Dodaj do ulubionych

W Kalifornii juz KOMUNIZM !

17.07.21, 01:49
"California lawmakers just agreed to send up to $1,000 monthly checks to 40 million residents"

www.yahoo.com/news/california-lawmakers-just-approved-nations-145325084.html
Arytmetyka sie troche nie zgadza, bo :"On Thursday, California's Legislature unanimously approved a $35 million guaranteed-income program, funded by taxpayer dollars, in which residents can receive monthly checks of up to $1,000."

Jak ja licze to mi wychodzi ze jak by dac po tauzenie kazdemu z 40 mln, to trzeba wydac 40 miliardow a nie 35 milionow. Za 35 milionow to mozna dac kazemu po 90 centow, nie starczy nawet na gazete.
Moze sie komuchom pomylilo, a moze zbawiali ludzkosc zamiast zapierdalac do szkoly?
No, moze ja czegos nie rozumiem, to moze ktos mi wytlumaczy w przerwie miedzy pakowaniem walizek na wyjazd do Kalifornii?
Obserwuj wątek
      • herr7 Re: W Kalifornii juz KOMUNIZM ! 17.07.21, 14:23
        sendivigius napisał:

> pigeon_shit_dust napisał:
        >
        > A teraz Kadi powiedz czy z tej Komuny Kalifornijskiej to ludzie uciekaja do Mek
        > syku czy odwrotnie?

To się opiera na założeniu, że kobiety w Bangladeszu będą zawsze gotowe szyć gacie dla "złotego miliarda" mając wynagrodzenie na poziomie 1-2 dolary na dzień. Takim wielkim Bangladeszem miały być Chiny, ale z Chinami nie wyszło, gdyż Chińczycy zaczęli inwestować zarobione pieniądze w naukę i rozwój i to oni obecnie tworzą nowe technologie niezależnie od złej lub dobrej woli "złotego miliarda".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka