Dodaj do ulubionych

Polak przy Niemcu. Druga kateagoria .

24.09.21, 14:35
Myslicie ze jestescie partnerem, powaznym I rownoprawnym? W tych Niemczech, zawszawionych wszelkiej masci muzulmanstwem ?
Buhahaha. Dobre. Nie jestescie. Jestescie “ruda sierota”
Lot Gdansk -Frankfurt, 22 wrzesnia. 6:15. Najpierw myslalem, ze sie pomylilem bo leciec mial maly Embraer a tu do biletowania kolejka na 200 osob albo lepiej. Szczescie ze przyjechalem wczesnie I mialm biznes klase.
Dobra, nic to. Nie moja sprawa, ja lece bo mam boarding pass.
Oczywiscie, Lufthansa podstawile inny samolot, A320Neo,ktroy moze zabrac maksymalne 244 osoby Ten jednakze zabral wiecej.
Juz tlumacze. Otoz ten samolot linii lotniczych Lufthansa, …nie mial wyjsc awaryjnych !!!! Zadnego, ku…wa mac !!! Byly po prostu ZASTAWIONE SIEDZENIAMI, ktore nazisci dostawili w alejkach przeznaczonych na ucieczke z samolotu w wypadku rare event, jak ladowanie awaryjne I pozar.
Niestety, uswiadomiem to sobie bedac juz na pokladzie, bo inaczej bym nie polecial. Zreszta siedzac w drugim rzedzie pewmie uceklbym razem z faszystowska zaloga jakos.
Niedowarkom oczywiscie prezentuje zdjecia na dowod. Sceptykow zapewniem, ze na pokladzie byli wylacznie Polacy. Szwaby swoich nie narazaja na smierc w meczarniach.
Ciekawe, czy u siebie Niemcy wiozac bydlo na rzez tez nie przestrzegaja zadnych regul bezpieczenstwa. Czy kierowca ciezarowki nie ma nawet gasnicy? He ?
Oczywiscie w erze Kowida kazdy orze jak moze . Ale juz lor FRA-Newark samolotem 747-800 wygadal zupelnie inaczej. Znow myslalem, ze pomylilem gates bo nikogo tam nie bylo. Samolotem z 365 miejscami lecialo moze razem 40 osob.
Wyjdzcie z tej UE, co? Zrobicie tym qutasom niezle kuku 😊
Oczywiscie, bede skladal szereg skarg, rowniez do FAA, jako ze pie…ona LH nie mam w zyciu juz zamiaru latac.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka