Dodaj do ulubionych

O co chodzi PiS?

04.09.21, 02:54
Opozycja mówi o praworządności, a sami nie potrafią wyszczególnić w czym ta praworządność jest łamana. TVN nadaje wiec sędziowski. Pokazuje sędziów. Sędziowie twierdzą, że prawo jest łamane. To są informacje z wczoraj. Wiecie o co chodzi PiS z tymi sądami. O to żeby w sądach nie było błahych spraw. Wychodzą do sądu jacyś artyści i próbują przekonać ludzi przez sądy. Ta nie miała żadnych operacji plastycznych. Tamten wyzwał tamtą od "blachar". Ile w sądach jest takich spraw. Czy nie lepiej jest odciążyć sądy od takich spraw? Od czego jest sąd polubowny? Pytam się?! Wybraliście tych polityków, to im podpowiadajcie co mają robić.

Manipulują Wami agenci WSI. Dajecie się zmanipulować agentom WSI. PiS zlikwidowało WSI w 2006 roku. Policzcie sobie dobrze. Ta manipulacja skończy się w 2036 roku. Oni mają plany na 30 lat do przodu. Prosty przykład. Jakaś dziwna zbieżność fabuły z faktami. W filmie Patryka Vegi "Służby specjalne" jest ukazany generał brygady Romuald Światło (postać fikcyjna?). W pewnej scenie podpowiada swoim agentom, aby podrzucili materiały pedofilskie specjaliście od wizerunku. Teraz fakty. Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku, został oskarżony o posiadanie treści pedofilskich. Kto jest tym słynnym filmowym "przekaziorem".
Nie chcę sypać nazwiskami! Były właściciel stacji TVN, który był niczego nie świadomy? Za wszystkim stoją służby specjalne sterowane przez Rosjan. Kochani moi, a Wy udajecie Greków i nie wiecie o co
chodzi.

Nie wiem czy to prawda, ale chyba Radosław Sikorski zdradził o czym była rozmowa Władimira Putina z Donaldem Tuskiem na sopockim molo. Podobno o napaści na Ukrainę. Donald Tusk wszędzie widzi
paranoję w obecnej partii rządzącej. A Jarosław Kaczyński wszędzie widzi agentów. Jako wicepremier może posiadać listę wszystkich rosyjskich agentów. Co jest najczęstszą techniką operacyjną służb specjalnych? Zdobywanie zaufania i wciąganie w przyjacielskie rozmowy. Zastanawiam się do czego jeszcze namawiał Władimir Putin Donalda Tuska?

Dlaczego zginął Lech Kaczyński? Bo publicznie zdradził plany wojenne Władimira Putina! Wszyscy mówią, że katastrofa pod Smoleńskiem, to był wypadek. Tylko, że podobna katastrofa (katastrofa lotu Metrojet 9268) zdarzyła się Rosjanom i oni stwierdzili zamach terrorystyczny. Podobno samolot strącono ładunkiem wybuchowym umieszczonym w puszce po napoju gazowanym. I to nie jest uznawane przez świat za paranoję. Według mnie to jest taka sama paranoja jak każda inna.

Nie rozumiem tego. Dlaczego jest tak, że jak o zamachu mówi Jarosław Kaczyński, to jest to uznawane za paranoję. A jak mówi rosyjski MAK, to jest to "prawda objawiona".

Jeszcze jedno. W Polsce jest tak, że jeden na nerwy pije wódkę, a drugi bierze tabletki na uspokojenie. Uważam, że ten drugi lepiej na tym wyjdzie. Ten co pije wódkę, szybko umrze.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka