Dodaj do ulubionych

Liberalna kleska za kleska !

25.08.21, 21:31
Nie dotrwa.

www.politico.com/news/2021/08/24/trump-mexico-border-supreme-court-506833
Obserwuj wątek
    • sevenseas Re: Liberalna kleska za kleska ! 25.08.21, 22:06
      Czy znalazłeś/odgadłeś już cel tego całego cyrku? Skomplikowany banał, za którym stoi cala gałąź nauki, której nie uczymy. Ale tak się składa ze wszystko do siebie pasuje jak klocki lego.

ps. pisze tutaj bo świeżo. Nie pisze na forum, email.
      • lastboyscout Re: Liberalna kleska za kleska ! 25.08.21, 23:08
        Czy znalazłeś/odgadłeś już cel tego całego cyrku?

Monopole i oligopole => zalegalizowane uwlaszenia sie deep state.

Reszta to niewarte uwagi igrzyska dla pozytecznych idiotow.

P.S. Przepraszam ale zalozylem nowy, specjalny adres dla przyjaciol: LastBoyScout4U@gmail.com
        • sevenseas Re: Liberalna kleska za kleska ! 30.08.21, 13:06
          Wysłałem Ci email, po prostu to przemyśl. Jak dla mnie to trochę za dużo, ale intuicja mi mówi ze wkrótce się dowiemy czy jest w tym choć trochę prawdy, bo te wydarzenia będą przyspieszać.
          To ze tak się dzieje co pewien czas jest po prostu faktem, można sobie o tym poczytać w 'World in Peril'. Jednak jakie jest prawdopodobieństwo ze to my żyjemy w tych czasach, pewnie całkiem małe?
    • pigeon_shit_dust Apelacja juz zlozona 26.08.21, 01:59
      Wiec order courtu jest na razie niewykonywalny. Ruszyla wiec potrojna wataha, byle zdarzyc.
      Miedzynarodowe prawo azylowe mowi, ze o azyl nalezy wystepowac w PIERWSZYM kraju, w ktorym ustaje powod dla ktorego aplikant byl przesladowany. Wiec tak naprawde to wcale nie musi byc Meksyk a,le kto sie polapie przez jakie kraje idzie karawana?
      Kto bral azyl W USA a lecial z PRL-u samolotem z przesiadka doskonale wie jak to dziala smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka