przy duzych roznicach pogladow mozn tylko :

a) dyskutowac i przekonac druga strone lub zostac przekonanym
          b) nie dyskutowac ... i pozostac idiota
          c) kadzic sobie wzajemnie ... i pozostac idiota
          d) rozumiec poglady drugiej strony ale nieprzekonanym pozostac przy swoim zdaniu.

I milo, ze tak bedzie miedzy nami tym razem

P.S. Jest jeszcze wariant:
          e) wulgarnie zbluzgac wszystkich, ktorzy mysla nieprawomyslnie
          ale to dotyczy tutaj tylko Niedorznieta i Naloga i Niemczucha
          • zimna-wodka Re: spełnione marzonko pepego 02.07.21, 09:05
            lastboyscout napisał:

> Przepraszam, jezeli cie urazilem ale przy duzych roznicach pogladow mozn tylko
            > :
            >
            > a) dyskutowac i przekonac druga strone lub zostac przekonanym
            > b) nie dyskutowac ... i pozostac idiota
            > c) kadzic sobie wzajemnie ... i pozostac idiota
            > d) rozumiec poglady drugiej strony ale nieprzekonanym pozostac przy swoim zdani
            > u.
            >
            > I milo, ze tak bedzie miedzy nami tym razem
            >
            > P.S. Jest jeszcze wariant:
            > e) wulgarnie zbluzgac wszystkich, ktorzy mysla nieprawomyslnie
            > ale to dotyczy tutaj tylko Niedorznieta i Naloga i Niemczucha
            >
            Cieszę się, przyjacielu, że wreszcie spotkałeś na swej drodze kogoś równego ci intelektem. Zapewne czujesz się dowartościowany i spełniony. A tak w ogóle to w grupie zawsze raźniej.

Gratulacje dla was obu!!!!
    • dorota_333 Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 30.06.21, 19:42
      ... bo nie bardzo zrozumiałam - chyba jest szczęśliwy, bo Polska się podporządkowała i służy. I to było podobno jego marzenie.

Wiesz, ja się nie znam, zresztą kobiecie nie wypada dawać "takich" rad, ale Ty jako facet możesz Pepego poratować i zasugerować mu, jak może pewne marzenia spełnić.

Bez angażowania w to kraju.
      • zimna-wodka Re: Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 30.06.21, 21:04
        Nie da rady, nie rozbiorę tego. PiSSkur zachwyca się piSSkurami jak zawsze tylko upał pomieszał mu argumentację Zresztą chuj z argumentacją bo ważny jest zachwyt.

Ale wywołał się inny temat. Silna Polska, Wielka Polska, Wspaniała Polska. Twór piSSkurów. Nowy propagandowy chwyt. Całkiem udany bo weryfikacja wymaga myślenia a to piSSkurom jest obce.

I tak mnie wzięło na tą weryfikację. Polska była silna (przynajmniej w XX w) za komuny. Schowana za plecami Wielkiego Brata mogła wygrażać każdemu a ten każdy musiał to znosić bo Wielki Brat zawsze mógł spopielić mu stolicę. Była silna wobec swoich obywateli co teraz czcimy pomnikami. Nasz obóz nas podziwiał bo mogliśmy się śmiać a Rumuni zazdrościli nam bogactwa (do czasu ale jednak). No i 10 potęga przemysłowa świata.

Dzisiaj jest nieco inaczej. Jeszcze mogliśmy fikać schowani w cieniu (ale nie bezpośrednio za plecami!) Nowego Wielkiego Brata ale to się skończyło. Nowy Wielki Brat zasadził Polsce kopa w Du*ę i zostawił samą sobie. A czasami lekko przyłoży. Stary Wielki Brat traktuje nas jak pożytecznych idiotów i ma rację. Bo jesteśmy tak głupi, że nie widzimy, że ciężko pracujemy dla niego jednocześnie okazując wrogość. Czyli tyramy za darmo. Europa straciła do nas cierpliwość i radykalnie zmieniła metody wychowawcze. Aktualna dydaktyka prowadzona jest metodą rózeczkową i wreszcie okazuje się skuteczna. Reszta świata nie wie o naszym istnieniu i ceni sobie ten stan rzeczy.
        Państwo próbuje być silne wobec obywateli ale mu nie wychodzi. P. Zbyszek robi co może żeby wsadzać tych co ich nie lubi ale sądy nie wsadzają. P. Zbyszek tylko ogryza paluchy w bezsilnej złości i płacze, że jest krzywdzony.
        Państwo, rzecz jasna nie broni się przed grabieżą. O to piSSkury zadbały skutecznie.

Szukam, naprawdę się staram, jakiś przejawów Wielkości ale ni cholery... Jedyne przejawy Mocy Wielkiej Polski to złamanie ręki nastolatce, spacyfikowanie drobnej emerytki i pałowanie kobiet. Raczej drobne sprawy a i tak Wielka Polska musiała użyć do tego antyterrorystów.

Dzisiejsza Wielka Polska przypomina sędziwego, schorowanego żółwia, przewróconego na plecy, na którego od czasu do czasu ktoś nasika. Nawet niezłośliwie - ot ma chęć się wyszczać a zdychający żółw nie jest argumentem żeby odejść dwa metry dalej. To obszczanie może okazać się zbawienne. Otoczenie kiedyś zauważy beztrosko zaciągane długi i może wpaść na pomysł, że kasy to się i tak nie odzyska ale z żółwia można zrobić zupę (podobno niezłą). Ale obszczanego chyba nie wezmą. I tylko w tym nasza nadzieja.

Czołem Wielkiej Polsce!
        • dorota_333 Re: Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 01.07.21, 15:35
          Rozumiem wściekłość, że te ...syny zdegradowały Polskę międzynarodowo. Ale to da się odrobić - tak jak po '89 roku, kiedy zaczęliśmy niejako od nowa na arenie międzynarodowej. Wszyscy rozumieli, że nowa dyplomacja nie ma wiele wspólnego ze starą, ma inne cele.

Gówniane wyczyny obecnej gównianej władzy da się - nie od razu - jakoś zresetować. Uświadomić partnerom w UE i NATO, że gówno już nie rządzi (oczywiście po odejściu PiS).

Natomiast mnie bardziej boli coś innego. Tych 30% twardo stojących po stronie gównianej władzy nie zmienimy. A jeśli reszta się nie zmobilizuje, to ta anachroniczna mniejszość znowu zrobi nam Białoruś w kolejnych wyborach.

Mnie boli, że obecna władza tak dobrze odsłoniła to, czego wolałam nie wiedzieć o Polakach. Z tym nie poradzimy sobie szybko.
          • pigeon_shit_dust A o co Tobie ? 01.07.21, 15:50
            dorota_333 napisała:

> Rozumiem wściekłość, że te ...syny zdegradowały Polskę międzynarodowo.

No tak, Ok. Dobsz, dobsz.Zdegradowali.

Sluchaj, a ich propaganda skierowana do odbiorcy-kretyna Ciebie nie przeraza w ogole ? To dziwne. Niby ich organicznie nie cierpisz ale wierzysz w ich liczby i dane ? No bo wierzysz, prawda?

next.gazeta.pl/next/7,151003,27275712,pmi-polski-najwyzszy-w-historii-to-the-moon.html
            1.
            "PMI dla polskiego przemysłu osiąga rekordową wartość po raz drugi z rzędu. W maju wyniósł 57,2 - rekord pochodził aż z 2004 r.Indeks PMI dla polskiego przemysłu, tworzony przez firmę IHS Markit, powstaje na podstawie odpowiedzi kilkuset przedstawicieli kadry zarządzającej w Polsce. Jeśli odczyt przekracza poziom 50 pkt., oznacza to, że sektor przemysłowy się rozwija. Jeśli spada poniżej poziomu 50 pkt. - sytuacja się pogorszyła. Indeks jest kalkulowany na podstawie pięciu subindeksów - nowych zamówień, produkcji, zatrudnienia, czasu dostaw i zapasów pozycji zakupionych."

2.The IHS Markit Eurozone Manufacturing PMI was unchanged at a record high of 63.1 in June of 2021, the same as in May and above market forecasts of 62.1, preliminary estimates showed.

Ja rozumiem, ze przecietny polski idiota nie unosi brwi czytajac o "inflacji kosztow" a angielskiego po prostu nie zna, bo jest zbyt glupi by opanowac 600 podstawowych terminow Basic English, ale Ciebie tez to nie rusza?
            Dziwne.
          • zimna-wodka Re: Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 01.07.21, 18:22
            Wcale nie jestem wściekły. Stwierdzam fakt. Masz rację, że na arenie międzynarodowej uda się wzmocnić. Kiedyś. Ale restet będzie długi bo zostało zabetonowane wszystko co da się zabetonować. Może świat poczeka a może nie.
            Co gorsza nie wiadomo czy będzie determinacja w dochodzeniu do normalności bo istniejący układ jest korzystny dla każdej wladzy. Pełna bezkarność i całkowity brak choćby pozorów odpowiedzialności, nieograniczona możliwość chapania. Bardzo kuszące.

To są sprawy wewnętrzne i pewnie bardziej dotkliwe.

Państwo jest faktycznie w stanie rozkładu, międzynarodowo to jesteśmy słabi jak nigdy (z wyjątkiem okresów kiedy nas nie było - prawie lub całkowicie). I za to wszystko przyjdzie zapłacić; tak czy inaczej.

A piSSkury opowiadają o potędze, nasz piSSkur dyżurny objawia radość. Trochę nie leżą mu wiatraki ale zaraz je pochwali jak tylko siostrzyczki K wydadzą stosowne wytyczne.

Polak przed szkodą i po szkodzie głupi Ano tak jest i nie poradzisz.
            • dorota_333 Re: Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 01.07.21, 19:26
              No cóż, chciałam napisać "bo myśmy po prostu żyli w złudzeniu co do rodaków" - ale się zreflektowałam. Nie mogę tego przypisywać komuś, JA żyłam w złudzeniach.

Zakładałam jakieś minimum kulturowe. A potem zobaczyłam wzburzonego rodaka, który (podchmielony) krzyczy do kobiety o "pedaleniu dzieci"; przypominam to nagranie, które wszyscy widzieli:

twitter.com/golaszewskimar/status/1278760416768864256

Coś takiego wyhodowały elity ze styropianiu oddając polski lud w nauczanie kościołowi katolickiemu.

I ten palancik jest groźniejszy dla kraju niż PiS. To w bazie jest niebezpieczeństwo, nadbudowę można wymienić (bazy nie), że tak polecę kategoriami materializmu dialektycznego smile
              • zimna-wodka Re: Jak sądzisz, Schłodzony: o co chodzi Pepemu? 01.07.21, 23:40
                A masz pewność , że gdzieś jest inaczej? Może w Szwecji homofobów nie ma bo tam od lat za takie okrzyki idzie się do pierdla. Ale jakby dokładnie przebadać np. Amerykanów czy Francuzów to cholera wie co by się wydobylo spod czupryn. Cała różnica polega na tym, że obecna władza postawiła na to co w ludziach najgorsze, troskliwie to pielęgnuje i podsyca. W sumie cała propaganda nastawiona jest na wydobywanie z ludzi kurewstwa i jego rozwój. Władza daje stosowne przykłady w swoich własnych działaniach.

To kurestwo wyłazi na wierzch bo ma przyzwolenie a nawet wsparcie. Homofobów władza ceni, nagradza, podaje za wzór cnót wszelakich. Sama też afiszuje się z homofobią. To jak ma być inaczej.
                W społeczeństwie nie ma nic takiego jak "minimum kulturowe". Wszystko zależy od okoliczności i przyzwolenia na określone działania.
                • pigeon_shit_dust Kazdy kij ma dwa konce facet 02.07.21, 14:04
                  zimna-wodka napisał:

> To kurestwo wyłazi na wierzch bo ma przyzwolenie a nawet wsparcie. Homofobów wł
                  > adza ceni, nagradza, podaje za wzór cnót wszelakich. Sama też afiszuje się z ho

Gdybys kiedys poszedl na parade "rownosci" w NYC, spojrzal sie z sympatia na tran albo geja a on by to zle zrozumial i dostalbys w ryja tak, ze nos by Ci pekl w dwoh miejscach to juz zmienilbys ton.
                  Albo gdybys mieszkal gdzies na MPD, gdzie nacpane, pijane pedalstwo po teczowej paradzie pierdoli sie na chodnikach a po stosunku sra pod czyimis drzwiam, tak samo. Zmienilbys zdanie. Zaklad ?
                  Jak nie wierzysz to ja odegram pedala i nawale Tobie pod drzwiami.
                  To jest tak, jak z imigracja. Poki przyjzedzaja, pracuja i mozesz jednego z drugim przed domkiem poklepac po plecach, bo ciezko zapierdala za 1/3 kasy dla leniwego Polaka, to jest OK.
                  Ale jak juz dostana obywatelstwo, 500+, mieszkanie od miasta i beda razem z polskimi kolegami podstawiac Ci noge bod sklepem z piwem, to zmienisz zdanie, sam zobaczysz. Bo gowno bedziesz mogl poradzic na problem, beda nienaruszalni a jak ich poslesz "do roboty, nierobow", to Ci tak wpierdola ze do domu nie trafisz.
                  Osobiscie to nie rozumiem, dlaczego holubinie pedalstwa jest uznawane za oznake jakies rozwinietej spolecznie swiadomosci, swiatlosci czy humanitaryzmu. Tzn. w Polsce Ok, po proastu nie znacie zjawiska wiec chcecie byc do przodu. A hetero tez powinni miec prawo do rownosci, czyli wolnosci od wywijania im pod nosem pedalska dupa.
                  • zimna-wodka Re: Kazdy kij ma dwa konce facet 02.07.21, 16:55
                    A po cholerę mam łazić na parady równości? Nie prościej olać? Bez kamieni, zadym i biadolenia nad upadającą cywilizacją. Chcą - niech łażą. Wolno im.
                    Gdyby to nikogo nie podniecało pewnie te parady zdechłyby same z siebie.
                    Nie byłem w NYC ani w Ameryce w ogóle. Nie wiem czy sra na ulicy bo pedał czy pedał bo sra. Nie trzeba być pedałem żeby się tak wypróżniać.

Tylko, że inaczej niż ty pojmuję wolność. Właśnie całe antyhomo polega na tym, że "chcę być wolny od tego czego nie lubię". Ja np. chciałbym być wolny od religii katolickiej (i jakiejkolwiek innej). To co - mam podpalać kościoły czy strzelać do pielgrzymek w imię swojej "wolności"? Mam pluć na ludzi wychodzących z kościoła bo są gorsi ode mnie. A są gorsi bo są inni. Inne jest zawsze gorsze.

Akcja rodzi reakcję. Nietolerancja rodzi bunt nietolerowanych. Odrzucenie i próby wyeliminowania prowadzą do nachalnego manifestowania swojego istnienia. Jakby ich po prostu nie zauważano, nie stygmatyzowano to wtedy mógłbym się oburzać na nachalność. Teraz nie.
                    • pigeon_shit_dust Gada slepy o kolorach 02.07.21, 17:05
                      zimna-wodka napisał:

> A po cholerę mam łazić na parady równości? Nie prościej olać? Bez kamieni, zady
                      > m i biadolenia nad upadającą cywilizacją. Chcą - niech łażą. Wolno im.

Wolno. Wolno te zbezkarnie dac komus po pysku. Ale sprobuje sie bronic homofobie ....

> Gdyby to nikogo nie podniecało pewnie te parady zdechłyby same z siebie.
                      > Nie byłem w NYC ani w Ameryce w ogóle. Nie wiem czy sra na ulicy bo pedał czy p
                      > edał bo sra. Nie trzeba być pedałem żeby się tak wypróżniać.
                      >

Pedal wyproznia sie po stosunku w dupe. Ekwiwalent ejakulatu.

> Tylko, że inaczej niż ty pojmuję wolność. Właśnie całe antyhomo polega na tym,
                      > że "chcę być wolny od tego czego nie lubię". Ja np. chciałbym być wolny od reli
                      > gii katolickiej (i jakiejkolwiek innej). To co - mam podpalać kościoły czy strz
                      > elać do pielgrzymek w imię swojej "wolności"? Mam pluć na ludzi wychodzących z
                      > kościoła bo są gorsi ode mnie. A są gorsi bo są inni. Inne jest zawsze gorsze.
                      >

Nie musosz, dopoki na Ciebie ni pluja. Jak na przyklad pierdolone pedalstwo.
                      • zimna-wodka Re: Gada slepy o kolorach 02.07.21, 19:24
                        Pisałem - nie byłem w NYC. Znajoma była i opowiadała, że na środku 5 Avenue jakiś facet (samotny) kucnął, zrobił swoje, podtarł Du*ę koszulą i spokojnie poszedł dalej. Murzyn ale nie wyglądal na homo; przynajmniej jej się tak nie skojarzyło.

W Szwecji za słowo "pedał" idzie się do pierdla. Więc nikt tego słowa nie używa (przynajmniej publicznie). Homo czy nie nikogo to nie interesuje - pełna obojętność.

I mnie to pasuje. Zostawcie tych innych w spokoju, przestańcie w ogóle widzieć tą inność. Jak wam się uda a pedały i tak będą fikać to do was dołączę.

Szedłem sobie niedawno ulicą a na przeciw dwie siksy na wrotkach. Tak na oko licealistki. Trzymały się za rączki, potem przystanęły się pocałowały - może nie specjalnie namiętnie ale jednoznacznie. Co poczułem? Nic. Nic nie czułem to i reakcji nie było.
                        Moja żona miała sklep. Kiedyś potrzebowała ludzia, zgłosiła się dziewczyna. Po paru zdaniach wykrztusiła że jest lesbijką. Jak spytałem "i co z tego" to wybałuszyła oczęta i nie mogła pojąć że nic mnie to nie obchodzi.

I tyle chcę. Niech tolerancja = obojętność. Problem na razie jest w nas. Jeśli obojętność nie wystarczy to wyjdzie, że problem jest w nich.
                  • dorota_333 Re: Kazdy kij ma dwa konce facet 02.07.21, 22:33
                    Tyle, że obecne szczucie polskich władz na mniejszości seksualne nie ma na celu żadnej ochrony czegokolwiek, a najmniej ochrony moralności.

To jest tylko gebelsowska szczujnia skierowana na pierwszą z brzegu grupę. Jak dojadą homo, to przyjdzie kolej na następna grupę i następną.

Totalitarnej władzy zawsze ktoś przeszkadza. Ktoś, kto nie jest wzorowym ojcem rodziny jak Kaczyński, cnotliwą niewiastą jak Marta Kaczyńska, abstynentem jak Terlecki, prawdomównym jak Morawiecki i pustelnikiem jak Rydzyk. Itd., itd.

Następny do zajechania może być każdy, na przykład Ty (przeto nie pytaj komu bije etc.).
                    • zimna-wodka Re: Kazdy kij ma dwa konce facet 03.07.21, 00:27
                      dorota_333 napisała:

> To jest tylko gebelsowska szczujnia skierowana na pierwszą z brzegu grupę. Jak
                      > dojadą homo, to przyjdzie kolej na następna grupę i następną.

Nie na pierwszą z brzegu tylko starannie wybraną. Taką, której dotyka powszechna niechęć, wrogość ortodoksów i która jest zupełnie bezbronna. Teraz tylko trzeba tą grupę przedstawić jako śmiertelne zagrożenie i wykreować się na obrońcę i zbawcę.

Wyskoczyło przy Du*ie i wyskakuje teraz. Wybory nadchodzą?
                      • dorota_333 Wybory nadchodzą? 03.07.21, 10:43
                        ... pytasz. Ano, widać nasilone ruchy robaczkowe w pisowskich kadrach. Tego nie ma na pierwszych stronach, ale to najlepiej pokazuje, że jest jakieś przyspieszenie.

www.wnp.pl/energetyka/pawel-straczynski-zrezygnowal-z-funkcji-prezesa-taurona,479576.html

Co do wyboru grupy docelowej dla szczucia - generalnie racja, mniejszości seksualne są wyjątkowo wygodne do dojeżdżania. Ale ja chciałam uzmysłowić Kadiemu, że logika rewolucji jest taka, że na jednej grupie nie kończy się, bo nie może się skończyć nigdy. Potem trzeba oznaczyć nowe cele, a one mogą być dowolne.

Chodzi o to, żeby gównianej władzy tego dojeżdżania nie ułatwiać. Dla samej zasady, ze się do agresywnego gówna nie przyłączamy.

• pigeon_shit_dust Re: Wybory nadchodzą? 03.07.21, 12:29
                          dorota_333 napisała:

>
                          >
                          > Co do wyboru grupy docelowej dla szczucia - generalnie racja, mniejszości seksu
                          > alne są wyjątkowo wygodne do dojeżdżania. Ale ja chciałam uzmysłowić Kadiemu, ż
                          > e logika rewolucji jest taka, że na jednej grupie nie kończy się, bo nie może s
                          > ię skończyć nigdy.

No nie skonczy sie nigdy, bo pedalstwo nie zniknie, nigdy.
                          A kiedy zabiora sie za dojezdzanie odnaczonych KWiS przez siebie samych ?
                          • zimna-wodka Re: Wybory nadchodzą? 03.07.21, 13:33
                            pigeon_shit_dust napisał:

> > Co do wyboru grupy docelowej dla szczucia - generalnie racja, mniejszości
                            > seksu
                            > > alne są wyjątkowo wygodne do dojeżdżania. Ale ja chciałam uzmysłowić Kadi
                            > emu, ż
                            > > e logika rewolucji jest taka, że na jednej grupie nie kończy się, bo nie
                            > może s
                            > > ię skończyć nigdy.
                            >
                            > No nie skonczy sie nigdy, bo pedalstwo nie zniknie, nigdy.

Czyli twierdzisz, że walka z mniejszościami jest wpisana w ludzkie geny. Więc będzie trwała dopóki "grupa docelowa" nie zostanie zlikwidowana. Ciekawe.

> A kiedy zabiora sie za dojezdzanie odnaczonych KWiS przez siebie samych ?

Jak komuś wpadnie do łba, że na tym politycznie zarobi. Może jutro a może za 5 lat a może wogóle. Z tobą to trochę potrwa bo najpierw trzeba uzmysłowić maluczkim, że jesteś wrogiem.
                            Na razie łapiesz się na niechęć bo jesteś zamożny (jak sam twierdzisz) i jesteś Żydem (jak sam kiedyś napisałeś). A nawet jeśli nie jesteś Żydem to inni to ocenią a odwołania nie będzie.
                          • dorota_333 Re: Wybory nadchodzą? 04.07.21, 12:57
                            > A kiedy zabiora sie za dojezdzanie odnaczonych KWiS przez siebie samych ?

Kwestia czasu. Bo jak doskonale rozumiesz istnienie takich jak Ty jest policzkiem dla tych bezczelnych dekowników, którzy 13. grudnia spali do południa.

Tego, że oni spali, a Ciebie wsadzili, nigdy Ci nie wybaczą smile (syndrom "niedointernowania").
    • damkon Re: spełnione marzonko pepego 06.07.21, 17:40
      Latami pepe marzył, żeby Polska miała rządy, które przeprowadzą nas z biedy i podległości do bogactwa i pewności siebie.

w nawiązaniu do marzeń Pepe, załączę link do bardzo ciekawego wywiadu Mazurka z pisowskim posłem, niejakim Krzysztofem Sobolewskim, będącym jednym z bardzo wielu beneficjentów tzw. "dobrej" zmiany... smile

www.youtube.com/watch?v=mGuX4lG3Cbk

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka