Dodaj do ulubionych

Wojna ideologiczna na całego

02.11.21, 20:34
... czyli jak musi być źle z nastrojami społecznymi (w ocenie władzy), skoro zdecydowała się ona na zaostrzenie wojny z polskimi kobietami?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27759792,aborcja-karana-jak-za-zabojstwo-ruszyl-proces-legislacyjny.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg3


Tak drastyczne zaostrzenie przepisów antyaborcyjnych może mieć tylko jeden cel: wywołanie fali demonstracji i ogólnego fermentu w kraju. Szczególnie, że już mamy demonstracje po śmierci trzydziestolatki z Pszczyny, której odmówiono terminacji obumarłego płodu.

Po co teraz Kaczyńskiemu kolejna wojenka? Pomijam fakt, że wspaniały moment wybrał - rozpędzająca się IV falę epidemii.

Jeden pozytyw sytuacji - może niektóre kobiety zyskają świadomość co zrobiły głosując na PiS. Choć za to głowy bym nie dała.Obserwuj wątek
  • sendivigius Re: Wojna ideologiczna na całego 02.11.21, 21:17
   dorota_333 napisała:


   > Po co teraz Kaczyńskiemu kolejna wojenka?

   Jak to po co? Po to co zawsze. Abyscie sie zajeli ci...ą i macicą a nie szemranymi interesikami. Kaczynski jest w stanie to poswiecic opinie i narazic sie komukolwiek aby odciagnac uwage od tego co najwazniejsze czyli dojenia twojej kieszeni i zamykanie wszystkich twoich spraw cywilnych. Poczynajac od nauki dzieci w szkolach konczac na deweloperach co buduja jak chca i gdzie chca rujnujac urbanistyke miasta po miescie. Zuwaz ze jedyne przestepstwa jakie sa dyskutowane i za jakie kary sie podwyzsz dotycza seksu. Gdy cie okradnie miasto (a za jego plecami tzw. business) z podworka i skweru nie masz nawet jak pisnac. etc, etc. Stajesz sie wynarodowiona we wlasnym kraju. Twoje zainteresowania w sprawach publicznyc ma dotyczyc tylko twojej ci...y. O to chodzi.
   • pepe49 Re: Wojna ideologiczna na całego 03.11.21, 04:06
    Pan sendi ma rację. Dodać dojenie przez miejskie mafje, peowsko-czerwone.
    Dla PiSu to katastrofa. Projekt zesłany do komisji i tam skończy. Działacze prolife są skrajnie nieufnie nastawieni do PiS. Który się boi czerwonych panicznie. Którzy są dobrzy w okłamywaniu. Właśnie okłamali Panią.

    Eh.

    *

    U. E.
    .
   • dorota_333 Re: Wojna ideologiczna na całego 03.11.21, 09:56
    Tak, oczywiście masz rację. Mnie tylko dziwi straceńcza determinacja, jaka stoi za dopuszczeniem do procedowania tych nowych regulacji. Bo to już jest walka na noże z kobietami.

    Kaczyński może wywołać skutek odwrotny - nie tylko nie przykryje innych działań, ale nastawi przeciw sobie (przeciw PiS dokładniej) kolejne grupy ludzi.

    Co na teraz spowoduje, że łatwiej będzie ich zainteresować przekrętami władzy, a kiedyś ułatwi rozliczenie.
    • zimna-wodka Re: Wojna ideologiczna na całego 03.11.21, 15:32
     Nie tak. Są dwie możliwości:
     1. To poszło poza Kaczyńskim - np. z inspiracji p. Zbyszka. Kaczyński nie mógł od razu uwalić (bo p. Zbyszek) więc wsadził do zamrażarki. Bo musiało przejść przez sejm - dla projektów obywatelskich są jakieś terminy.
     2. No co wyżej z korektą. Jak już to jest to można wykorzystać. Np dla przykrycia "wielkiej reformy SN" i w ogóle kolejnej "reformy" sądownictwa. Ludek zagrożony barbarzyństwem tym się zajmie a nie sądami.
     Obie ustawy puści się na szczebel Du*y, Du*a uwali przymus rodzenia a sądy puści.
     • dorota_333 Re: Wojna ideologiczna na całego 03.11.21, 21:09
      Tutaj zgoda: to może być kolejny szantażyk ideologiczny Zbynia, który się już całkowicie rozbestwił, kwiatuszek.

      Czyli wychodzi na to, że Zbynio chwycił mocno Jarosławę K. za... za co tam posiada. Przynajmniej jednak wiemy, kto rządzi.

      A biorąc pod uwagę, że żona p. Zbynia ma niezmiernie interesujących przyjaciół z przeszłości swojej pięknej i bujnej, no to tym bardziej wiemy kto rządzi. nie cieszy nas to jakoś.
    • sendivigius Re: Wojna ideologiczna na całego 03.11.21, 17:08
     dorota_333 napisała:


     > Kaczyński może wywołać skutek odwrotny - nie tylko nie przykryje innych działań
     > , ale nastawi przeciw sobie (przeciw PiS dokładniej) kolejne grupy ludzi.

     Nie, tu nie chodzi o skutek. Sprowadzenie calej aktywnosci spolecznej do tematu seksu jest dobre bo jest to rodzaj kryzysu ktory

     1. jest nierozstrygalny bo jest swiatopogladowy i bedzie trwal wiecznie albo tyle ile bedzie chcial i bedzie potrzebne Jarkowi K.
     2. jest to rodzaj kryzysu ktorym latwo zarzadzac, chocby poprzez napuszczanie jednych na drugich.

     Dlatego Jarek woli miec taki kryzys niz jakikolwiek inny. Debline prawa, inne glupoty i szemrane interesy nie przebija sie przez "kto kogo r....a". Kotlet odgrzewany od ponad 30 lat ale wciaz jadalny.
      • sendivigius Re: a takich numerach mówię 03.11.21, 17:22
       sendivigius napisał:

       albo takich:

       wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27762036,1800-dni-minelo-a-rzadowe-audi-za-2-5-mln-dalej-niszczeje.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=287&do_a=287&s=BoxNewsMT

       Po 89 po cichu, po ciemku i pod koldra rozkradziono cały kraj, a podatki na swoje bizantyjskie celebracje przezera administracja rzadowa, samorzadowo i spolkopanstwowa rzucajac na pozarcie opinii publicznej a to aborcje, a to pedofilie, a to Putina, a to muzulmanow, a to dekomunizacje i tak dalej... A juz lepsza byla "czarna Wołga" - przynajmniej mozna bylo sie posmiac.
       • dorota_333 Re: a takich numerach mówię 03.11.21, 21:06
        Wszystko racja, ale co do tego bloku na Pradze Północ, to bym sie zastanowiła, jaki jest tam stan w dokumentach. Tzn. czy oni cos wpłacali (przewłaszczali inne mieszkania w rozliczeniu) bez uwzględnienia tego w księgach hipotecznych. Ale nie piszą o tym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka