Dodaj do ulubionych

21 wiek to okres chorob psychicznych

21.06.22, 07:54
Czytając prasę dochodzę do wniosku, ze wszyscy znaczący politycy i osoby publiczne maja odchyły od normy i po prostu nie nadają się do pełnienia funkcji publicznych. Zastanawiam się jak to jest w ogóle możliwe, ze tyle świrów dopchało się do koryta w każdym większym socjalistycznym kraju. A nawet w krajach niesocjalistycznych świrów nie brakuje - jak np. w Korei Północnej, czy obszarze specjalnym z 10 strefami czasowymi.

Wygląda na to, ze trzeba kwestionować wszystkie wiadomości, wszystkie wypowiedzi, wszystkie głupoty albo po prostu zanurzyć się w tym szambie wiadomości pozbawionych sensu i zaakceptować świat, który stoi na głowie i zwariować razem z nim.
Obserwuj wątek
   • przycinek.usa Re: Mylisz chorobę psychiczną z socjopatią 14.07.22, 15:32
    Ten wynik sondazu w rosji tak mna wstrzasna, ze dochodze do wniosku, ze jest podzial na kraje z rzadzacymi swirami i kraje gdzie wiekszosc to sa swiry. rosja niestety to ten drugi rodzaj.

    Kto w Rosji chce końca wojny?
    Za jak najszybszym zakończeniem wojny opowiedziało się 30 proc. ankietowanych. Kontynuację wojny poparło 57 proc. respondentów, podczas gdy 13 proc. osób nie miało zdania w tej sprawie.
    Zakończenia wojny na Ukrainie chcą najbardziej osoby w wieku 18-24 lata (56 proc.), a najmniej – osoby 60+. W najstarszej grupie wiekowej aż 72 proc. respondentów oczekuje, że operacja wojskowa w sąsiednim kraju będzie kontynuowana.
    www.wprost.pl/swiat/10780288/wyciekl-tajny-sondaz-zlecony-przez-putina-juz-samo-pytanie-moze-dziwic.html
    • dorota_333 Re: Mylisz chorobę psychiczną z socjopatią 14.07.22, 15:50
     To jest wynik połączenia: niski poziom wykształcenia (a więc niski krytycyzm) + konsekwentna propaganda w mediach przejętych przez Putina. Młode pokolenie ma jakieś inne wzorce, więc nie popiera wojny tak bardzo (i wie, że to młodzi pójdą na wojnę).

     To samo, co Putin zrobił z mediami (i np. Orban na Wegrzech), w Polsce próbuje zrobić Kaczyński. Na szczęście TVN jest amerykański, więc PiS połamał sobie na tej próbie zęby. Ale w polskich mediach tzw. "publicznych" masz podobną propagandę jak w Rosji. I stąd twarde 30% elektoratu PiS. Oni zagłosują na PiS zawsze, to są wyznawcy.

     Głupota + propaganda. Działa wszędzie.
     • pepe49 Re: Mylisz chorobę psychiczną z socjopatią 14.07.22, 16:20
      dorota_333 napisała:

      > To jest wynik połączenia: niski poziom wykształcenia (a więc niski krytycyzm) +
      > konsekwentna propaganda w mediach przejętych przez Putina. Młode pokolenie ma
      > jakieś inne wzorce, więc nie popiera wojny tak bardzo (i wie, że to młodzi pójd
      > ą na wojnę).
      >
      > To samo, co Putin zrobił z mediami (i np. Orban na Wegrzech), w Polsce próbuje
      > zrobić Kaczyński. Na szczęście TVN jest amerykański, więc PiS połamał sobie na
      > tej próbie zęby. Ale w polskich mediach tzw. "publicznych" masz podobną propaga
      > ndę jak w Rosji. I stąd twarde 30% elektoratu PiS. Oni zagłosują na PiS zawsze,
      > to są wyznawcy.
      >
      > Głupota + propaganda. Działa wszędzie.

      Hej, hej
      Dobre słowa, tylko adres w drugą stronę 😎
      Nawet dokładnie.

      Zobaczcie Państwo, jak to TVN założony przez tajną policję komunistów awansuje. Dobrze broni mafji, interes obcych państw. Pewnie tak.
      Samolot strąciła brzoza. Bo pijany gen. B., zmuszony przez p. L. K. kazał lądować.
      Itd. itp. Latami.

      *

      .
      .
  • lastboyscout Re: 21 wiek to okres chorob psychicznych 14.07.22, 15:59
   Politycy sa wytworem nas wszystkich a my wszyscy glupiejemy jak widac dookola, zwlaszcza po najmlodszym pokoleniu.

   krytykapolityczna.pl/narkopolityka/globalnenarko/pandemia-covid-usa-kryzys-opioidowy/
   forsal.pl/artykuly/1011578,polskie-nastolatki-rekordzistkami-w-odurzaniu-sie-lekami.html

   media.pulsmedycyny.pl/aktualnosci/pr/463399/epidemia-e-uzaleznien-coraz-wiecej-nastolatkow-ma-syndrom-fomo
   Nigdy nic nie bralem, nie wachalem, nie palilem,, nie biore zadnych lekow, alkohol tylko kiedy dziewczyny sie rozbieraja ... hmmm ...szczegolnie kiedy sa brzydsze wink.

   To NIE JEST moj swiat ! sad
   • sendivigius Re: 21 wiek to okres chorob psychicznych 14.07.22, 17:00
    lastboyscout napisał:

    > Politycy sa wytworem nas wszystkich a my wszyscy glupiejemy jak widac dookola,
    > zwlaszcza po najmlodszym pokoleniu.

    Kiedys mowili - kto z kim przystaje takim sie staje:

    next.gazeta.pl/next/7,151243,28688172,ue-chce-samolotow-na-zuzyty-olej-z-frytek-technicznie-to-mozliwe.html

    Unia Europejska przyjęła stanowisko w sprawie wykorzystania zrównoważonych paliw w lotnictwie. Wśród nich jest olej po smażeniu frytek.

    "Linie lotnicze podjęły doniosłą decyzję, która zmierza do zapewnienia zrównoważonego latania" - powiedział dyrektor generalny IATA Willie Walsh w październiku 2021 roku podczas 77. Walnego Zgromadzenia Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA). Zobowiązano się tam do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku. Zmiany poparł także polski LOT.

    Polskim wkladem bedzie zuzyty smalec po schabowych do smarowania turbin samolotowych.
   • sendivigius Ale za to jak przyjemnie! 14.07.22, 21:09
    lastboyscout napisał:

    > Politycy sa wytworem nas wszystkich a my wszyscy glupiejemy jak widac dookola,
    > zwlaszcza po najmlodszym pokoleniu.

    wyborcza.pl/7,75398,28688189,reparacje-od-niemiec-jak-podkomisja-smolenska-sa-posady-i-szumnie.html


    Instytut Strat Wojennych im. Jana Karskiego został powołany w grudniu 2021 r. przez premiera Mateusza Morawieckiego. Dyrektorem ISW jest dr hab. Bogdan Musiał, historyk znany ze swojej germanofobii, gwiazda mediów takich jak portal wPolityce.pl braci Karnowskich.

    W tym samym wywiadzie Musiał ujawnił, że budżet Instytutu ma wynosić ok. 20 mln zł rocznie.

    Ekspert: Sprawa reparacji zamknięta

    - Bez znajomości realiów tamtych czasów nie uda się tej sprawy zrozumieć.
    Rok 1953 to czas zimnej wojny. Umarł Stalin, ale Europa nadal dzieli się na dwa obozy. Sprawy rezygnacji z reparacji przebiegają więc dwutorowo. Najpierw Zachód uznaje, że lepiej restytuować państwo niemieckie, niż je okupować. Alianci zrzekają się reparacji od tworzącej się Republiki Federalnej Niemiec wedle wzoru działań dotyczących majątku niemieckiego po I wojnie. Natomiast państwa bloku wschodniego oparły kwestię reparacji na nieuznawaniu RFN i na rozwiązaniach faktycznych - tłumaczył prof. Grzeszczak.

    I dalej: - Mocarstwa zachodnie zrzekły się reparacji z bieżącej produkcji na podstawie traktatów bońsko-paryskich z 26 maja 1952 r. oraz 23 października 1954 r. o regulacji kwestii wynikających z wojny i okupacji (...). W odpowiedzi na działania aliantów Związek Radziecki tworzy Niemiecką Republikę Demokratyczną, czyli „swoje" Niemcy. Uznaje, że należy skończyć z wyzyskiem swojej strefy okupacyjnej, z której pobierał reparacje – czytaj: grabił cały majątek, jaki z wojny ocalał – i z których część miał oddawać Polsce. (...) Polska na mocy porozumień z Poczdamu miała prawo do 15 proc. reparacji należnych ZSRR. Jednak w 1953 r. Związek Radziecki oświadcza, że nie będzie już pobierał reparacji z terenu Niemiec. Ba, później nawet dofinansowuje NRD, bo rywalizując z Zachodem, nie chce, by był to kraj upadku i bezrobocia.

    Prof. Grzeszczak podkreślał: - 23 sierpnia 1953 r. prezydent Bierut, a formalnie rząd, stwierdza, że Polska podobnie jak ZSRR zrzeka się roszczeń do dalszych reparacji, uznając, że zostały zaspokojone. Wszystkie te akty zrzeczenia się na Wschodzie i Zachodzie dzieli krótki okres. To właśnie ta konstrukcja prawna tworząca ład powojennej Europy, potwierdzony m.in. w grudniu 1970 r., gdy RFN uznała granicę na Odrze i Nysie, a następnie w paryskich negocjacjach tzw. układu 2 plus 4 i w traktacie o dobrosąsiedzkich stosunkach z 1991 r.


    No i co z tego? 20 baniek przytulic? Czy to wariat?
  • pigeon_shit_dust A ta para Polakow to kto? 14.07.22, 17:13
   Chorzy, jebnieci, pijani, narkomani czy po prostu Polacy ?

   www.plotek.pl/plotek/7,154063,28686575,krzysztof-diablo-wlodarczyk-zali-sie-na-zycie-w-wiezieniu.html#s=amtp_pnHP_latest
   A moze tylko znudzeni zyciem ?

   www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmp2hwrnvt3udraocblescrjdksifjficroec2jemzmmdyqgvjmudrqmcblkt3ugwbomd4ig2ri&utm_campaign=amtp_pnHP_latest&do_a=795&do_w=61&do_v=443&e=PSzLatHP1
   Nie tak dawno pewna Polka celebrytka skarzyla sie ze w wiezieniu w depresje wbijaja ja zilone lamperie namalowane olejna farba.
   Was na pola treba pogonic, bykowciem smignac po karkach i od razu wam przejda "choroby psychiczne".
   • zimna-wodka Re: A ta para Polakow to kto? 14.07.22, 18:37
    pigeon_shit_dust napisał:


    > Was na pola treba pogonic, bykowciem smignac po karkach i od razu wam przejda "
    > choroby psychiczne".
    >

    Kadi, co ty pierdolisz? To Ameryka wymyśliła prozac i uznała za "tabletkę szczęścia" (wymyśliła chyba Belgia ale kariera światowa to dzieło USA). U was połowa luda na tym jedzie albo i większy odsetek bo ta połowa to info sprzed paru lat. Psychoanalityk w każdym domu a raczej każdy dom u psychoanalityka. Pierdolnięci co strzelają do wszystkiego co się rusza. Defekacja na ulicach (sam pisałeś), pokręcone sekty, dragi i wszystko inne.

    Rób najpierw porządek u siebie.
   • zimna-wodka Re: A ta para Polakow to kto? 14.07.22, 18:38
    pigeon_shit_dust napisał:


    > Was na pola treba pogonic, bykowciem smignac po karkach i od razu wam przejda "
    > choroby psychiczne".
    >

    Kadi, co ty pierdolisz? To Ameryka wymyśliła prozac i uznała za "tabletkę szczęścia" (wymyśliła chyba Belgia ale kariera światowa to dzieło USA). U was połowa luda na tym jedzie albo i większy odsetek bo ta połowa to info sprzed paru lat. Psychoanalityk w każdym domu a raczej każdy dom u psychoanalityka. Pierdolnięci co strzelają do wszystkiego co się rusza. Defekacja na ulicach (sam pisałeś), pokręcone sekty, dragi i wszystko inne.

    Rób najpierw porządek u siebie.
    • pigeon_shit_dust Pokazuje to beznadziejnosc 14.07.22, 19:25


     Dyskusji w Polakami nt USA.
     Po prozacu albo xenexie ktos pojdzie strzelac?
     No przeciez to wy sie kwalifikujecie od razu do psychuszki, skoro do dizs nie rozwineliscie w doroslych mozgach zdolnosic ojmowania prad tak prostych.
     WSZYSCY maloletni, ktorzy tu ostanio strzelali, bylo nacpani albo uzaleznieni od marychy.
     Tej nowej marychy, bo ona nie ma nic wspolnego z ta palona przez hipisow w Woodstock.
     Tamta miala 5-6% THC, wspolczesna , produkowana przemyslowo I sprzedawana legalnie ma 95-99%.
     To po tym wlasnie idzie sie na ulice I strzela. Albo akcze na proste nogi z okna na 10 pietrze. Albo odrabuje wlasna dlon meczeta.
     tO dlatego “progesywni demokraci” legalizuja to w kolejnych stanach.
     Eh…..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka