Dodaj do ulubionych

Reasumpcja wyborow prezydenckich ?!

19.08.21, 03:32

Nie kuma, nie ma juz poparcia, nie dotrwa ...

forsal.pl/swiat/usa/artykuly/8228330,afganistan-sluzby-ostrzegaly-bialy-dom-biden-podjal-decyzje-wbrew-rekomendacjom.html

„Ludzie prędzej puszczają w niepamięć śmierć ojca niż stratę ojcowizny.“ — Niccolò Machiavelli, "Książę"
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Moze recall, jak w Kalifornii? 19.08.21, 04:32
      lastboyscout napisał:

>
      > Nie kuma, nie ma juz poparcia, nie dotrwa ...
      >
      >

Gdzie lud chce odwolac demokratycznego gubernatora - idiote.
      Mnie co innego zastanaiwa. Gdzie jest vice? Zniknela jak kamfora z miesiac temu, jeszcze przed afganska Dunkierka.
      Pozniej jak gowno wpadlo we wiatrak nie pokazala sie nawet na sekunde by pomoc starszemu panu w jakikolwiek sposob.
      Ale , ale , chyba wiem. Czarna kurwa sie chowa przed ...zamachem.
      Starego nikt nie dobije bo po co, sam umrze za pare miesiecy. Ale gdy ja zabili, to mamy pat. Stary idiota na stolku, pozniej babcia- kretynka Pelosi i swita kretynow AOC, Schumer etc, ktora naprawde rzadzi dzis USA.
      Ale bolesny cios w "gore" to wlasnie byloby wyeliminowanie tej parszywej pizdy.
    • pigeon_shit_dust Zrobia nam , k..a, kuku :( 20.08.21, 15:05
      Czwarty prawie identyczny e-mail dziejszego ranka:

"We should have submitted “No Bid” for this solicitation. We currently cannot secure raw material for this product due to the Force Majeure issued by the material suppliers.
      We intend to bid in the future as soon as the material is available again."

Pytam dlaczego odpuscili przetarg na 3.6miliona dolarow.
      I pomysec ze pol roku temu nie slyszalem w zcyiu o Force Majeure.
      Zniszcza kurwy lewackie kraj w ktorym spedzielm wieksza czesc zycia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka