Dodaj do ulubionych

Duda wypowie wojne Rosji?

22.05.22, 14:12
Malenczuk spiewal w Sopocie Putin idi na chuj.
I dobrze
Nie bac sie kacapa.
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Re: Duda wypowie wojne Rosji? 22.05.22, 20:37
     dorota_333 napisała:

     > No, nie. On się wymigał chyba od służby w armii należącej do Układu Warszawskie
     > go. To te roczniki.

     Odsuzyl licznymi powolaniami do izb wytrzezwien.
     To tez nielekka sluzba. Kiedys mi cale urodziny wywiezli. Ocalal tylko koles, co sie zawiesil na zewnatrz balkonu na 7 pietrze.
     Matka mi potem awantury robila ool roku o takie gowno.
  • dorota_333 Re: Duda wypowie wojne Rosji? 22.05.22, 14:50
   Widziałeś przemówienie? Ale się uśmiałam przy obiedzie.

   Duda nadęty i oczywiście wymienił Lecha Kaczyńskiego - jako gwaranta pokoju na Ukrainie. Sporo min; zabiera chleb standuperom.

   Mam ambiwalentne odczucie. Z jednej strony: rozkład racji moralnej jest oczywisty. Oczywiste jest też, że Ukraina walczy jako pierwsza ofiara agresji rosyjskiej; po niej będą następne.

   Ale z drugiej strony wolałabym, żeby Polska (ustami pierwszego obywatela) nie nadstawiała tak ochoczo tyłka do skopania. Pomagać da się ciszej.

   Głupi niedźwiedziu, gdybyś w mateczniku siedział, nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział. No, może by się dowiedział, ale po co go prowokować.
   • zimna-wodka Re: Duda wypowie wojne Rosji? 22.05.22, 19:19
    Przemówienie było na polski rynek wewnętrzny. TVP aż się dusi sukcesem. To przemówienie ma przejść do Historii (właśnie przez duże H) a dzieci będą się o nim uczyć z podręczników.
    Fakt - podręczniki z wygłupami Du*y są realne. Tylko nie wiadomo czy Czarnek zdąży przed wyborami.

    A w ogóle to staliśmy się liderem tzw wolnego świata. O spotkanie z Du*ą czy Pinokiem żebrzą najwięksi. UE karnie realizuje strategię opracowaną na Nowogrodzkiej. USA takoż.

    Nie wierzysz? Włącz TVP.
    • dorota_333 Re: Duda wypowie wojne Rosji? 22.05.22, 21:24
     Nie mogę, uwierz. Mam już obniżoną odporność na tępą propagandę. A po rozmowie z rodzicami koleżanki szkolnej (relacjonowałam tu gdzieś) wiem, co może zrobić z mózgiem poczciwych ludzieńków. I mnie to wkurza, zdumiewa, niepokoi.

     To jest leitmotyw ostatnich tygodni dla mnie: zastanawiam się, jak ukształtowano człowieka rosyjskiego (nowy wątek popełniłam) i widzę, że to samo robią propagandziści Kurskiego. Że głupie, że dla głupców? Ale działa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka