Dodaj do ulubionych

"Ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich"

13.07.21, 10:09
... ma być jednym z priorytetów w nowej podstawie programowej dla polskich szkół, według doradcy ministra Czarnka, felietonisty związanego z Radiem Maryja.

No, nie wytrzymałam, żeby tego nie opisać. Ofensywa katolicka na polską szkołę trwa i (niestety) może być zwycięska.

Panowie z prawicy wzięli się za polskie dziewczynki (za chłopców biorą się po kryjomu). Dziewczynki mają zostać odchudzone (według gustu ministra Czarnka) i napełnione cnotami niewieścimi.

Jeśli minister i jego doradcy szukają wzorca cnót, to znajdą blisko: Marta Kaczyńska, trójka dzieci z różnymi ojcami, trzy śluby - w tym dwa kościelne.

https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-mtKs-NFyT-czCK_trzeci-slub-marty-kaczynskiej-664x0-nocrop.jpgJeśli prawica weźmie się za ugruntowanie takich cnót, to niezły burdel w polskich szkołach się szykuje.

Obserwuj wątek
   • zimna-wodka Re: "Ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieści 13.07.21, 19:41
    No to wyobraźmy sobie dzisiejsze nastolatki, którym szkoła wkłada do główek, że mają być tylko robotami kuchennymi i inkubatorami. Da się? Nie da.

    Tyle, że mi się już nie chce. Szaleństwa waadzy osiągają apogeum choć to jeszcze nie jest pewne (czy to apogeum). każdy dzień przynosi nowe obłąkaństwa. A ja nie mam ani ochoty ani siły tego komentować.

    Tak tylko, coby nieco rozśmieszyć. jeśli jeszcze kogoś interesują mistrzostwa Europy w piłce kopanej to ma wyjeśnienie czemu angole przegrali:

    "- Anglików zgubiła poprawność polityczna. Do serii rzutów karnych wystawili aż trzech czarnoskórych zawodników, z których żaden nie strzelił. Wiem, że FB zaraz uzna mnie za rasistę, ale tak to wyglądało - napisał Mirosław Szumiło na Facebooku."

    mało? to dokładka:

    "po kilku godzinach uzupełnił swój wpis o wyjaśnienie: "Trener miał do wyboru bardziej doświadczonych i lepszych piłkarzy. Dlaczego wybrał akurat tych trzech? Podejrzewam, że zadecydował o tym parytet rasowy".

    A takich wywodów i przeprowadził pierwszy lepszy świr tylko:

    Mirosław Szumiło jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Tam również uzyskał tytuły magistra, doktora, a ostatecznie doktora habilitowanego nauk humanistycznych w dziedzinie historii.
    W Instytucie Pamięci Narodowej jest jednym ze specjalistów Biura Badań Historycznych, a przez pewien czas pełnił nawet obowiązki dyrektora tej jednostki.
    Szumiło pełni także funkcję eksperta Ministerstwa Edukacji i Nauki.

    Więc mi się przypomniało. Nie wklejam całości bo wszyscy znają.
    Stanął w ogniu nasz wielki dom!
    Dom dla psychicznie i nerwowo chorych!


    Pożaru JESZE nie ma. Ale wariatkowo owszem.
    • dorota_333 Re: "Ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieści 13.07.21, 21:52
     Tak, też już mam ochotę i siłę wyłącznie, jak mnie coś mocniej poruszy. Bo każdego dnia jest coś, co kiedyś wywołałoby burzę, a dziś już nikt nie zauważa (za dużo tego).

     No bo co tu pisać? Że przed przyjazdem premiera do Sieradza zbierają się zwolennicy i czekając śpiewają sobie "my chcemy Boga"? Że marszałek Witek jedzie gdzieś w Polskę i mówi ludziom: "Polska to bogaty kraj i my musimy coś z tego mieć"? Że Przyłębska na zebraniu klubów GP mówi, że nie traktuje obecności tam politycznie?

     Szambo jest już powyżej nosa. Niedługo trzeba będzie skakać, żeby przetrwać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka