Dodaj do ulubionych

Jakie to wielkie szczescie,ze ja jestem wczorajszy

24.08.21, 16:44

Ciekaw jestem jaka jest odpowiedz, jezeli dziecko zapyta rodzicow czy jest dziewczynka, chlopczykiem czy jednym z pierdylionow innych innych plci i innych bojebow?

A jezeli rodzice. dziadkowie, rodzenstwo, sasiedzi, przyjaciele itd. beda mieli odmienne zdania
to JAK ZYC?

Jedne w tym wszystkim jest pewne: skoro rodzice (?$%%#$!!!&??) wybieraja wlasnie takie zycie dziecku to znaczy, ze z automatu robia z dziecka LIBERALA.

Czy to jest jeszcze rozowe kretynienie czy juz faszyzm?

dziendobry.tvn.pl/a/julia-rosnowska-wychowuje-dziecko-bez-okreslania-jego-plci-chce-aby-samo-moglo-ksztaltowac-narracje-o-sobie?fbclid=IwAR1TebugXF7xX3fueV9lFPciLHh3fojMc6zuqLRIbLstGPFTWnNfZdFlOtg
Obserwuj wątek
      • lastboyscout Re: Jakie to wielkie szczescie,ze ja jestem wczor 24.08.21, 18:52
        Co za zdumiewajaco wyszukana zlosliwosc ! smile

Nie wiem czy rozumiesz o czym i jak fajnie pisze wiec sadze, ze nie moze cie to czegokolwiek nauczyc czy chocby rozbawic.
        Wiem jednak, ze mnie czytasz i to bardzo mila swiadomosc !
        Powiem wiecej. Twoja ostatnia wypowiedz o elicie byla absolutna kopia moich pogladow gdyby tylko zamienic w niej te absurdalne i pewnie dlatego nigdy niewytlumaczone przez ciebie, pojecie elitarnosci bolszewickiego chamstwa na elitarnosc osobowosci.
        Milego dnis.
          • damkon Re: Jakie to wielkie szczescie,ze ja jestem wczor 25.08.21, 17:22
            człowiek chce być miły, powiedzieć coś serdecznego, a w zamian...

jedynie same inwektywy... sad

ja tylko chciałem zauważyć, że choć bardzo wielu, czytających Twoje komentarze, może rzeczywiście traktować Ciebie jakbyś był po tzw. mocno zakrapianej imprezie, czyli inaczej mówiąc "wczorajszy", co sam zresztą zauważyłeś, natomiast ja w odróżnieniu do nich wszystkich zawsze traktowałem Twoje wpisy ze szczególnym zainteresowaniem i należną im atencją... smile
            • lastboyscout Re: Jakie to wielkie szczescie,ze ja jestem wczor 25.08.21, 17:48
              Wzruszyles mnie.
              Skoro traktujesz WSZYSTKIE moje wpisy z takim zainteresowaniem i NALEZNA im atencja to znaczy, ze twoja cenzure samokrytycznie uznajesz jako blad i wszystko przywracasz na forum ?
              Bo wiesz inaczej trudno cie traktowac powaznie i juz tylko raczyc komplementami wink

P.S. Tak to juz jest, gawiedz nie jest w stanie rozroznic geniuszy co absolutnie geniuszom nie przeszkadza a wrecz ulatwia zycie !
                    • lastboyscout Re: Jakie to wielkie szczescie,ze ja jestem wczor 25.08.21, 22:56
                      Damkon, jestes na forum duzo krocej ode mnie ale pewnie zdazyles zauwazyc, ze przeszedlem tu ewolucje.

W skrocie: kiedys traktowalem ludzi z przyjemnoscia a teraz tylko z wzajemnoscia.

W dodatku nie dociekam nawet czy sie nie pomyle co kiedys bylo dla mnie nie do pomyslenia.

Tak chetnie przyjalem twoje zaproszenie na spotkanie poniewaz wydajesz sie gosciem z sympatyczna osobowoscia, ktora z niewiadomej dla mnie przyczyny katujesz przemadrzaloscia, bez zdolnosci przyzniana sie do bledow.

Moze to po prostu polskie i normalne a ja nie chce byc ani polski ani normalny poniewaz to zwyczajnie nudne.

Przepraszam, jezeli to ja opacznie zrozumialem twoje slowa w tym watku, pewnie nabawilem sie juz tu juz skrzywienia (pewnie dlatego wielu zacnych ludzi, ktorzy stad odeszli pyta mnie po jaka cholere wciaz tkwie w tym liberalnym szambie ...).

Zapominamy i wracamy do lepszej czesci naszych rozmow?

Milego wieczoru.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka