Dodaj do ulubionych

Taśmy z rzeszowskiego burdelu ujawnieniem tajemnic

13.07.21, 22:00
... tajemnicy państwowej.

Podobnie jak Schłodzony już rzygam polską polityką, ale to jest warte odnotowania.

Clou:
"Osobowe źródła informacji potwierdziły, że te taśmy są, że były osoby nagrywane i służą one do szantażu. Kolejne ustalenia związane ze sprawą mówiły o tym, że dodatkowe kopie tych taśm zostały wywiezione w bezpieczne miejsce na terytorium Ukrainy."

Całość tutaj:
wyborcza.pl/7,75398,27323663,byl-agent-zatrzymany-za-ujawnienie-tajemnicy-panstwowej-mial.html#S.main_topic_2-K.C-B.1-L.1.duzy#s=BoxWyboImg2


Dlaczego warte odnotowania? Bo tłumaczyłoby ostatnie szaleństwa PiS. A przede wszystkim ostry kurs na kolizję nie tylko z UE (Polexit coraz bliżej), ale i na kolizję z USA.

Tak to okazuje się, że państwo PiS stoi na solidnym fundamencie z gówna. Tylko głuptasek Kadi - trumpista uber alles - z tego się cieszy, bo nie lubi Bidena.

Obserwuj wątek
  • herr7 Re: Taśmy z rzeszowskiego burdelu ujawnieniem taj 14.07.21, 10:55
   dorota_333 napisała:


   > Clou:
   > "Osobowe źródła informacji potwierdziły, że te taśmy są, że były osoby nagrywan
   > e i służą one do szantażu. Kolejne ustalenia związane ze sprawą mówiły o tym, ż
   > e dodatkowe kopie tych taśm zostały wywiezione w bezpieczne miejsce na terytori
   > um Ukrainy."

   >
   > Dlaczego warte odnotowania? Bo tłumaczyłoby ostatnie szaleństwa PiS. A przede w
   > szystkim ostry kurs na kolizję nie tylko z UE (Polexit coraz bliżej), ale i na
   > kolizję z USA.
   >
   > Tak to okazuje się, że państwo PiS stoi na solidnym fundamencie z gówna. Tylko
   > głuptasek Kadi - trumpista uber alles - z tego się cieszy, bo nie lubi Bidena.


   1. Podobno polityk ten miał seks z nieletnią. Nie wiem czy to jest prawda, ale tak słyszałem. Jeżeli byłaby to prawda to jest to sprawa dla prokuratora, gdyż w Polsce mamy odpowiednie prawo, które takie kwestie reguluje. Inaczej mówiąc, kariera takiego polityka powinna być skończona.

   2. Podobno burdelem tym zarządzali jacyś Ukraińcy, a to oznacza że polskie tajne i najtajniejsze służby dały ciała, gdyż nie powinien mieć do niego wstępu żaden polityk ani inna osoba mająca dostęp do informacji niejawnych. Dlaczego ten burdel tolerowano, nie potrafię tego zrozumieć. Gdyby ten burdel działał na Ukrainie to co innego.

   3. Popsucie relacji z USA wynika ze zmiany polityki Waszyngtonu względem Niemiec i Europy. Biden po prostu spuścił projekt "międzymorza", w którym Polska chce odgrywać rolę regionalnego mocarstwa do morza. A to musi rodzić frustrację w Warszawie, gdyż nasi politycy znaleźli się z ręką w nocniku. Dotyczy to m.in. Gazociągu Północnego, który Polska zwalcza tak jakby broniła Częstochowy, co jest w istocie w interesie USA, ale już nie Polski. Gazociąg ten jest w interesie zachodnich Europejczyków i Biden w odróżnieniu od Trumpa bierze pod uwagę te interesy. Tu nie chodzi jedynie o udobruchanie Putina.

   4. Polska nadal będzie kupować amerykańską broń, a to jest dla USA najważniejsze. Inne sprawy, jak obecność amerykańskich wojsk to są w istocie sprawy drugorzędne dla USA. Koszty dla USA są niewielkie, gdyż Polska to finansuje.
   • dorota_333 Re: Taśmy z rzeszowskiego burdelu ujawnieniem taj 14.07.21, 14:22
    > Nie wiem czy to jest prawda

    wyborcza.pl/7,75398,25058104,bokser-powiesil-sie-w-wiezieniu-to-on-ujawnil-zwiazki-cbs-z.html

    > Polska nadal będzie kupować amerykańską broń, a to jest dla USA najważniejsze

    Tego się właśnie obawiam, możliwy jest brudny deal administracji amerykańskiej z naszymi zamordystami. Łącznie z miliardowym odszkodowaniem za TVN i odpuszczeniem sprawy wolności mediów w Polsce.

    No cóż, demokracja w Polsce jest teraz zależna od partnerów zachodnich. Oczywiście - po wielu latach rządów PiS nastąpiłoby przebudzenie narodu (jak na Białorusi) ale cena za te wiele lat rządów PiS będzie horrendalna. Lepiej żeby do tego nie doszło.

    A to w rękach Amerykanów i UE.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka