Dodaj do ulubionych

Naiwna Anita Sokołowska

17.11.21, 19:38
Anita Sokołowska pojechała na granicę pomóc migrantom. To, co tam zobaczyła, przeraża. "Sytuacja jest nieludzka"

www.plotek.pl/plotek/7,154063,27814683,anita-sokolowska-pojechala-na-granice-pomoc-imigrantom-to-co.html

Pani Anito! Jest Pani naiwna! Ludzie, którzy chcą azylu z powodu prześladowań politycznych, nie przechodzą przez bagna, nie forsują drutów kolczastych, nie rzucają kamieniami w strażników. Faktycznie ubiegający się o azyl idą do legalnych przejść granicznych i składają wniosek o azyl w danym kraju. Natomiast ci "azylanci" nie chcą do Polski. Chcą przez Polskę dostać się do "zachodniego raju", w którym można żyć bez pracy i chodzić po zasiłki. Trzeba takim dawać zasiłki ze względów "humanitarnych" , aby nie żyli w nędzy!. Europejczycy pracowali na swój dobrobyt wiele setek i dziesiątek lat. Polacy nadal ciężką pracą "gonią" najlepszych. Zamiast rzucać kamieniami w polskich funkcjonariuszy straży granicznej, niech pozostaną we własnych krajach i zaczną uczciwie pracować.
Obserwuj wątek
    • 2leor1931 Re: Naiwna Anita Sokołowska 17.11.21, 19:55
      Komentarz powyższy na w/w stronie został dorzucony, ponieważ "Komentarz zawiera treści niedozwolone". Czy ktoś potrafi wyjaśnić, "pouczyć" mnie, w którym miejscu są w nim podane "treści niedozwolone"?!
      • pigeon_shit_dust Bo niedobry jestes 17.11.21, 20:22
        2leor1931 napisał:

> Komentarz powyższy na w/w stronie został dorzucony, ponieważ "Komentarz zawiera
        > treści niedozwolone". Czy ktoś potrafi wyjaśnić, "pouczyć" mnie, w którym miej
        > scu są w nim podane "treści niedozwolone"?!

Niedozwolone bo niedobry jestes. A swiat teraz sie zrobil taki dobry.To ze jakis uchodzca by w swym kraju masowym morderca, ruchal niemowaki albo wycianl i jadl serca ludzim ( zlapali w USA takiego asa z Nikaragui) nie oznacza, ze nie moze pojechac do nowego kraju I zaczac od nowa na zasilku I przy pelnym spolecznym poparciu.
        Nasz zlewicowany (" kto tam znow rusza prawa??") , dobry swiat daje kazdemu lepsze, nowe zycie.
    • dorota_333 To jeszcze nic 17.11.21, 22:48
      ... ona tylko chciała się polansować troszkę w mediach społecznościowych. Makijaż, ładny sweterek i współczucie dla "osób uchodźczych"* zamarzających w polskich lasach. To się teraz nosi, jeśli ktoś tego nie rozumie, to zgred.

Ale naprawdę to mnie zdziwiła jedna pani z doktoratem, która twierdziła, że migracje są nieuniknione i że ci ludzie po prostu chcą lepszego życia. Robić doktorat, żeby powielać brednie, to jest abdykacja rozumu.

* no właśnie - już nie wolno mówić: uchodźca, uchodźczyni, uchodniczątko. Teraz dopuszczalną formą jest "osoba uchodźcza", bo jeśli to jest np. LGBT (dokładniej "T") to można go ciężko obrazić nazywając tradycyjnie.

• pigeon_shit_dust No bo kcom 18.11.21, 01:01
        dorota_333 napisała:

>
        > Ale naprawdę to mnie zdziwiła jedna pani z doktoratem, która twierdziła, że mig
        > racje są nieuniknione i że ci ludzie po prostu chcą lepszego życia.

I maja racje ze chca. Tylko nie tedy droga, zeby przyjechac do mojego kraju i brac MOJA kase dla siebie.
        Zamiast rzadzic sie wlasciwie w swoich krajach, zarabiac, placic podatki i tym podobne. Budowac swoj wlasny, pierdolony dobrobyt a nie zabierac mi moj do chuja pana.
        • dorota_333 Re: No bo kcom 18.11.21, 10:15
          To jest sprawa podstawowa: sprawa języka, którym opisuje się sytuację. Sam dobór słów już ustawia myślenie w odpowiedni sposób.

Lewica forsuje takie szablony umysłowe:
          1. Migracje są nieuniknione. Oni i tak przyjdą, trzeba się przygotować, żeby ich właściwie i "humanitarnie" przyjąć".

2. Oni po prostu szukają lepszego życia. Nie dyskutujemy, dlaczego mamy ich przyjąć w Europie, to jest oczywiste. Bo tu życie jest lepsze, a ono tym ludziom się należy, jak każdemu.

3. Uporczywie nazywa się migrantów "uchodźcami", i już to ustawia dyskusję.

Jak przyjmiemy ten sposób rozmowy, to nie mamy szans na sprzeciw. Bo jak sprzeciwić się temu, że chore dziecko z Iraku chce leczenia w Niemczech, a cała rodzina chce dobrego życia.

Tylko rozkodowanie od razu tych manipulacji działa - wczoraj w tej rozmowie odpór lewicowej pani doktor dał generał Polko (powiedział m.in. o radykalizacji migrantów w kolejnych pokoleniach). Pani doktor miała niewesołą mordę. Narracja jej się posypała smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka