Dodaj do ulubionych

No nie wiem

05.08.21, 14:44
Kryscina Cimanouska stwierdziła, że Polska będzie dla niej dobrą opcją. No nie wiem, w świetle tego co się wyprawia w tym kraju nad Wisłą i Wartą nie byłbym tego taki pewny. To młoda dziewczyna i może nie zdawać sobie sprawy z tego, że właśnie od paru lat jesteśmy na dobrej drodze aby przypodobać się Łukaszence. Żal mi dziewczyny bo w Austrii też mogła sobie ułożyć życie.
Nawiasem mówiąc to mamy ogromne szczęście, że są u nas ostatnie bastiony wolnych mediów. Popiskiwanie na Amerykanów wygląda wręcz groteskowo, tylko gdzie nas ta tragifarsa zaprowaďzi ? I wcale nie jest mi do śmiechu. To jest wręcz przygnębiające.
Dlaczego nasz pepe49 nie przyłączył się do popiskiwania? Powinien współpopiskiwać, a jego nie ma. Słuch o nim zaginął.
Co radzisz pepe49, białoruskiej biegaczce? Polska czy Austria?
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Smiech na sali . 05.08.21, 15:20
      mateusz572 napisał:

> Kryscina Cimanouska stwierdziła, że Polska będzie dla niej dobrą opcją.

Jesli ona ma zamiar prosic o azyl, to w Polsce prawdopodobnie nikt nie slyszal nic o miedzynarodowych zasadach przyznawania azylu....
    • herr7 Re: No nie wiem 05.08.21, 16:11
      To co tu wypisujesz każe mi wątpić, czy aby na pewno skończyłeś 12 lat. Dziewczyny w tym wieku jeszcze bawią się lalkami, chociaż co poniektóre zaczynają już myśleć o seksie.

Nie bardzo wiadomo, jakie były rzeczywiste powody, że ta zawodniczka się "zbuntowała". Dla mnie wygląda to na działalność tajnych służb, zapewne polskich którym udało się ją przekabacić zanim białoruskie KGB się połapało o co tu chodzi. To wygląda na rewanż za aferę Protasiewicza. Gdyby chciała uciec z Białorusi to mogła to zrobić zarówno przed olimpiadą, jak i po niej. Tyle, że nie było by z tego żadnego efektu propagandowego, a o to tu właśnie chodzi. Polskie władze pierwsze zaoferowały jej "wszechstronną pomoc", ale Polska w odróżnieniu od państw zachodniej Europy ma już tak zrujnowane stosunki z Białorusią i Rosją, że w zasadzie nie można już ich poprawić. To jest takie "zwycięstwo moralne" na naszą miarę.

Tak czy owak, nad rządem PIS, który miał ambicję być najwierniejszym amerykańskim owczarkiem w Europie zbierają się czarne chmury. Rząd ten z jego skrajną rusofobią przestał być Waszyngtonowi potrzebny, a na dodatek trzeba na Polsce wymusić jeszcze haracz znany pod nazwą 447. To będzie w istocie oznaczać, że "nasz najważniejszy sojusznik" wytaplał naszych "ludzi honoru" w smole i pierzu. To nie jest oczywiście powód do satysfakcji nawet dla kogoś kto nienawidzi PIS. Skutki tego uderzą we wszystkich Polaków i nie będzie nam do śmiechu.
      • mateusz572 Re: No nie wiem 05.08.21, 16:42
        herr7 napisał:

> To co tu wypisujesz każe mi wątpić, czy aby na pewno skończyłeś 12 lat. Dziewcz
        > yny w tym wieku jeszcze bawią się lalkami, chociaż co poniektóre zaczynają już
        > myśleć o seksie.
        Cały herr7, najpierw ad personam potem ewentualnie coś skrobnie.
        Rozumiem, że ambitny jesteś i łączysz w swojej osobie psychologię z psychiatrią oraz seksuologią.

>
        > Nie bardzo wiadomo, jakie były rzeczywiste powody, że ta zawodniczka się "zbunt
        > owała". Dla mnie wygląda to na działalność tajnych służb, zapewne polskich któr
        > ym udało się ją przekabacić zanim białoruskie KGB się połapało o co tu chodzi.
        > To wygląda na rewanż za aferę Protasiewicza. Gdyby chciała uciec z Białorusi to
        > mogła to zrobić zarówno przed olimpiadą, jak i po niej. Tyle, że nie było by z
        > tego żadnego efektu propagandowego, a o to tu właśnie chodzi. Polskie władze p
        > ierwsze zaoferowały jej "wszechstronną pomoc", ale Polska w odróżnieniu od pańs
        > tw zachodniej Europy ma już tak zrujnowane stosunki z Białorusią i Rosją, że w
        > zasadzie nie można już ich poprawić. To jest takie "zwycięstwo moralne" na nasz
        > ą miarę.

Po co zaraz szukać drugiego dna. Dziewczyna była po prostu wystraszona, a nasi rządzący przy okazji zrobili sobie reklamę i wysłali w świat sygnał jakim to praworządnym krajem jesteśmy.

>
        > Tak czy owak, nad rządem PIS, który miał ambicję być najwierniejszym amerykańsk
        > im owczarkiem w Europie zbierają się czarne chmury. Rząd ten z jego skrajną rus
        > ofobią przestał być Waszyngtonowi potrzebny, a na dodatek trzeba na Polsce wymu
        > sić jeszcze haracz znany pod nazwą 447. To będzie w istocie oznaczać, że "nasz
        > najważniejszy sojusznik" wytaplał naszych "ludzi honoru" w smole i pierzu. To n
        > ie jest oczywiście powód do satysfakcji nawet dla kogoś kto nienawidzi PIS. Sku
        > tki tego uderzą we wszystkich Polaków i nie będzie nam do śmiechu.

Dziwnie to brzmi. Z jednej strony rusofobia, z drugiej wyraźne działanie na korzyść Rosji od roku 2016 do teraz.
        A z tym haraczem, rozumiem, że ty już wiesz ?
        • cojestdoktorku Re: No nie wiem 05.08.21, 20:29
          >z drugiej wyraźne działanie na korzyść Rosji

konkrety prosze, typu zaprosili ruskich żołdaków na polskie terytorium, podpisali kontrakty na ruski sprzęt, zaproponowali ruskim fort Putin, wybudowali w redzikowie bazę z ruskimi rakietami, blokują amerykańskie tankowce z gazem wpływajace na bałtyk a budują nowe rury do ruska, albo moze wprowadzili rosyjski do szkół i sie go zdaje na maturach teraz

no to czekam na te "wyraźne działania"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka