Dodaj do ulubionych

Pilot moze pracowac do 65 roku zycia

31.08.21, 17:20

Pozniej musi przejsc na emeryture. Ten wiek niedawno podniesiono z 60 lat.
Oczywiscie pilot co roku przechodzi badania medyczne, bo odpowiada za zdrowie i zycie kulkuset osob na pokladzie swego samolotu.
Stany Zjedncznoe pilotuje dzis prezydent, ktory wczoraj wychodzac z pomieszczenia wszedl prosto na sciane. Dlaczego pilot odpowiedzialny za zdrowie i zycie kilkuset milionow ludzi moze byc zdegenerowanycm starcem?
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Stary skurwiel patrzy na zegarek 31.08.21, 20:44
      Podczas wyniszenia trumien tych zolnierzy zabitych w wybuchu w KAbulu. Co najmniej raz przy kazdej trumnie.
      Stary chuj kompletnie oderwany od rzeczywistosci pewnie senny byl. Dwie rodziny z miejsca powiedzialy ze nie chca z ta meska kurwa a ogole rozmwawiac ani go na oczy ogladac. I tak malo.
      Lewica, kurwa jej mac.
      • pigeon_shit_dust Re: Pilot moze pracowac do 65 roku zycia 31.08.21, 21:26
        dorota_333 napisała:

>
        > Bo nie rządzi sam/lub w ogóle to nie on rządzi? Tak tylko przypuszczam.

To po chuja zyje w ogole? I na kogo glosowali lewaccy idioci oddajac glos na tego starego idiote, skoro to nie on tylko ktos ( kto?) inny rzadzi USA?
        Mial czytac z teleprompta o 1.00 PM. Jest 3.25PM a chuja ciagle nie ma przed kamerami. Moze w koncu wyciagnal kopyta.
          • pigeon_shit_dust Oczywiscie ze tak 01.09.21, 01:01
            dorota_333 napisała:

> A teraz chwilę spokojnie się zastanów: czy wycofywanie wojska z Afganistanu prz
            > ebiegałoby lepiej, gdyby prezydentem był Trump?
            >
            > Naprawdę? smile

Glownie dlatego, ze Trump mial powazanie u generalicji i wyczucie w wybieraniu tych, ktorzy sie nadawali do tej pracy. Trump mial do tego posluch i to administracja Trumpa zaplanowala to wycofanie w czasie.
            Stary glupek i jego pijana banda zaczela urzedowanie od likwidowania wszystkiego co zrobil Trump. Nie liczac sie z bezpieczenstwem , wydanymi ogromnymi pieniadzmi i zdrowym razsadkiem. Efektem tego jest to paskudne bagno w ktore wpada teraz USA. Przyglupy nie ustawili priorytetu na Afganistan bo w malych, czerwonych glokach nie bylo to priorytetem.
    • jorl9 Re: Pilot moze pracowac do 65 roku zycia 31.08.21, 21:51
      pigeon_shit_dust napisał:

>
      > Pozniej musi przejsc na emeryture. Ten wiek niedawno podniesiono z 60 lat.
      > Oczywiscie pilot co roku przechodzi badania medyczne, bo odpowiada za zdrowie
      > i zycie kulkuset osob na pokladzie swego samolotu.

Co, w wieku 65lat to juz sie musi byc zdechlakiem? Ja nie bylem, do tego i teraz nim nie jestem a mam sporo wiecej lat. I sporo jest takich. Sadzisz Kadi po sobie mysle, jestes grubas, dyszysz ja na 1 pietro wejdziesz sporo chorob juz masz, nadcisnienie jak cholera, cholesteror tez powyzej granicy.
      Ja nie ma z tym problemu jak pilot z ktorym lece ma 64l oczywiscie jak przeszedl odpowiednie badania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka