Dodaj do ulubionych

Taśmy prawdy, czyli Dworczyk przemawia ludzkim

08.12.21, 11:55
...głosem. I to wcale nie na Wigilię.

Kolejne maile rządowe zostały ujawnione przez przyjaciół PiS. I to na tyle ciekawe, że chciałam je tu zacytować.

Otóż okazuje się, że w rozmowach między kolegami partyjnymi szef kancelarii premiera gada jak człowiek - inteligentnie, zbornie i prawdziwie. A gada tym razem o Macierewiczu i jego polityce zakupowej.

"Niekompetencja, nieudolność, głupota, a czasem też ciemne interesy są zawsze podlewane w MON, PGZ i u nas w polityce obrzydliwym sosem bogoojczyźnianych frazesów". "Tak naprawdę wywalamy dziesiątki milionów złotych w błoto lub zgadzamy się na rozkradanie środków budżetowych".

tvn24.pl/polska/afera-mailowa-michal-dworczyk-szef-kprm-mial-pisac-w-sprawie-zakupow-w-ministerstwie-obrony-narodowej-za-czasow-antoniego-macierewicza-5517644

Gdyby nie rosyjscy przyjaciele PiS, to nigdy nie poznalibyśmy tej ludzkiej twarzy. Spasiba. Przywraca mi to wiarę w polski rząd: chłopaki nie są tak bydlęco głupi, jak się wydaje po ich działaniach.
Obserwuj wątek
      • dorota_333 Re: Taśmy prawdy, czyli Dworczyk przemawia ludzki 08.12.21, 16:13
        Rosyjskim przyjaciołom chodzi przede wszystkim o zdestabilizowanie Polski, jej izolacje międzynarodową i wyrwanie jej z Unii Europejskiej. Dwa z tych celów PiS już wypełnił, trzeci jest ładnie w toku. Chwatit.

"Kompromitacja" natomiast PiS-owi nie grozi zupełnie. Twardego elektoratu te maile i tak nie ruszą, dla elektoratu opozycyjnego obraz wyłaniający się z nich nie jest jakimś zaskoczeniem. Jesteśmy już w innej Polsce, PiS doskonale podzielił ją na wrogie plemiona, które wiedzą swoje.

Co bawi w tych mailach, to ich uroczy bezwstyd i szczerość. No ale to był przekaz do znajomych, nie do elektoratu.
        • cojestdoktorku Re: Taśmy prawdy, czyli Dworczyk przemawia ludzki 08.12.21, 18:29
          nie no zakładajac ze PIS to ruscy agenci to ok, działanie na destabilizację Polski ma sens
          ale jednak działanie na destabilizowanie PIS zupełnie sensu nie ma, takze albo PIS to nie sa ruscy agenci, albo po prostu inna agentura ujawnia te maile

na to ze PIS nie jest ruskimi agentami pojawił się kolejny dowód:
          amerykanie chcą wyciągają z pod kilometra wody wrak F-35 żeby go ruscy nie mogli obejrzeć
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27873757,f-35-stoczyl-sie-z-pokladu-i-szukala-go-cala-okolica-wyscig.html
          Ci sami amerykanie chca sprzedać pisiakom nówka sztuka nie śmigane i nie zamoczone F-35
          jasny to dowód na to ze USA ufa pisiorkom nadzwyczaj mocno
    • damkon Re: Taśmy prawdy, czyli Dworczyk przemawia ludzki 08.12.21, 17:24
      Gdyby nie rosyjscy przyjaciele PiS, to nigdy nie poznalibyśmy tej ludzkiej twarzy. Spasiba. Przywraca mi to wiarę w polski rząd: chłopaki nie są tak bydlęco głupi, jak się wydaje po ich działaniach.

jakoś wersja z rosyjskim tropem tzw. afery mailowej, wyjątkowo mało do mnie przemawia...
      Wydaje mi się, że jest to raczej pokłosie wewnętrznych rozgrywek pomiędzy poszczególnymi frakcjami w partyjnej układance Kaczyńskiego, tym bardziej, że wszystkie maile są bardzo wybiórcze i kompromitujące tylko i wyłącznie dla co poniektórych polityków obozu zjednoczonej prawicy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka