Dodaj do ulubionych

Meine Ehre heißt Treue*

28.10.21, 19:14
... nie, do kurwy nędzy, nie promuję ustroju totalitarnego. Ulało mi się, po prostu.

Ta dewiza Waffen SS znalazła się w mailu wysokiego urzędnika państwowego: szefa kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Michała Dworczyka.

Tym hasłem szef kancelarii premiera motywował swoich współpracowników. Jak widać idea bezwarunkowego posłuszeństwa przywódcy państwa ("Moim honorem jest wierność") przyświeca urzędnikom państwa pisowskiego.

W kraju, w którym każda rodzina straciła kogoś w czasie IIWW, Dworczyk posługuje się głęboko przyswojoną zasadą działania Oddziałów Ochronnych NSDAP, Schutzstaffeln. Kurwa, co się tu odpierdala - czy idziemy w stronę kraju totalitarnego? Schutzstaffeln maja powstać?

* zastanawiałam się, czy umieszczać taki tytuł wątku. Bo to jest dużo bardziej drastyczne, niż jakieś niewinne "pożary w burdelu". Niestety, to cytat z korespondencji człowieka organizującego pracę polskiego rządu.

wyborcza.pl/7,75399,27734496,dewiza-ss-w-mailu-dworczyka-ministrowie-maja-slepo-wykonywac.html

PS. A tak z ciekawości osoby zainteresowanej historią - ładny sztylecik.

https://partyzant.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_4075.jpg

partyzant.pl/pl/p/Sztylet-Honorowy-SS-Starej-Gwardii%2C-SS-Ehrendolch-Alte-Garde-SS/1001
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: Meine Ehre heißt Treue* 28.10.21, 22:55
      dorota_333 napisała:

Kurwa, co się tu odpierdala - czy idziemy w stronę kraju totalitarnego?
      > Schutzstaffeln maja powstać?

Idziemy. Powinnaś to już dawno zauważyć.

A "oddziały ochronne" już powstają. Wylęgarnią są terytorialsi, dołoży się dowódców od Bąkiewicza czy Bosaka i już mamy.
    • pigeon_shit_dust Szieki ze mi pezypomnialas 29.10.21, 03:31
      Benzyne musze zatankowac
      ...jade w weekend z chlopakami sie spotkac. 400 km.

>
      > Tym hasłem szef kancelarii premiera motywował swoich współpracowników. Jak wida
      > ć idea bezwarunkowego posłuszeństwa przywódcy państwa ("Moim honorem jest wiern
      > ość") przyświeca urzędnikom państwa pisowskiego.
      >
      > W kraju, w którym każda rodzina straciła kogoś w czasie IIWW, Dworczyk posługuj
      > e się głęboko przyswojoną zasadą działania Oddziałów Ochronnych NSDAP, Schutzst
      > affeln. Kurwa, co się tu odpierdala - czy idziemy w stronę kraju totalitarnego?
      > Schutzstaffeln maja powstać?
      >
      > * zastanawiałam się, czy umieszczać taki tytuł wątku. Bo to jest dużo bardziej
      > drastyczne, niż jakieś niewinne "pożary w burdelu". Niestety, to cytat z koresp
      > ondencji człowieka organizującego pracę polskiego rządu.
      >
      > wyborcza.pl/7,75399,27734496,dewiza-ss-w-mailu-dworczyka-ministrowie-maja-slepo-wykonywac.html
      >
      >
      > PS. A tak z ciekawości osoby zainteresowanej historią - ładny sztylecik.
      >
      > https://partyzant.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_4075.jpg
>
      >
      > partyzant.pl/pl/p/Sztylet-Honorowy-SS-Starej-Gwardii%2C-SS-Ehrendolch-Alte-Garde-SS/1001
    • pepe49 infowarfare.pl 30.10.21, 17:38
      "... – tak miał zaczynać się mail Michała Dworczyka..."

Dlatego nawet cyngiel z GW pisze, że nie "zaczynał się", tylko "miał się zaczynać", bo wie, że opiera się na danych z wojny propagandowej Rosji przeciwko Polsce.

Rosjanie włamali się do skrzynek email urzędników polskiego rządu i tylko to jest prawdą. To, co sobie publikują można, przy najlepszej woli, określić przywołując tytuł pewnych pamiętników: "Zmyślenie i prawda".

Przy okazji polecam stronę infowarfare.pl/

Napisałem powyższe, bo mam wrażenie, że jest Pan uczciwa w tym co pisze, tzn. zakłada uczciwość literatów z GW.

*

.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka