Dodaj do ulubionych

600 mil nierozladowanych kontenerow

11.10.21, 14:47
Czeka w porcie Georgia. W Georgii. Obrazowo, gdyby je ustawic jeden za drugim. W LA na redzie buje sie 60 kontenerowcow czekajac na rozladowanie. 20 wplynie tam lada moment.
www.reuters.com/world/us/record-60-cargo-ships-wait-unload-busiest-us-port-complex-2021-09-15/.
Ministrem transportu USA jet pedal Peter Butageg. Minister transportu powinien spac w takiej sytuacji 3 godziny na dobe a reszte spedzac na rozywiazaniu problem, bo to jego branza .Ale nie- pedal smacznie lula w objeciach meza.

Wiceprezydent Kamala Harris, odpowidzialana za kryzys na granicy Meksyk -USA z delegacja USA do Meksyku NIE POJECHALA. Jadla w tym czasie ciastka upieczone przez dzieci w jednej ze szkol w New Jersey. Widocznie to jej dalo wiecej radosci.
Jednoczesnie administracja USA uczy nas jak zyc, pic, jesc i srac i czego uczyc dzieci w szkolach. Oraz opowada nam jak to policja aresztuje czarne 'dziecko", ktore nozem przebilo na wylot przypadkowego przechodnia. Lewicowy burmistsz NYC zlikwidowal program dla dzieci uzdolnionych w szkolach bo byl rasistowski. Do programu kwalifikowalo sie wiecej bialych gowniarzy niz czarnych po prostu.

Na panelowej dyskusji redaktor z Foxa zapytal panelowcow tak:" Czy gdybys schcial jak najszybciej znieszczyc USA to robilbys cos inaczej niz administracja Bidena?". I odpowiedz byla zgodna- nie.
Pytanie pozostaje: Dlaczego oni tak nie nawidza USA? JA roaumien niektorcy, np. repa kongresowago muzulmanke Tlaib czy ziejaca jawna nienawiscia kazirodczynie Ilhan Omar, ale normlani z wygladu i pozoru biali ludzie ? Co oni widza na koncu tego tunelu ?
Strach sie bac na mysl, ze oni maja jeszcze ponad rok a ten "prezydent" 3.
Ciekawe czy mnie zamkna BTW. Waaaadza ma pono szperac p o Google a FBI wystawiac nakazy aresztowania na podstawie przeszukiwania tego co ludzie szukaja na necie. To jako dodatek do sledzenia kont bankowych zawierajacych powyzej 600 dolcow. Nie wiem jak reszta, ale ja stad spiedalam.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka